Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 5.3.2024
sk
Fridrich
cz
Kazimír

Ľudia sú rôzni – niektorí si s obľubou dávajú ananás na pizzu, iní experimentujú s polosurovými kuracími prsiami a ďalší stále dúfajú, že gepardia potlač na oblečení príde opäť do módy. No predsa je tu niečo, čo nás spája úplne všetkých a to je nenávisť voči týmto situáciám.

1. Mokré ponožky. Lebo ty si presne to grambľavé a lenivé hoviadko, ktoré si päť minút dozadu išlo napustiť vodu do pohára, oblialo polovicu kuchyne a nechalo to na silu prírody, ktorá by – logicky – mala vodu odpariť. Lenže neodparila a tak teraz stojíš v kuchyni s mokrou ponožkou a sám sebe kvetnato p*čuješ.

2. Keď si zrazu spomenieš, že si mal čosi dôležité urobiť. Domáca úloha z matiky alebo vyzdvihnutie mladšieho súrodenca z flautového krúžku, na tom nezáleží. Každému predsa občas niečo vypadne. Celkom nový rozmer to však nadobúda, keď si nie si istý, či si na to skutočne zabudol, a tak len celý deň sedíš v kancli v pomykove, či ti do večera nevykradnú byt.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/transparent-season-2-amazon-video-l46CfQrnjtP759Bcs)

3. Keď ťa svrbí miesto, na ktoré si nedočiahneš. A ty si len na malý moment želáš byť psom, aby bolo sociálne akceptovateľné, ak si začneš šúchať chrbát o najbližší strom.

4. Keď sa zobudíš tri minúty predtým, ako ti má zvoniť budík. Načo je vôbec dobrý deň, ktorý začne takto?

5. Keď ti ten najväčší slimák stojí v ceste. Alebo rovno húf takýchto slimákov, lebo desať pacientov geriatrie, každý s tou divnou káričkou na zeleninu, sa zákonite musí roztiahnuť po celej dĺžke chodníka. Ani obísť, ani preskočiť, len stáť a čakať na božiu pomoc.

6. Keď niečo zaberie omnoho viac času, ako si predpokladal. Napríklad tá esej, ktorú si mal začať písať už pred dvomi týždňami, že?

7. Porezanie o papier. Dostane do kolien aj tých najsilnejších.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/season-12-the-simpsons-12×1-3oriffwzyfDUmz0pfa)

8. Keď z niečoho odlepuješ nálepku s cenou a ostane tam vrstva lepidla. Zbohom čerstvo nalakované nechty, celý svoj manikúrový počin môžeš spláchnuť rovno dolu záchodovým potrubím.

9. Keď sa predstavíš niekomu novému. A potom zistíš, že už sa vlastne poznáte, len si ho absolútne nepamätáš. Takže super, vyzeráš ako prvotriedny č*rák, gratulujem.

10. Keď si spomenieš, ako ťa mama nechala ako drobca samého pri pokladni a odišla. Síce tvrdila, že bola len pri vedľajšom regáli a stále ťa mala na očiach, no aj tak ti riadne sťahovalo polky.

11. Keď ti prestane písať pero. Uprostred niečoho, na čom si si dal k*revsky záležať a teraz to môžeš robiť odznova, lebo už dopredu vieš, že žiadne ďalšie pero rovnako písať nebude.

12. Keď si len raz odhryzneš z jedla a medzi zubami ti ostane viac, ako si reálne prehltol. Bonus je, ak nikde v blízkosti nie sú špáradlá, a ty ešte ďalšieho pol dňa kráčaš po svete, snažiac sa to vybrať. A ľudia naokolo si pravdepodobne myslia, že máš akúsi poruchu kontroly tvárového svalstva.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/mrw-someone-caramel-GjR6RPcURgiL6)

13. Keď si zabudneš zobrať na kúpalisko suché prádlo na prezlečenie. A tak ťa celú cestu domov nekresťansky svrbia gule.

14. Keď ti niekto zje jedlo, na ktoré si sa tešil celý deň. Karma je zdarma, kamoško, ona ti to vráti.

15. Keď sa ti pri umývaní rúk namočí gumička, ktorú nosíš na zápästí. 

16. Keď tvoje hovno dopadne do záchodu a ošpliecha ti celú prdel. Alebo keď sa ti na návšteve nejakou záhadou podarilo nenápadne vysr*ť, no tvoj počin rebeluje a odmieta sa spláchnuť na prvýkrát. Oboje sú rovnako… nah*vno.

17. Keď nastane kolízia medzi tvojim malíčkom a nohou stola. Auč. Auč. Auč.

18. No a samozrejme na záver – keď čítaš článok o najhorších pocitoch na svete a ten svoj tam nenájdeš. Preto neváhaj a podeľ sa s nami do komentára, čo je tou najväčšou katastrofou pre teba. 🙂

giphy.com (https://giphy.com/gifs/awesomenesstv-lol-comedy-xUA7b3tgSIHjmGdZXa)

Titulná fotka: pexels.com


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.