Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 23.3.2023
sk
Adrián
cz
Ivona
, Yvona

Najlepší zvierací priatelia celebrít. Mačky a psy, ktoré sa stali internetovými hviezdami

Slávni dnes už nemusia byť iba ľudia.


V poslednej dobe sa stáva stále častejšie, že internetové hviezdy nie sú len ľudia, ale aj zvieratá. Mačky a psy sa stali populárnymi najmä vďaka svojim sladkým, vtipným a chytrým videám, ktoré sú virálnymi hitmi na sociálnych médiách. Prinášame ti tých najúspešnejších zvieracích priateľov celebrít, ktorí sa stali internetovými hviezdami.

1. Grumpy Cat

Grumpy Cat alebo Grumpy Cat Tardar Sauce sa stala jednou z najznámejších mačiek na internete v roku 2012. Grumpy Cat bola známa svojím zdanlivo „vždy zamračeným“ výrazom tváre, ktorý sa stal jej obchodnou značkou. Mačka bola významnou internetovou hviezdou a jej majitelia založili aj oficiálny obchod s produktmi so značkou Grumpy Cat. Medzi fanúšikov Grumpy Cat patrí aj celebrita Katy Perry.

2. Boo

Boo, nazývaný aj „najsladší pes na svete“, bol pomerne malý pes s hustou hrivou, ktorá ho robila ešte viac roztomilým. Bol to pekne upravený pudel, ktorý sa stal populárnym na sociálnych médiách v roku 2009. Má viac ako 16 miliónov fanúšikov na Facebooku a stal sa tvárou mnohých kampaní. Medzi fanúšikov patrí aj speváčka Kesha.

3. Maru

Maru je japonská mačka, ktorá sa stala slávnou vďaka svojim videám na YouTube. Maru sa stala známou vďaka svojim schopnostiam presúvať sa rôznymi spôsobmi a aj kvôli svojmu okrúhlemu telu. Jej majiteľ nahral na YouTube viac ako 200 videí a Maru má viac ako 330-tisíc sledovateľov.

4. Lil Bub

Lil Bub bola mačka s malým telom a nezvyčajne veľkými očami, ktorá sa stala internetovou hviezdou v roku 2011. Stala sa populárnou kvôli svojmu „perzskému“ vzhľadu a nezvyčajnému šarmu. Lil Bub bola tiež významnou internetovou hviezdou a stala sa tvárou mnohých kampaní, vrátane kampane na podporu útulkov pre zvieratá.

5. Jiff Pom

Jiff Pom je malý pes pomerne populárny na sociálnych médiách kvôli svojim nezvyčajným schopnostiam – beh na dvoch nohách a tancovanie. Jiff Pom je taký populárny, že sa stal Guinnessovou rekordérskou hviezdou v roku 2015 za najrýchlejší beh na dvoch nohách. Jeho videá majú milióny pozretí na YouTube a takmer 10 miliónov fanúšikov na Instagrame.

6. Tuna the Chiweenie

Tuna je fena, ktorá sa stala virálnou vďaka svojmu neobvyklému vzhľadu. Má veľkú hlavu, malé telo a výrazné zuby. Má viac ako 2 milióny sledujúcich na svojom instagramovom účte. U nás je známa ako „fofola“.

7. Doug the Pug

Doug the Pug je malý pes s výrazným zatočeným chvostom, ktorý sa stal internetovou hviezdou v roku 2014. Jeho videá a fotky sú vtipné a často zahrňujú oblečenie a rekvizity. Doug sa stal tvárou mnohých kampaní a dokonca vydal aj knihu s názvom Doug the Pug: The King of Pop Culture.

8. Nora the Piano

Cat Nora je mačka, ktorá sa stala populárnou vďaka svojim schopnostiam hrať na klavír. Jej majiteľ nahral na YouTube mnoho videí, kde hrá na klavír spolu s mačkou. Nora sa stala populárnou kvôli svojmu talentu a jej videá majú desiatky miliónov pozretí.

9. Shironeko

Shironeko, alebo inak „Biela mačka“, je mačka, ktorá sa stala známou vďaka svojej schopnosti spať v rôznych polohách a miestach. Medzi fanúšikov Shironeko patrí aj Hugh Jackman.

10. Manny the Frenchie

Manny je francúzsky buldoček, ktorého ľudia milujú kvôli svojmu roztomilému vzhľadu a jeho schopnosti chodiť na dvoch nohách. Má viac ako 1 milión sledovateľov na svojom Instagramovom účte. Manny je taký populárny, že sa dokonca stal ambasádorom organizácie American Society for the Prevention of Cruelty to Animals.

Je zaujímavé, ako zvieratá dokážu zaujať ľudí na internete a stať sa populárnymi hviezdami. Ich chytré, vtipné a roztomilé správanie pritiahne pozornosť miliónov fanúšikov. Pre mnohých z nás sú tieto zvieratá nielen zábavnými internetovými hviezdami, ale aj najlepšími priateľmi a spoločníkmi v našom živote.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje