Najdrahší obed v jej živote. Žena dostala počas jedenia v parku pokutu za kŕmenie holubov

Nenechala to však iba tak.

Zdroj: Shutterstock

Keď chcete pomôcť a ešte na to doplatíte. Rozprávať by o tom vedela aj 22-ročná žena z Veľkej Británie, ktorá ostala v šoku po tom, čo dostala pokutu za kŕmenie holubov. Informuje o tom portál LADbible.

Podelila sa s nimi o obed

Keď bola Kerris Fenn na návšteve u svojho brata v Manchestri, rozhodla sa vychutnať si svoj obed v parku Piccadilly Gardens. Akonáhle si všimla v jej blízkosti rozkošné holuby, rozdrobila svoj vegánsky hot-dog a začala im hádzať malé kúsky.

Netrvalo dlho a zbadali ju policajti, ktorí jej udelili pokutu za odhadzovanie odpadkov vo výške 120 libier (cca 133 eur), s tým, že pokiaľ ju nezaplatí do desiatich dní, jej výška vzrastie na 150 libier (približne 166 eur).

Shutterstock

Výhovorky neobstáli

Mladá vegánka bola po tomto zážitku otrasená, vtáky kŕmila, pretože to považovala za milé gesto a má veľmi rada zvieratá. Kerris uviedla, že na zemi nezostali žiadne omrvinky, ktoré by niekomu mohli vadiť.

Podľa nej je šialené s ňou zaobchádzali ako s niekým, kto hádže odpadky na zem. Na svoju obhajobu povedala, že rozmrvila iba malý kúsok žemle a bolo tam iba zopár holubov, nie celý kŕdeľ. Jej výhovorky však pred policajtmi neobstáli.

Musela zaplatiť

Proti pokute sa odvolala, no musí počkať, kým sa jej prípadom začnú kompetentní zaoberať, a tak sa ju rozhodla zaplatiť skôr, ako sa navýši. Okrem toho si myslí, že konanie policajtov bolo prehnané a cítila sa pred okoloidúcimi veľmi trápne. Kerris sa dušuje, že park navštívila poslednýkrát a dodáva, že to bol najdrahší obed v jej živote.

Mestská rada však pevne trvá na správnosti svojho konania. V parku sa nachádza niekoľko tabúľ, ktoré informujú o zákaze kŕmenia holubov. Ich nelegálne kŕmenie narúša miestne životné prostredie a môže byť škodlivé aj pre samotné vtáky, pretože veľa potravín určených na ľudskú spotrebu nie je pre nich vhodných,“ uviedol člen rady, Rabnawaz Akbar.

Zdroje: LADbible

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zaľúbenec chcel originálnym spôsobom požiadať svoju lásku o ruku. Nechtiac pri tom podpálil byt

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME