Najhorúcejším hitom Youtube je kanál s praktickými otcovskými radami od muža, ktorého opustil otec

Rob, ktorý dospieval bez otca, chce svojimi videami vynahradiť ľuďom to, čo jemu samému kedysi chýbalo.

Zdroj: Dad, how do I? / youtube.com

Medzi ľuďmi je zaužívaná predstava, že hrdinom sa môže stať len niekto výnimočný, kto svojimi vlastnosťami ďaleko presahuje ostatných. Nemusí to byť vždy pravda. Niekedy ľudí očarí práve ten najobyčajnejší človiečik z nich.

Prvého apríla si americký otecko Rob Kenney založil kanál na Youtube, ktorý nazval Dad, how do I? Jeho obsahom sú jednoduché tutoriály o bežných chlapských záležitostiach – ako si uviazať kravatu či ako si poradiť s upchatým záchodom. Video pridáva každý štvrtok.

Rob cítil potrebu podeliť sa o svoje skúsenosti, keďže mal o ne počas dospievania sám núdzu – keď mal 12 rokov, jeho otec opustil rodinu a malý Rob nemal odkiaľ čerpať praktické chlapské vedomosti. Dnes je hrdým otcom dospelého syna a dospelej dcéry, ktorá mu pomáha s tvorbou videí.

Všetko to znie veľmi milo. Aj napriek tomu, že internet naozaj ľúbi milé veci, nikto nečakal, že status náhodného muža o Robovom kanáli sa stane virálom. Príspevok na Facebooku v priebehu jedného dňa zdieľalo pol milióna ľudí a enormné masy ľudí okamžite začali kanál Dad, how do I? sledovať.

This YouTuber’s dad walked out on his family when he was 12 years old. Now that he’s a father of his own two adult…

Gepostet von Chris Hart am Dienstag, 19. Mai 2020

Robova komunita na Youtube narastá raketovým tempom a počet jeho sledovateľov stúpol zo 40 000 na viac než jeden milión. V priebehu necelých 48 hodín sa z obyčajného chlapíka stala hviezda.

Dojatý otecko pridal video, v ktorom všetkým novým fanúšikom ďakuje. S veľkou pokorou priznal, že takýto úspech nečakal ani v najdivokejších snoch a ospravedlnil sa, že nestíha odpovedať každému fanúšikovi zvlášť. Zároveň divákom pripomenul, že sa nepovažuje za žiadnu výnimočnú autoritu a vyzýva ich, nech sa snažia objaviť vlastné spôsoby riešenia problémov.

V samotnom závere videa Rob cituje pesničku od svojej obľúbenej skupiny Switchfoot, ktorá by sa dala považovať za jeho osobný manifest a zdôvodnenie, prečo robí to, čo robí – Je toto svet, aký chceš? Sám ho tvoríš každým dňom, ktorý žiješ. Rob je presvedčený, že každý z nás svojím kúskom môže prispieť k tomu, aby bol svet krajším. Treba povedať, že Robovi to ide naozaj dobre.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
24
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Tieto reštaurácie svojím prístupom nahnevajú každého z nás

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME