Štvrtok 6.10.2022
sk
Natália
cz
Hanuš

Aj medzi našimi čitateľmi iste nájdeme mnoho vášnivých gamerov. Priaznivci videohier majú v dnešnej dobe skutočne pestrý výber najrôznejších konzol. Od počítačov, PlayStation, cez X-Box až po Nintendo.

Každému podľa jeho gusta. Tí extrémne šetrní však môžu siahnuť aj po miniatúrnej konzole Funkey. Tá má veľkosť obyčajnej kľúčenky a môžeš si na nej zahrať niektoré graficky nenáročné retro hry.

Profimedia

Ide o skladacie a kompaktné zariadenie, ktoré má tiež plne farebnú obrazovku. Pokiaľ teda miluješ videohry, ale nechce sa ti mať doma rozloženú konzolu, Funkey je ideálna voľba. Má navyše aj tú výhodu, že si ju môžeš zobrať kamkoľvek so sebou.

Zahrať si na nej môžeš známe hitovky z konzol PlayStation 1, GameGear, NES, SuperNES, Gameboy, Sega Master System, Sega Genesis či Atari. Z konkrétnych hier stojí za zmienku Pac-Man, Crash Bandicoot, Sonic, Final Fantasy, séria Pokémon či The Legend of Zelda. Túto najmenšiu konzolu na svete dostaneš za 65 eur.

Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia

Zdroj: Profimedia


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť