Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Niekedy aj taká, na prvý pohľad rutinná úloha, akou je oprava pokazeného bankomatu, môže skrývať bizarný príbeh. Svoje by o tom vedeli povedať technici z východoindického mesta Tinsukia. Indovia sa do práce asi veľmi nehrnuli a skontrolovať stroj patriaci Štátnej banke Indie sa vydali až po troch týždňoch mimo prevádzky. Po jeho otvorení čakalo technikov niečo skutočne nevídané!

Objavili obrovskú kopu roztrhaných bankoviek a niekoľko zdochnutých myší. Znepokojení pracovníci pre istotu kontaktovali autority. Na miesto šokujúceho nálezu bola privolaná polícia, ktorá po jeho preskúmaní vylúčila možnosť zásahu človeka. Nepracuje sa s verziami, ktoré by incident vnímali ako pokus o krádež alebo iný zločin. Za jediných vinníkov výtržnosti sú považované hlodavce.

AFP/Getty Images

Zvieratá sa pravdepodobne do stroja dostali cez drobný otvor na káble. Za obeť nenásytným hlodavcom padlo 1,2 milióna indických rupií, čo zodpovedá zhruba 15-tisíc eurám. Vlamači si pochutnali predovšetkým na ružových 500-rupiových a zelených 2000-rupiových bankovkách.

AFP/Getty Images

Keď flexuješ ako veľký frajer, ale pouličné myši z krajiny tretieho sveta ťa s náskokom preštia.

Ak si skúsime myšaciu hostinu preniesť do ľudského sveta, dostaneme niečo, za čo by sa nemusel hanbiť ani Veľký Gatsby či hairmetalové legendy 80. rokov. Vybehnúť s kamošmi do mesta, natlačiť do seba žrádlo za 15-tisíc a potom zdochnúť, to je veru už iný rock’n’roll! O takomto odchode na onen svet nepochybne sníva nejedna celebritka…

Zdroj: timesofindia.com
Titulná fotka: AFP/Getty Images


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť