Najhoršie valentínske darčeky

Sú tak hrozné, až sú dobré


Valentín sa, či sa nám to páči alebo nie, nezadržateľne blíži. A každá žena, aj keď ti bude tvrdiť, že ona taká nie je (ona je presne taká), bude čakať krásne zabalený, pekne navoňavkovaný darček 14. februára, teda v deň, ktorý je okrem Svetového dňa epilepsie, dňom založenia spoločnosti IBM aj čírou náhodou aj sviatkom všetkých zamilovaných.

https://memehub.sk/post/80539

Človek by svojej láske aj modré z neba zniesol, ale rozpočet je po Vianociach trošku obmedzenejší. Nič nedať tvojej drahej polovičke na Valentína je však prečin, za ktorý ti hrozí odňatie ťuťu-muťu prinajlepšom na doživotie.  

https://memehub.sk/post/80239

Niektorí ľudia sa len tak neuspokoja s otrepanou kyticou červených ruží a čokoládovou bonboniérou. Svoju lásku k milovanej osobe chcú aj kreatívne preukázať, ako dobre svoju polovičku poznajú. No, niektoré nápady sú až príliš osobné a „od srdca“…  Ako napríklad tento čokoládový odtlačok konečníka.

https://www.amazon.com/Edible-Anus-White-Belgian-Chocolate/dp/B00PR33Y3U

A keď už sme pri tých zadkoch, Latinoameričania sú veľmi vášniví a svoju horúcu lásku vedia dať aj najavo. Napríklad aj spoločnou fotkou na bielizni a priznaním, že „na mňa možno raz zabudneš… ale na to čo sme spolu robili nikdy.“

http://www.noticias.com/listas/8-peores-regalos-san-valentin/

Ak je vaša drahá polovička skôr na slané, než na presladenú čokoládu, určite sa poteší darčeku, ktorý neskôr aj prakticky zužitkuje pri varení nedeľňajšieho rodinného obeda. A romantický obal v tvare srdca jej ostane na pamiatku, kam si môže uschovať svoju bižutériu, ktorú dostala na Valentína počas minulých rokov.

https://www.pinterest.com/pin/262616221990959970/

Páry, ktoré sa už nejaký ten štvrtok poznajú a nehanbia sa pred sebou si aj poprdkať, určite ocenia škrabky na jazyk v romantickom valentínskom dvojbalení pre zaľúbencov. Nikomu sa nepáči bozkávať sa s niekým, komu zapácha z úst, hlavne ak sa s takouto osobou cucmáte na dennodennom poriadku.

http://personalizedboutique.com/blog/5-exceptionally-bad-valentines-day-gifts/

Ak vás vaša polovička naozaj miluje, nebude od vás chcieť nič extra luxusné. Stačí, ak jej splníte pár jej doteraz neuskutočnených, divokých fantázií. Napríklad, by ste mohli povysávať, poumývať riady, tráviť s ňou viac času, pomôcť jej s nákupom… no keďže tieto fantázie ostanú aj naďalej len fantáziami, podarujte jej aspoň takúto knižku plnú obrázkov mužov, ktoré jej fantázie sú schopní splniť a vy budete mať aj naďalej pokoj.

http://personalizedboutique.com/blog/5-exceptionally-bad-valentines-day-gifts/

Každá žena zbožňuje ak si nájde parfém, ktorý ju dokonale vystihuje a stane sa tak takým jej malým poznávacím znamením. No, čo tak jej s tým zháňaním dokonalého parfému trochu pomôcť?

https://funnyjunk.com/funny_pictures/4733440/Exquisite+perfume/

Keď už na tie kvety nedáte dopustiť, môžete byť aj originálni. Ruže na obrázku nižšie sú krásne farebné a vydržia takéto celé roky, pretože sú vyrobené zo slonieho trusu.

https://www.dailybest.it/society/10-peggiori-regali-san-valentino/

A ak si svoju polovičku ešte nenašiel, nezúfaj! 15. február je Medzinárodným dňom osamelých a v obchodoch bude 75% zľava na čokoládu, takže sa poriadne odmeň, že si ďalší rok úspešne odolal smilstvu a otvorte si s Murkom ďalšiu fľašu vína.

https://memehub.sk/post/79808

Titulná fotka: personalizedboutique.comamazon.com


Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
53
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Najhoršie valentínske darčeky

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME