Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 11.12.2023
sk
Hilda
cz
Dana

Internet je miesto, kde dokážeš nájsť naozaj zvláštne veci. Väčšinou je preplnený „dokonalými“ ľuďmi s, na oko, dokonalými životmi. Treba však mať vo všetkom nejaký balans, a preto vznikajú práve účty, ktoré sú týmto ideálom dokonalým protikladom.

Na Instagrame a mnohých sociálnych sieťach nájdeš veľa satirických a iných účtov, ktoré svojím obsahom medzi ostatnými vynikajú.

@mothmeister

Tento účet odporúčame nepozerať pred spaním. Sú na ňom totiž fotografie ľudí v rôznych maskách, s desivým make-upom, pózujúc s vypchatými zvieratami. Tu nájdeš presne také obrázky, ako v tvojich najstrašidelnejších snoch.

@shavaunna

Nevieme ti povedať, prečo, ale na tomto účte nájdeš hlavu barbie bábiky, ktorej z krku vychádzajú ruky. Táto hlava sa na fotkách nachádza často na veľmi zvláštnych miestach. Napríklad medzi čipsami, v topánke, ale ocitla sa už aj v Disneylande alebo v New Yorku. Mnohým to príde zjavne dosť zábavné, keďže má tento účet viac ako 19-tisíc sledovateľov. 

View this post on Instagram

Flamin’ hot Cheetos are my weakness

A post shared by SHAVAUNNA (@shavaunna) on

@rfedortsov_official_account

Ak ťa vždy zaujímalo, čo všetko sa nachádza v moriach a oceáne, čo zatiaľ nebolo objavené, tak tento účet je ako stvorený pre teba. Uvidíš tu veci, o ktorých si pravdepodobne ani nesníval. Možno aj sníval, ale objavilo sa ti to určite vo veľmi zlých snoch.

@breadfaceblog

Ešte bizarnejší účet, na ktorom nájdeš videá, kde si slečna ponorí tvár do nejakého chleba. Občas to obmení s bábovkou alebo nejakým iným pečivom. Že koho takáto sprostosť zaujíma? Viac ako 195-tisíc ľudí. 

@passengershaming

Na tomto instagramovom účte nájdeš fotografie ľudí, ktorí sú presne tými, ktorých všetci ostatní v lietadle neznášajú. Nájdu sa tu divné polohy sedenia/ležania, ale aj rôzne divné činnosti, ktoré ľudia v lietadle robili. Popozeraj si fotky a buď rád, že nie si jedným z ich spolucestujúcich.

@cashcats

Mačky, ktoré sú odfotené medzi peniazmi, v peniazoch, s peniazmi. Treba k tomu niečo dodať?

@baddiewinkle

Gizka sa bude musieť trochu viac snažiť, aby sa dostala na úroveň tejto pani. Má 91 rokov, no neodradí ju to od toho, aby si plnými dúškami užívala život. Azda najfarebnejší instagram feed, aký si kedy videl. 3,8 miliónov sledovateľov hovorí samo za seba.

@miserable_men

Jeden z tých škodoradostných účtov, ktoré nájdeš na instagrame. Sú na ňom zverejňované fotografie pánov, ktorí čakajú svoje polovičky na nákupoch. Chudáci muži.

View this post on Instagram

It's a Man's World

A post shared by Miserable Men™️ (@miserable_men) on

@iamtheswimreaper

Instagramový účet má už takmer každý. Aj smrtka. Táto je však výnimočná, lebo vyhľadáva ľudí len pri vode. Smrtka na svojom instagramovom účte píše, že ak urobíte pri vode zlé rozhodnutie, bude nablízku.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.