Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika

December je zvyčajne obdobím, v ktorom majú všetci vo zvyku bilancovať úspechy aj neúspechy uplynulého roka. Aj preto sme pre teba teraz zostavili pomyslený rebríček najzvláštnejších outfitov, v ktorých si celebrity v roku 2019 vyrazili na červený koberec. 

Každopádne, podarilo sa im všetkých ohúriť – veď hlavne o to im pravdepodobne išlo. Nuž zaujať bulvárne plátky niečo stojí a občas sa zrejme musia obetovať aj posledné zvyšky vkusu...

Katy Perry

Americká speváčka síce ceny Grammy tento rok nezískala, no nemalá pozornosť sa jej ušla tak či tak. Avšak nie v pozitívnom slova zmysle. Katy Perry si na prestížny galavečer zvolila netradičné cukríkové šaty, ktoré v mnohých evokovali cukrovú vatu, nasiaknutý tampón alebo kefy v autoumývarke, a preto sa stala terčom mnohých internetových vtípkov.

https://www.profimedia.sk/

Cardi B

Na februárovom galavečere bola okrem Katy Perry prítomná aj Cardy B. Raperka získala ocenenie Grammy za najlepší rapový album a okrem toho si získala pozornosť prítomných veľmi zvláštnym outfitom, vďaka ktorému sa nápadne podobá na zlovestnú postavičku Uršulu z kultového animáku Malá morská panna.

https://www.profimedia.sk/

Francesca Giuliano

Herečka a modelka Francesca Guilano sa okrem hereckej a modelingovej kariéry môže pochváliť aj nadupaným dekoltom. Obrovské poprsie v plnej paráde vystavila aj na premiére filmu v Ad Astra v Canes. Ružové šaty so štólou by samy osebe nevzbudili žiadnu mimoriadnu pozornosť, no vďaka herečkiným nevkusne vystaveným „bombám“ outfit vyzerá vulgárne a pomerne vtipne.

https://www.profimedia.sk/

Tierra Whack

23-ročná raperka nie je na Slovensku veľmi známa, no rozhodne vie, ako zaujať. Na červenom koberci ohúrila v pestrofarebnom outfite, ktorý jej však na kráse rozhodne nepridal.

https://www.profimedia.sk/

Tilda Swinton

Na červenom koberci to úplne nevyšlo ani škótskej herečke, ktorá stvárnila bielu čarodejnicu vo fantasy filme Narnia. Nevedno, čo bolo účelom outfitu, ktorý predviedla na odovzdávaní filmových cien v Marrakéši, no béžový kabát pripomína skôr stan ako garderóbu vhodnú na červený koberec.

https://www.profimedia.sk/

Tayla Parx

Tohtoročné ceny Grammy boli bohaté na extravagantné outfity. Do tejto kategórie sa určite zaradila aj skladateľka a speváčka Tayla Parx, ktorej ružový „skvost“ zladený farebnými converskami pripomína skôr halloweensky kostým ako róbu na prestížny galavečer.

https://www.profimedia.sk/

Ava Max

Talentovaná speváčka sa v kostýme, ktorý pripomína rytierske brnenie a zároveň supermanovské preoblečenie, predviedla na MTV Video Music Awards 2019. V netradičnom kostýme s obrovskými bagančami vyzerá Ava jemne chaoticky.

https://www.profimedia.sk/

Montana Brown

Americká hviezdička je pre väčšinu v našich končinách neznáma, ale je ukážkovým príkladom toho, ako je možné pomýliť si kúpalisko s prestížnym galavečerom. Montana Brown sa na červenom koberci predviedla skôr v plážovom ako v slávnostnom outfite. Jej „bikiny“ outfit určite z „lacného kraja“ nepochádza, no minimálne tak vyzerá.

https://www.profimedia.sk/

Diplo

Americký Dj je známy svojimi kreatívnymi outfitmi, ktoré sú občas na hranici vkusu, ale každopádne pobavia. Inak tomu nebolo ani na slávnostnom oceňovaní Billbord Music Awards, kde si spevák obliekol nápadný fialový kostým, v ktorom pripomína asexuálneho kovboja so slabosťou pre folklór. Čerešničkou na extravagantnom outfite boli biele kožené jazdecké čižmy.

https://www.profimedia.sk/

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť