Najhoršie mužské baliace taktiky

Ak máš o ňu seriózny záujem, tieto frázy nikdy nepoužívaj!

Ach tie naše vzťahy ľudské. Rozmanitejšej veci na svete asi niet. No skutočná dilema prichádza až vo chvíli, keď stretneš niekoho, kto za to naozaj stojí. A vtedy príde otázka „Ako len na to?“. Niekto to skúsi kvetmi, niekto čokoládou, niekto plyšákom, či romantickým nápisom na lietadle. No sú i takí, ktorí vsadia na absolútne nevhodné alternatívy a potom sa len sami seba pýtajú, kde sa stala chyba. Nuž, väčšinou podľa nich na tej druhej strane. My vám dnes ponúkame náhľad do reality a je len na miere únosnosti vašej sebakritiky, či sa zamyslíte alebo nie.

“Takú, aká si ty, som ešte nikdy nestretol” 

Tak toto je to najbežnejšie klišé. Hoc sa tvárime polichotene, v duchu sa pýtame “Koľkýkrát si túto vetu už použil, chlapče?!”. Nech už je za tým hocijaký zámer, prosím, skúste tú vetu obmedziť, v najlepšom prípade úplne vymazať z repertoáru zálohových viet ako podotknúť jej výnimočnosť. Je to totiž jedna z tých najhorších variant.

giphy.com (http://gph.is/1JTswut)

“Na výzore nezáleží, ide mi o tvoje srdce” 

Jááj, jasné, takže ty máš vlastné röntgenové oči, keď si sa ako prvé pri pohľade na mňa, zaľúbil do srdca. Pokus pekný, no lacný. Odkiaľ to máš? Z High school musical? Aha, nie, lebo aj Troy bol omnoho nápaditejší.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/portrait-of-young-man-in-autumn-247917/)

“Tá ma chce, hentá ma chce… ale ja chcem len a len teba”

Bóže môj, áno, už padáme na riť a slina nám tečie po brade, tak rýchlo si zvýšil svoju atraktivitu z nuly na sto. Toto je snáď tá najhoršia taktika, ak sa ňou tak vlastne dá nazvať. Snaha vzbudiť žiarlivosť u toho, o koho máš ty záujem je kontraproduktívne. Navyše, ak sa snažíš umelo si pridať na hodnote, tak si hneď pomyslíme, že s tebou niečo nie je v poriadku.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/architecture-bench-building-couple-175731/)

“Mám audi a dvojizbový byt” 

Materiálne veci? Naozaj? Tým len dokazuješ, ako ju berieš a za koho ju máš. S týmto taktiež veľmi neuspeješ. Teda aspoň u tých náročnejších, čo nehľadajú len spôsob ako sa ľahko zabezpečiť.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/adult-beard-blur-business-551657/)

“Ty si krásna vždy” 

…povedal. Áno, aj toto je veľmi, veľmi, veľmi romantické, ale buď realista, pridá ti to na dôveryhodnosti. Vo vyťahanom tričku bez podprsenky so zachrípnutým hlasom, červeným nosom a 4 dni nezmývanými vlasmi strácajú tvoje slová na váhe. A my sa neurazíme, ak povieš pravdu. Teda, väčšina. Možno. Dúfaj…

giphy.com (http://gph.is/2kPOIAe)

“Nikto ma nechce, nemám v živote šťastie”

Vsadiť kartu na sebaľútosť nie je taktika, ale zúfalý výkrik do tmy. Viete, čo si ako prvé žena pomyslí, keď počuje toto? Hľadá najbližší únikový východ, prípadne svoju kamarátku niekde v dave, o ktorú by sa mohla oprieť a nájsť pomocnú ruku v ceste od vás. Kto by už len chcel nešťastníka? No tá, ktorá to má v hlave v poriadku, určite nie. Navyše to, že ťa “nikto nechce” má určite nejaký dôvod, že áno?

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/man-old-depressed-headache-23180/)

„Máš frajera? Nie? Tak už máš“

Háááháháháhá. Ha. Ona ti okamžite ponúkne tebou vynútený smiech a znova prosí o záchranu. Hoc to chcelo byť len vtipom, je to celkom nasieracia veta. Si myslíš, že to pôjde len tak ľahko? Za koho ju máš? Musíš predsa bojovať! Alebo jej proste zaplať 7 panákov…

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/portrait-of-happy-young-woman-using-mobile-phone-in-city-254069/)

Titulná fotka: pixabay.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
6 (nielen) slovenských náboženstiev a siekt, o ktorých si ešte pravdepodobne nepočul

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME