Najhoršie miesta na prvé rande, na ktoré by si nemal ani pomyslieť

Tak s týmito určite nezabodujete!

Vzťahy – naša obľúbená téma. O ich prospievaniu k lepšej pleti však dnes písať nebudeme, povenujeme sa skôr tomu, ako úspešne svoju novú vyhliadku do ružovej budúcnosti nakopnúť. Prvé rande tvorí prvý dojem a ten je naozaj dôležitý, ba priam kľúčový, povedali by sme. Napriek tomu si však na ňom nedá každý záležať a ak aj áno, možno nemá práve najšťastnejší výber. Nemožno sa potom čudovať, že ti po príchode domov Nikola už neodpisuje a druhému stretnutiu sa razantne vyhýba. Takže, ak sa na prvé rande chystáš alebo ti nejaké nevyšlo a ty doteraz nerozumieš tomu, že prečo, tu sú odpovede. 

Športové podujatie

Teda, samozrejme, ak nie ste obaja zarytí fanúšici – vtedy táto voľba môže byť prijateľnou. No ak tvoja vysnívaná práve neholduje športu, ktorému ty, bude to zaručene jedno veľké, veľké fiasko. Ver mi, burácajúce potlesky, výkriky, pivný smrad a komplikované pravidlá nie sú práve odzbrojujúcou voľbou pre dievča, s ktorým by si mal budovať niečo viac.

Prečo? 

Lebo vzťah je o kompromisoch a ak si ho nie si schopný urobiť na prvom rande, kontrolka v hlave jej rozhodne zabliká. Vhodnou variantou je aktivita, ktorá obom vyhovuje. Šport nie je úplne vylúčený, pokojne ju vezmi hrať bowling a potom do baru, no uisti sa, že ju bowling baví.

giphy.com (https://media.giphy.com/media/3o7abKleh5LNyLg7AY/giphy.gif)

Kino

Kino? Prečo práve kino?! Tam predsa prebieha prvé rande takmer vždy! Žiaľ, áno a je to jedna z tých menej šťastných volieb. Napriek tomu si to zväčša ani jeden z páru neuvedomuje a pozvanie na prvé rande do kina s nadšením prijme, nakoľko vízia pritúlenia sa pri scéne ako Christian preťahuje Anu v aute, je naozaj vzrušujúca. Alebo Ana Christiana? Už fakt neviem. Každopádne, kino je zlé, zlé, zlé.

Prečo?

Pretože – pre jednoduchú vec. V kine nie je žiaden priestor na KOMUNIKÁCIU, ktorá je najdôležitejším faktorom ako sa dozvedieť o nej/ňom základné veci, predsa! Nemôžeš preskočiť vzájomné oťukávanie sa rozhovorom a skočiť hneď na aktivitu, v ktorej nemáte možnosť sa rozprávať. Navyše, nebolo by ti trápne sedieť mlčky 2 hodiny vedľa niekoho, koho nie celkom ešte poznáš a celú svoju pozornosť sústrediť nie naňho, ale na nadrozmerné plátno? Celé zle.

giphy.com (https://media.giphy.com/media/M9x0cl5d07Li0/giphy.gif)

U teba doma

Ďalšia veľmi obľúbená zlá voľba. Áno, možno je to pre vás komfortnejšie zostať doma a zaistiť súkromie takýmto spôsobom. Možno nebudete musieť ani toľko investovať do jedného stretnutia, no táto možnosť má svoje veľké mínusy.

Prečo?

Pretože je to jednoducho príliš intímne a na prvé rande by sa malo zvoliť neutrálne miesto. Takisto jej dávaš najavo, že sa možnosti „mať spolu dnes večer aj niečo viac“ ako viesť dlhé rozhovory o vašich životoch nestrániš a to nie je práve dôveryhodné pre víziu seriózneho vzťahu. Na trvácne veci sa má ísť pomaly a hlavne postupne.

giphy.com (https://media.giphy.com/media/94EQmVHkveNck/giphy.gif)

Reštaurácia

„Čo môže byť na reštaurácii zlé?!“

giphy.com (https://media.giphy.com/media/4MSmydoaxjAju/giphy.gif)

…robí sa to tak vo filmoch, predsa!

Toto: 

Príliš neosobné! Chápeme, že najlepší spôsob ako obšťastniť ženu alebo jej zapchať ústa, je dať jej najesť. No dobre, je to druhý najlepší spôsob ako jej zapchať ústa, haha. No my by sme večeru posunuli až na možno tretie, štvrté stretnutie a to z dôvodu, že:

1. Nie je doteraz celkom jasné prečo, no ženy sa hanbia pred chlapmi jesť. Predstava, že jej zostane trochu kečupu na pravej hornej pere je natoľko skľučujúca, že ju tá chuť do jedla prejde.

2. Nechce urobiť zlý dojem, takže si takmer určite objedná šalát (z ktorého aj tak polovicu nechá a tvári sa, aká je prežratá) a keď príde domov, vyrabuje chladničku, lebo bude hladná.

3. Priestory reštaurácie sú veľmi neosobné, navyše ak je príliš nóbl, môže pôsobiť zväzujúco a správanie je tak ohraničené.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/hulu-snl-saturday-night-live-nbc-3o7TKqxM939xe91V6w/download)

S partiou von

Či už za túto formu rande môže nedostatok sebavedomia alebo neschopnosť prevziať plnú zodpovednosť za onen večer riešiť nebudeme. No ku podivu je táto forma prvého rande obľúbená nielen u nižších ročníkov. To, že to je nanajvýš nevhodné a zbabelé, pripomínať, myslím, nemusíme.

Prečo?

No lebo.

… dobre, tak predsa len to vysvetlíme. Rande má byť intímnou záležitosťou a priestorom pre spoznávanie sa DVOCH ľudí. Nie troch, nie šiestich, nie štrnástich. Dvoch. Ver mi, že ak ju vezmeš hneď na prvýkrát medzi kamarátov, nebude sa cítiť tak komfortne ako vo dvojici. Celkom logické, však?

giphy.com (https://media.giphy.com/media/l1J3F47tzXOa64BTq/giphy.gif)

…a kam teda na prvé rande?!

Ale no ták, veď sme zavrhli len pár možností! Dobré vyhliadky na bezprostredný rozhovor ponúka napríklad prechádzka. Pobyt na čerstvom vzduchu vždy prospeje. Alebo neformálny bar. Aleboooo… no, to už necháme na vás. Veľa šťastia!

giphy.com (https://media.giphy.com/media/Ll2fajzk9DgaY/giphy.gif)

Titulná fotka: pexels.com

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
24
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
24
Haha
Woow Woow
16
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 zaujímavých faktov zo sexuálneho života zvierat

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME