Najnechutnejšie instagramové účty. Tieto sú určené len pre skutočne silné žalúdky

Roluješ si len tak po instagrame… tu kamoška, tu Kardashianka…a tu zrazu vykĺbené a zdevastované prsty po úraze cyklistu!

Zdroj: shavaunna / instagram.com, mothmeister / instagram.com (úprava redakcie)

Na internete nájdeme čudné veci, ale tie tu boli aj predtým, len sa o nich nehovorilo. Ľudia sú rôzni, majú rozmanité chúťky, všelijaké poruchy a pri dnešnom slobodnom prejave si skutočne môžeme vyberať to najčudnejšie z najčudnejšieho.

Násilie, exorcizmus, satanizmus, fotky sporo odetých, zakrvavených žien so strašidelnými maskami, to je len zlomok toho, čo sa skrýva na Instagrame. Tie najodpornejšie účty sú však rýchlo blokované, no ľudská zvrátenosť nepozná hraníc. My vám dnes prinášame zopár zaujímavých, ale aj desivých a stále aktívnych účtov, ktoré však nie sú vhodné pre citlivé povahy. 

drpimplepopper

Dermatologička Sandra Lee miluje svoju prácu a svojim trom miliónom followerom pravidelne servíruje obrovskú dávku hnisu. Zahnisané vyrážky, čierne bodky, cysty a abscesy miznú dennodenne pod jej šikovnými rukami. Istú skupinu ľudí vyslovene uspokojuje vytláčanie vyrážok či čiernych bodiek, no niektoré jej videá sú až natoľko nechutné, že nie sú vhodné pre citlivé povahy a labilné žalúdky.

mrs_angemi

Nicole Angemi je manželkou, matkou a patologičkou. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby svoju prácu nezverejňovala na internete. Takmer dva milióny ľudí sledujú fotky z pitiev či ľudských orgánov. Sem-tam poteší s nechutným príspevkom, kde ľudia hádajú, čo by to mohlo byť za záhadnú diagnózu.

Pridáva aj fotky živých pacientov, väčšinou s bizarnými úrazmi. Nicole sa však snaží uverejňovať s edukačným podtónom, keďže je aj profesorkou, a tak sa v siahodlhom popise dozviete veľa zaujímavých vecí o našom tele. Ak neznesiete pohľad na krv, jej účet si ani neotvárajte.

crimescenecleanersinc

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, koľko vrážd, nehôd a samovrážd sa stane za jeden deň? A čo potom s tým? Pozostalí by asi ťažko vytiahli mop a pustili sa do krvavej podlahy. Na to sú však firmy, ktoré všetko upracú.

Jedna taká s vyše 400-tisíc followermi zverejňuje na instagrame prácu svojich zamestnancov. O vhodnosti toho, či práve tieto obrázky patria na internet, by sa dalo diskutovať, no dnes na internete nájdeme aj oveľa horšie veci, tak prečo nie.

meatwreck

Tento divný instagramový účet, ktorý bol už viackrát blokovaný, sleduje zhruba 90-tisíc ľudí a založili ho dvaja umelci Mitra Saboury a Derek Paul Boyle. O čo však zakladateľom ide, ťažko povedať. Či už je to recesia, forma umenia, nuda či spôsob, ako vyvolať zmiešané pocity, darí sa im to skvele. Vo svojej tvorbe využívajú obyčajné predmety dennodennej potreby, no ich bizarné využitie by však čakal málokto.

View this post on Instagram

#saved ⛏ @mitrasaboury @derekpauljackboyle

A post shared by Meatwreck (@meatwreck) on

shavaunna

Hlavička Barbie s dvoma kyptíkami nie je vôbec krásna, a ani rozkošná. Cestuje si po svete a fotí sa ako klasická insta modelka, no nájdeme ju aj na veľmi netradičných miestach, ako je napríklad jedlo, či mikroténový sáčok. Máme len jednu otázku. Prečo vznikol tento účet?

View this post on Instagram

Just destroyed this dip

A post shared by SHAVAUNNA (@shavaunna) on

cookingforbae

Keď sme už pri tom jedle, predstavíme ti ďalší účet, pri ktorom by si možno čakal nejaké super inšpirácie, čo navariť svojej láske. Práve kvôli dokonalým fotkám jedla, ktoré pravidelne aspoň jeden tvoj priateľ uverejňuje, vznikol presne tento opak. Fotky klasického jedla, ktoré sa ,,nehodia“ na instagram, často však až priam nechutné a divné konzistencie. No potešila by sa frajerka, kebyže si jej to navaril? Rozhodne nie.

craptaxidermy

Účet s takmer 80-tisíc followermi je určený pre všetkých fanúšikov vypchatých zvierat. Kedysi to bolo v móde, určite by si nejaké to zviera našiel aj na povale u babky. No v dnešnej dobe plnej aktivistov za práva zvierat a ochrancov prírody je toto povolanie poriadne na ústupe. Diela na tomto účte sú trošku nepodarené a veru, toto by ste doma na poličke rozhodne mať nechceli.

mothmeister

Avšak, minimálne dvaja ľudia ocenia čokoľvek, čo je vypchaté. Tento pár tvorí pod menom mothmeister a ich desivý účet má cez 200-tisíc followerov. Predstavivosť majú teda parádnu, rovnako aj nočné mory. Svoju prácu obhajujú tým, že hoci je divná a strašidelná, je to nádherný umelecký počin, ktorý vznikol ako reakcia na dnešnú pokrivenú spoločnosť a jej štandardy v kráse, a ponímaní toho, čo je, a čo nie je normálne.

View this post on Instagram

now at @houseofwaxbar

A post shared by mothmeister (@mothmeister) on

breadfaceblog

200-tisíc ľudí sa pozerá aj na ženu, ktorá si tvár vyváľa v chlebe. Až by jeden povedal, že nechce viac žiť na tejto planéte. Táto žena však nepohrdne ani koláčikmi, vianočkou alebo iným príjemne mäkkým výrobkom. Skúsila to aj s prepečenými toastami, žiaľ, neúspešne.

vampannie

Keď ti rodičia povedali, že môžeš byť čímkoľvek, zrejme tým nemysleli to, že sa raz máš stať upírom. Ann sa však tak rozhodla a svojim 32-tisíc followerom pridáva vskutku pôsobivé fotografie. Či aj v skutočnosti pije priateľovi krv, a čo na to jej babička, sa nám zistiť nepodarilo, no isté je, že seriál Upírske denníky poznačil nejednu tínedžerskú dušu.

scarygiggles

Ďalšia kočka, ktorá sa vraj narodila ako klaun, má o čosi slušnejší počet followerov a to cez 80-tisíc. Nájdeme ju aj na youtube, no tento strašidelný vzhľad sa trošku míňa účinku, keďže ju môžeme vidieť v klasických situáciach, napríklad pri cvičení, pri praní, či pri jazde na koni alebo na prechádzke.

Na instagrame sa po filme It s klaunami roztrhlo vrece, a tak dnes môžete nájsť neskutočné množstvo ľudí, ktorí sa snažia o čo najdesivejšie a najbrutálnejšie stvárnenie.

kylehuculakmkpfx

Kyle Huculak je profesionálny maskér, ktorý sa venuje hlavne tvorbe strašidelných kostýmov a rekvizít. Mimozemšťania, zombíci či odtrhnuté časti tela nie sú skutočné, no aj tak pri sledovaní jeho účtu behá mráz po chrbte.

medical_way

Ako asi vyzerá potrat? A čo tak prestrelené pľúca? Ďalší účet, ktorý ukazuje takmer 300-tisíc ľuďom, čo všetko máme vo svojom vnútri. Aj keď ho primárne sledujú hlavne študenti medicíny, ktorí sú už na čo-to zvyknutí, účet čoraz viac láka aj laickú verejnosť.


Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Facebook zrušil udalosť „Útok na Area 51“. Usporiadateľ to ale nevzdal

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME