Najhoršie filmy vôbec. Sú také zlé, že pozeranie do steny bude mať väčší zmysel

Tieto filmy si pozri len vtedy, ak ťa omrzel život.


Niektoré filmy sú také zlé, že sa stávajú legendami. Nie však preto, že by si zaslúžili cenu za réžiu, scenár či herecké výkony – ale preto, že sú hotovým festivalom trápnosti, nelogických dejových zvratov a mizerných efektov. Tu je výber desiatich snímok, ktoré by sa pokojne mohli premietať ako forma trestu. Alebo ako odstrašujúci príklad pre budúcich filmárov. Ide o výber filmov, ktoré patria medzi najhoršie hodnotené na portáli IMDb.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

1. Disaster Movie (2008)

Hodnotenie: 1.9/10

Film, ktorý si zobral za úlohu zosmiešniť všetky vtedajšie známe či populárne snímky – a nakoniec zosmiešnil sám seba. Partia nevtipných parodických scén robí z Disaster Movie skutočnú katastrofu.

Najhoršie filmy vôbec. Sú také zlé, že pozeranie do steny bude mať väčší zmysel
MovieStills DB

2. Manos: The Hands of Fate (1966)

Hodnotenie: 1.7/10

Tento ultranízkorozpočtový horor sa stal legendou pre svoju… nepozerateľnosť. Diváci ho označujú za najpomalší film, ktorý sa zároveň nikam neposúva. Ak vydržíš do konca, zaslúžiš si diplom.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

3. Birdemic: Shock and Terror (2010)

Hodnotenie: 1.7/10

Útočiace vtáky, dialógy bez logiky, kamera ako z domácich osláv a herecké výkony, ktoré by sa nehodili ani na TikTok.

4. Malí géniovia 2: Superdecká (2004)

Hodnotenie: 1.5/10

Áno, existuje film o superinteligentných deťoch v plienkach, ktoré zachraňujú svet. Nie, nie je to vtip. Toto pokračovanie je dôkazom, že aj zlá myšlienka môže mať ešte horšie pokračovanie.

5. Saving Christmas (2014)

Hodnotenie: 1.3/10

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Darren Doane si zjavne povedal, že natočí najhorší vianočný film v dejinách. A podarilo sa. Teologické monológy, mizerná výprava a nulová logika z toho robia vianočný darček, ktorý nikto nechce rozbaliť.

Odporúčame prečítať:

Obľúbený slovenský reťazec sa rúti ku dnu. Môžeš ho poznať z nákupných centier

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:
REKLAMA
Nicolette Ftáčková
Vyštudovala som žurnalistiku a svoju vášeň k písaniu som objavila už v detstve, keď som hodiny tvorila rôzne príbehy. V EMEFKE sa venujem aktuálnemu dianiu doma i v zahraničí, pričom môj záber tém je veľmi široký.Rada píšem o zaujímavých ľuďoch a hľadám inšpiratívne príbehy, pričom mi sú blízke spoločenské a LGBTI+ témy. Mojím cieľom je sprostredkovať čitateľom obsah, ktorý ich zaujme, obohatí a podnieti k zamysleniu.
Najčítanejšie
Podobné