Najdivnejšie denné zlozvyky Donalda Trumpa

Aby ste neboli prekvapení, keď vám americký prezident začne prekladať veci…

Zdroj: DES MOINES, IA-DECEMBER 11: Republican Presidential Candidate Donald Trump speaks at a Town Hall style campaign rally at the Varied Industries Building at Iowa State Fair Grounds on December 11, 2015 in Des Moines, Iowa. Recent polls continue to show Trump holding a lead in the race for the Republican nomination for President. (Photo by Steve Pope/Getty Images

Kto nepozná Donalda Trumpa, akoby v dnešnom svete ani nežil. Na druhej strane, prichádza o značnú dávku egoizmu a pohľad na nezvyčajné zafarbenie jeho pokožky (čo samozrejme nie je nijako rasisticky motivovaný útok na jeho osobu, my tu akceptujeme všetky odlišnosti, aj tú jeho oranžovú), bez čoho by sa jeho život určite zaobišiel. Za posledný rok sme mali možnosť pozorovať jeho prezidentské schopnosti, no spôsob, ktorým vedie krajinu rozhodne nie je jediná podivnosť, ktorá sa s jeho „maličkosťou“ spája. Toto sú jeho bizarné dennodenné zlozvyky, nad ktorými budete pravdepodobne len krútiť hlavou.

1. Je posadnutý čistotou

Americký prezident je posadnutý čistotou v tom najprehnanejšom slova zmysle. Inými slovami, trpí poruchou zvanou germofóbia a má panický strach z baktérií a ich možnosti dostať sa do kontaktu s jeho pokožkou. Rovnako ako ostatní ľudia s touto diagnózou, aj on okupuje umývadlo častejšie ako by sa patrilo – umýva si ruky niekoľkokrát do dňa, a to nie len po použití toalety. Taktiež odmieta osobne stláčať tlačidlo „prízemie“ vo výťahu, pretože je podľa jeho slov najčastejšie používané a hromadí sa teda na ňom aj najviac bacilov. S ostatnými ľuďmi si ruku zásadne nepodáva. Trump taktiež preferuje stravovanie v rýchlych občerstveniach, práve kvôli ich hygienickým štandardom, no jedlo konzumuje príborom.

abcnews.go.com (http://abcnews.go.com/Politics/history-donald-trump-small-hands-insult/story?id=37395515)

2. Je posadnutý nezdravým jedlom

Ale to asi my všetci, však? Nie je žiadnym tajomstvom, že prezidentovou slabosťou je práve McDonald’s a pizzu, čipsy či vyprážané kuracie mäso si taktiež rád dopraje, no nepohrdne ani sladkosťami ako je napríklad Oreo, či čokoládové mliečne koktaily. Trump však nepije ani nefajčí, preto je pochopiteľné, že si svoj deficit nerestí musí kdesi dopĺňať. Sám o sebe tvrdí, že miluje svoje kalórie navyše. Šaláty si objednáva utopené v dresingu (ale zámer to bol šľachetný) a ku každému dezertu si objedná kopček vanilkovej zmrzliny navyše.

huffingtonpost.co.uk (http://www.huffingtonpost.co.uk/entry/sarah-sanders-donald-trump-tax_uk_59ddc067e4b0b26332e7db19)

3. Je závislý na diétnej kole

V poslednej dobe sa diétna kola stala akousi voľne dostupnou americkou drogou, no a prezident musí ísť predsa príkladom. Každý má predsa obľúbený nápoj, ktorého by mohol vypiť litre a stále by nemal dosť. No a u Trumpa to litre skutočne sú, pretože denne je schopný vypiť až 12 plechoviek denne, čo je zhruba tri a pol litra tejto sladkej gebuziny.

therealgrist.com (http://www.therealgist.com/tag/donald-trump/)

4. Televízor je len preňho

Boh chráň toho chudáka, čo sa v prítomnosti Donalda Trumpa pokúsi zmocniť ovládača. Na všetky televízory v jeho dosahu platia totiž veľmi prísne pravidlá. Len on sám a jeho technici majú prístup k ovládacím zariadeniam v Bielom dome, aby mal neustále možnosť naladiť si svoju obľúbenú stanicu Fox News. Dokonca aj počas meetingov je televízor v miestnosti vždy zapnutý, hoci bez zvuku, aby mohol prezident sledovať titulky.

usnews.com (https://www.usnews.com/news/articles/2016-12-15/donald-trump-angry-tweets-at-vanity-fair-after-it-roasts-trump-grill)

5. Vždy v centre pozornosti

Sú ľudia, ktorí si na pozornosť nepotrpia. A potom je tu hlava Ameriky, ktorá sa vo svetle reflektorov doslova vyžíva (len škoda, že im neprispôsobuje aj mejkap). Trump neznesie, aby sa hlavné spravodajstvo krajiny netočilo výhradne okolo jeho osoby a vraj sa cíti vrcholne nepríjemne, keď neokupuje televízne obrazovky či titulné stránky písaných medií viac ako deň, či dva. Vraj by nezniesol pohľad na televíziu, v ktorej sa tak dlho nevyskytne žiadny obraz, na ktorom by bol. Nuž, skromnosť nadovšetko, však?

glossynews.com (http://glossynews.com/top-stories/politicos-and-polticians/201608061523/donald-trump-will-lose-bigly-in-november-by-the-numbers-video/)

6. Usporadúvanie vecí

Viesť usporiadaný život a mať veci uložené presne tak, ako si želáš, na tom predsa nie je nič zlé. No len do určitej miery a samozrejme za predpokladu, že dané veci patria tebe. Lenže, keď sa staneš prezidentom Spojených štátov, razom na teba platia celkom nové pravidlá, respektíve neplatia tie, ktoré by si čakal. Napríklad to o narúšaní osobného priestoru iných ľudí. Mnohokrát je pristihnutý na tlačových konferenciách ako prekladá pohár človeka vedľa seba z jedného miesta na druhé, či vyrovnáva jeho papiere. Mnohí hovoria, že toto obsesívne správanie je len jeden zo znakov toho, aký maniak na kontrolu prezident je. Na druhú stranu je zvláštne, že posunutie poháru o pár milimetrov je pre niekoho skutočne badateľné a možno si týmto len Trump dokazuje, čo môže.

viralthread.com (http://www.viralthread.com/nine-of-president-trumps-most-bizarre-day-to-day-habits/?all)

7. Vlasy

Vlasy americkej hlavy štátu sa stali už akousi ikonou v tejto sfére, no bohužiaľ nie preto, že by ich ľudia chceli napodobňovať. Jeho vlasy si občas žijú celkom vlastný život, ľudia dokonca premýšľajú, ako to robí, že vyzerajú až nadpozemsky idiotsky. Aj napriek tomu, a možno práve preto, si na nich Trump až abnormálne zakladá. Vždy musia byť perfektné a svoju legendárnu hrivu určite nezverí do rúk ledajakého kaderníka. Počas Charlestonu v Západnej Virgínii vyvolal škandál s kaderníkom, pretože sa mu nepáčil druh vlasového spreju, ktorý tam používali a na jednom fotení dokonca vyzval ľudí, aby ho vystrihli z kašmírového svetra, pretože si vyzliekaním nechce zruinovať účes.

gawker.com (http://gawker.com/is-donald-trump-s-hair-a-60-000-weave-a-gawker-invest-1777581357)

8. Trpí insomniou

Veď kto už len má čas na spánok, keď môžeš ovládnuť svet Twitter-u svojimi duchaplnými príspevkami? Len tak pomimo, insomnia je chorobná neschopnosť zaspať. Trump si za tú svoju však čiastočne môže sám. Hoci každý deň spáva len žalostných 5 hodín (ako každý iný bežný študent na slovenských školách), skoro ráno ho nevyháňa z postele nespavosť. On by len nerád premeškal moment, kedy je v televízii, respektíve iné zaujímavé veci, ktoré sa tam podozvedá, no jeho maličkosti samozrejme žiadna konkurovať nemôže. Denník New York Times hovorí, že prezident je neustále nalepený na telefóne, aby mohol v sekunde obohatiť sociálne siete o to, čo sa práve dozvedel aj s jeho vtipným komentárom. Častokrát je pri tom ešte v pyžame.

youtube.com(https://www.youtube.com/watch?v=yDJL6joi47c)

9. Toaleta

Toaleta je väčšinou miestom, kde si neželáme byť rušení alebo jednoducho miestom najväčšieho súkromia. Donald Trump má však na toalety v Bielom dome očividne svojský názor, pretože návšteva toaliet sa stala stálicou pri prehliadkach hostí. Najradšej im vraj ukazuje tú pri oválnej pracovni, ktorú dal nedávno zrekonštruovať. Na druhú stranu, ak niektorý z hostí bude potrebovať onú miestnosť navštíviť, aspoň si ušetrí trápne otázky a bude presne vedieť, kde ju nájsť.

politico.com (https://www.politico.com/story/2015/12/donald-trumps-medical-records-216747)

Zdroj: viralthread.com
Titulná fotka: politico.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
9
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
73
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 2

    1. keď je nadpis „najdivnejšie zlozvyky“ tak tam asi logicky nemá čo hľadať niečo „pekné“, že?

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Miluješ slovenské chrumky? Máme pre teba skvelé správy!


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME