Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Valentín sa, či sa nám to páči alebo nie, nezadržateľne blíži. A každá žena, aj keď ti bude tvrdiť, že ona taká nie je (ona je presne taká), bude čakať krásne zabalený, pekne navoňavkovaný darček 14. februára, teda v deň, ktorý je okrem Svetového dňa epilepsie, dňom založenia spoločnosti IBM aj čírou náhodou aj sviatkom všetkých zamilovaných.

https://memehub.sk/post/80539

Človek by svojej láske aj modré z neba zniesol, ale rozpočet je po Vianociach trošku obmedzenejší. Nič nedať tvojej drahej polovičke na Valentína je však prečin, za ktorý ti hrozí odňatie ťuťu-muťu prinajlepšom na doživotie.  

https://memehub.sk/post/80239

Niektorí ľudia sa len tak neuspokoja s otrepanou kyticou červených ruží a čokoládovou bonboniérou. Svoju lásku k milovanej osobe chcú aj kreatívne preukázať, ako dobre svoju polovičku poznajú. No, niektoré nápady sú až príliš osobné a „od srdca“…  Ako napríklad tento čokoládový odtlačok konečníka.

https://www.amazon.com/Edible-Anus-White-Belgian-Chocolate/dp/B00PR33Y3U

A keď už sme pri tých zadkoch, Latinoameričania sú veľmi vášniví a svoju horúcu lásku vedia dať aj najavo. Napríklad aj spoločnou fotkou na bielizni a priznaním, že „na mňa možno raz zabudneš… ale na to čo sme spolu robili nikdy.“

http://www.noticias.com/listas/8-peores-regalos-san-valentin/

Ak je vaša drahá polovička skôr na slané, než na presladenú čokoládu, určite sa poteší darčeku, ktorý neskôr aj prakticky zužitkuje pri varení nedeľňajšieho rodinného obeda. A romantický obal v tvare srdca jej ostane na pamiatku, kam si môže uschovať svoju bižutériu, ktorú dostala na Valentína počas minulých rokov.

https://www.pinterest.com/pin/262616221990959970/

Páry, ktoré sa už nejaký ten štvrtok poznajú a nehanbia sa pred sebou si aj poprdkať, určite ocenia škrabky na jazyk v romantickom valentínskom dvojbalení pre zaľúbencov. Nikomu sa nepáči bozkávať sa s niekým, komu zapácha z úst, hlavne ak sa s takouto osobou cucmáte na dennodennom poriadku.

http://personalizedboutique.com/blog/5-exceptionally-bad-valentines-day-gifts/

Ak vás vaša polovička naozaj miluje, nebude od vás chcieť nič extra luxusné. Stačí, ak jej splníte pár jej doteraz neuskutočnených, divokých fantázií. Napríklad, by ste mohli povysávať, poumývať riady, tráviť s ňou viac času, pomôcť jej s nákupom… no keďže tieto fantázie ostanú aj naďalej len fantáziami, podarujte jej aspoň takúto knižku plnú obrázkov mužov, ktoré jej fantázie sú schopní splniť a vy budete mať aj naďalej pokoj.

http://personalizedboutique.com/blog/5-exceptionally-bad-valentines-day-gifts/

Každá žena zbožňuje ak si nájde parfém, ktorý ju dokonale vystihuje a stane sa tak takým jej malým poznávacím znamením. No, čo tak jej s tým zháňaním dokonalého parfému trochu pomôcť?

https://funnyjunk.com/funny_pictures/4733440/Exquisite+perfume/

Keď už na tie kvety nedáte dopustiť, môžete byť aj originálni. Ruže na obrázku nižšie sú krásne farebné a vydržia takéto celé roky, pretože sú vyrobené zo slonieho trusu.

https://www.dailybest.it/society/10-peggiori-regali-san-valentino/

A ak si svoju polovičku ešte nenašiel, nezúfaj! 15. február je Medzinárodným dňom osamelých a v obchodoch bude 75% zľava na čokoládu, takže sa poriadne odmeň, že si ďalší rok úspešne odolal smilstvu a otvorte si s Murkom ďalšiu fľašu vína.

https://memehub.sk/post/79808

Titulná fotka: personalizedboutique.comamazon.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Patty

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť