Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Zoznamka pre škaredých

Povedzme si pravdu – niekomu, bohužiaľ, tá svinská teta sudička do vienka veľa krásy nehodila. Ale! Vnútorne pekní ľudia, ktorí si to uvedomili, vytvorili stránku theuglybugball.com a združujú jedincov hľadajúcich rovnako škaredú polovičku. Je to svojím spôsobom kruté, ale ako najlepšie čeliť realite, aby si nemusel plakať doma v kúte, keď nie takto?

http://anintrospectiveworld.blogspot.sk

Zoznamka pre ľudí, ktorým haraší a majú na to papier

Človek by povedal, že človek so schizofréniou bude odsúdený na ocot. Portál nolongerlonely.com zbúral všetky naše necitlivé chrapúnske názory a umožnil takýmto ľuďom neskrývať sa kvôli chorobe. Máš bipolárnu poruchu? Rád sa pri radovánkach bičuješ? Trpíš paranojou? Neváhaj. Pôsobí medzinárodne, teda aj vrátane Slovenska. Len si treba dávať pozor na to, aby to aspoň sčasti ladilo. Dvaja námesační, chorobne agresívni či dvaja anorektici by totiž nemuseli byť najbezpečnejšia dvojka.

giphy.com

Pre milovníkov prdenia

Vraj by sme si mali nájsť partnera so spoločnými koníčkami. Okej, veď nebudeme súdiť, každý sme nejaký. Chlapi si už konečne môžu dať pred rande fazuľu s párkom bez výčitiek a ich partnerky nebudú pindať, práve naopak. Výstižnejší názov pre túto zoznamku ako fartpartners.com asi neexistuje.

giphy.com

Pre osamelé marihuanové duše

Prečo fajčiť sám? To je ich základné motto. Ak máš už dosť nadávok od frajerky, že vyfajčíš za deň viac jointov ako stará Fazekašová marsiek, kašli na to a nájdi si svoju spriaznenú dušu na my420mate.com. Aj húliči potrebujú viac lásky. A trávy. A kontaktov na dílerov.

memegenerator.net

Zoznamka pre dvojníkov

Ideálna, keď sa páčiš sám sebe a chcel by si sa pozerať na svoj zjav, len opačného pohlavia. Možno budeš prekvapený, koľko tvojich kópií nájdeš na portáli findyourfacemate.sk. Hodí sa to aj v prípade, že chceš zachovať svoju genetickú výbavu a výrok – ako by ich jedna mater mala, naberie úplne iný rozmer. Ak si ale škaredý a netúžiš to šíriť ďalej, neostáva ti nič iné, len skúsiť zoznamku na začiatku článku.

giphy.com

Zoznamka pre ženy za mrežami

Stretnutie vo väznici raz za mesiac, jeden telefonát týždenne a žiadne neopodstatnené obavy z partnerkinej prípadnej nevery. No nie je to dream vzťah? Stačí sa registrovať na womenbehindbars.com a vybrať si svoju trestankyňu. Už teraz vidím tie insta fotky dvoch rúk dotýkajúcich sa za plexisklom. Pure #couplegoals.

gettyimages.com

Pre alergikov

Alergia spája. Spoplatnená stránka www.singleswithfoodallergies.com obsahuje lákavé kategórie, napríklad „bez mlieka a dynamický“, alebo „sexi celiatici.“ Aspoň nehrozí situácia, kedy tvoj milý na prvom rande zistí, aká špeciálna prísada šéfkuchára sa nachádza v tej steakovej omáčke nepríjemným spôsobom. Po tom, ako mu napuchne tvár a začne sa dusiť na to chceš prísť aj ty. Arašidy? Kakao? Ľanové semienka?

giphy.com

Titulná fotka: gettyimages.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť