Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 9.12.2022
sk
Izabela
cz
Vratislav

Ach tie naše vzťahy ľudské. Rozmanitejšej veci na svete asi niet. No skutočná dilema prichádza až vo chvíli, keď stretneš niekoho, kto za to naozaj stojí. A vtedy príde otázka „Ako len na to?“. Niekto to skúsi kvetmi, niekto čokoládou, niekto plyšákom, či romantickým nápisom na lietadle. No sú i takí, ktorí vsadia na absolútne nevhodné alternatívy a potom sa len sami seba pýtajú, kde sa stala chyba. Nuž, väčšinou podľa nich na tej druhej strane. My vám dnes ponúkame náhľad do reality a je len na miere únosnosti vašej sebakritiky, či sa zamyslíte alebo nie.

“Takú, aká si ty, som ešte nikdy nestretol” 

Tak toto je to najbežnejšie klišé. Hoc sa tvárime polichotene, v duchu sa pýtame “Koľkýkrát si túto vetu už použil, chlapče?!”. Nech už je za tým hocijaký zámer, prosím, skúste tú vetu obmedziť, v najlepšom prípade úplne vymazať z repertoáru zálohových viet ako podotknúť jej výnimočnosť. Je to totiž jedna z tých najhorších variant.

giphy.com (http://gph.is/1JTswut)

“Na výzore nezáleží, ide mi o tvoje srdce” 

Jááj, jasné, takže ty máš vlastné röntgenové oči, keď si sa ako prvé pri pohľade na mňa, zaľúbil do srdca. Pokus pekný, no lacný. Odkiaľ to máš? Z High school musical? Aha, nie, lebo aj Troy bol omnoho nápaditejší.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/portrait-of-young-man-in-autumn-247917/)

“Tá ma chce, hentá ma chce… ale ja chcem len a len teba”

Bóže môj, áno, už padáme na riť a slina nám tečie po brade, tak rýchlo si zvýšil svoju atraktivitu z nuly na sto. Toto je snáď tá najhoršia taktika, ak sa ňou tak vlastne dá nazvať. Snaha vzbudiť žiarlivosť u toho, o koho máš ty záujem je kontraproduktívne. Navyše, ak sa snažíš umelo si pridať na hodnote, tak si hneď pomyslíme, že s tebou niečo nie je v poriadku.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/architecture-bench-building-couple-175731/)

“Mám audi a dvojizbový byt” 

Materiálne veci? Naozaj? Tým len dokazuješ, ako ju berieš a za koho ju máš. S týmto taktiež veľmi neuspeješ. Teda aspoň u tých náročnejších, čo nehľadajú len spôsob ako sa ľahko zabezpečiť.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/adult-beard-blur-business-551657/)

“Ty si krásna vždy” 

…povedal. Áno, aj toto je veľmi, veľmi, veľmi romantické, ale buď realista, pridá ti to na dôveryhodnosti. Vo vyťahanom tričku bez podprsenky so zachrípnutým hlasom, červeným nosom a 4 dni nezmývanými vlasmi strácajú tvoje slová na váhe. A my sa neurazíme, ak povieš pravdu. Teda, väčšina. Možno. Dúfaj…

giphy.com (http://gph.is/2kPOIAe)

“Nikto ma nechce, nemám v živote šťastie”

Vsadiť kartu na sebaľútosť nie je taktika, ale zúfalý výkrik do tmy. Viete, čo si ako prvé žena pomyslí, keď počuje toto? Hľadá najbližší únikový východ, prípadne svoju kamarátku niekde v dave, o ktorú by sa mohla oprieť a nájsť pomocnú ruku v ceste od vás. Kto by už len chcel nešťastníka? No tá, ktorá to má v hlave v poriadku, určite nie. Navyše to, že ťa “nikto nechce” má určite nejaký dôvod, že áno?

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/man-old-depressed-headache-23180/)

„Máš frajera? Nie? Tak už máš“

Háááháháháhá. Ha. Ona ti okamžite ponúkne tebou vynútený smiech a znova prosí o záchranu. Hoc to chcelo byť len vtipom, je to celkom nasieracia veta. Si myslíš, že to pôjde len tak ľahko? Za koho ju máš? Musíš predsa bojovať! Alebo jej proste zaplať 7 panákov…

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/portrait-of-happy-young-woman-using-mobile-phone-in-city-254069/)

Titulná fotka: pixabay.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť