Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Aj medzi našimi čitateľmi iste nájdeme mnoho vášnivých gamerov. Priaznivci videohier majú v dnešnej dobe skutočne pestrý výber najrôznejších konzol. Od počítačov, PlayStation, cez X-Box až po Nintendo.

Každému podľa jeho gusta. Tí extrémne šetrní však môžu siahnuť aj po miniatúrnej konzole Funkey. Tá má veľkosť obyčajnej kľúčenky a môžeš si na nej zahrať niektoré graficky nenáročné retro hry.

Profimedia

Ide o skladacie a kompaktné zariadenie, ktoré má tiež plne farebnú obrazovku. Pokiaľ teda miluješ videohry, ale nechce sa ti mať doma rozloženú konzolu, Funkey je ideálna voľba. Má navyše aj tú výhodu, že si ju môžeš zobrať kamkoľvek so sebou.

Zahrať si na nej môžeš známe hitovky z konzol PlayStation 1, GameGear, NES, SuperNES, Gameboy, Sega Master System, Sega Genesis či Atari. Z konkrétnych hier stojí za zmienku Pac-Man, Crash Bandicoot, Sonic, Final Fantasy, séria Pokémon či The Legend of Zelda. Túto najmenšiu konzolu na svete dostaneš za 65 eur.

Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia

Zdroj: Profimedia


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.