Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 29.2.2024
sk
Radomír
cz
Rufin
, Horymír

Na internete nájdeme čudné veci, ale tie tu boli aj predtým, len sa o nich nehovorilo. Ľudia sú rôzni, majú rozmanité chúťky, všelijaké poruchy a pri dnešnom slobodnom prejave si skutočne môžeme vyberať to najčudnejšie z najčudnejších. Násilie, exorcizmus, satanizmus, fotky sporo odetých, zakrvavených žien so strašidelnými maskami, to je len zlomok toho, čo sa skrýva na Instagrame. Tie najodpornejšie účty sú však rýchlo blokované, no ľudská zvrátenosť nepozná hraníc. My vám dnes prinášame zopár zaujímavých, ale aj desivých a stále aktívnych účtov, ktoré však nie sú vhodné pre citlivé povahy. 

drpimplepopper

Dermatologička Sandra Lee miluje svoju prácu a svojím takmer trom miliónom followerom pravidelne servíruje obrovskú dávku hnisu. Zahnisané vyrážky, čierne bodky, cysty a abscesy miznú dennodenne pod jej šikovnými rukami. Istú skupinu ľudí vyslovene uspokojuje vytláčanie vyrážok, či čiernych bodiek, no niektoré jej videá sú až natoľko nechutné, že nie sú vhodné pre citlivé povahy a labilné žalúdky.

drpimplepopper/instagram.com (https://www.instagram.com/drpimplepopper/)

mrs_angemi

Nicole Angemi je manželkou, matkou a patologičkou. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby svoju prácu nezverejňovala na internete. Vyše jeden a pol milióna ľudí sleduje fotky z pitiev, či ľudských orgánov a sem- tam poteší s nechutným príspevkom, kde ľudia hádajú čo by toto mohla byť za záhadná diagnóza. Pridáva aj fotky živých pacientov, väčšinou s bizarnými úrazmi. Nicole sa však snaží uverejňovať s edukačným podtónom, keďže je aj profesorkou a tak sa v siahodlhom popise dozviete veľa zaujímavých vecí o našom tele. Ak neznesiete pohľad na krv, jej účet si ani neotvárajte.

mrs_angemi/instagram.com (https://www.instagram.com/mrs_angemi/)

crimescenecleanersinc

Zamysleli ste sa niekedy nad tým koľko vrážd, nehôd a samovrážd sa stane za jeden deň?  A čo potom s tým? Pozostalí by asi ťažko vytiahli mop a pustili sa do krvavej podlahy. Na to sú však firmy, ktoré všetko upracú. Jedna taká s vyše 200-tisíc followermi zverejňuje na instagrame prácu svojich zamestnancov. O vhodnosti toho, či práve tieto obrázky patria na internet, by sa dalo diskutovať, no dnes na internete nájdeme aj oveľa horšie veci, tak prečo nie.

crimescenecleanersinc/instagram.com (https://www.instagram.com/crimescenecleanersinc/)

meatwreck

Tento divný instagramový účet, ktorý bol už viackrát blokovaný, sleduje zhruba 90-tisíc ľudí a založili ho dvaja umelci Mitra Saboury a Derek Paul Boyle. O čo však zakladateľom ide, ťažko povedať. Či už je to recesia, forma umenia, nuda či spôsob ako vyvolať zmiešané pocity, darí sa im to skvele. Vo svojej tvorbe využívajú obyčajné predmety dennodennej potreby, no ich bizarné využitie by však čakal málokto.

meatwreck/instagram.com (https://www.instagram.com/meatwreck/)

shavaunna

Hlavička Barbie s dvoma kyptíkami nie je vôbec krásna a ani rozkošná. Cestuje si po svete a fotí sa ako klasická insta modelka, no nájdeme ju aj na veľmi netradičných miestach ako je napríklad jedlo, či mikroténový sáčok. Máme len jednu otázku. Prečo vznikol tento účet?

shavaunna/instagram.com (https://www.instagram.com/shavaunna/)

cookingforbae

Keď sme už pri tom jedle, predstavíme ti ďalší účet, pri ktorom by si možno čakal nejaké super inšpirácie, čo navariť svojej láske. Práve kvôli dokonalým fotkám jedla, ktoré pravidelne aspoň jeden tvoj priateľ uverejňuje, vznikol presne tento opak. Fotky klasického jedla, ktoré sa ,,nehodia“ na instagram, často však až priam nechutné a divné konzistencie. No potešila by sa frajerka, kebyže si jej navaril? Rozhodne, nie.

cookingforbae/instagram.com (https://www.instagram.com/cookingforbae/)

craptaxidermy

Účet skoro so 75-tisíc followermi je určený pre všetkých fanúšikov vypchatých zvierat. Kedysi to bolo v móde, určite by si nejaké to zviera našiel aj na povale u babky. No v dnešnej dobe plnej aktivistov za práva zvierat a ochrancov prírody je toto povolanie poriadne na ústupe. Diela na tomto účte sú trošku nepodarené a veru, toto by ste doma na poličke rozhodne mať nechceli.

craptaxidermy/instagram.com (https://www.instagram.com/craptaxidermy/)

mothmeister

Avšak minimálne dvaja ľudia ocenia čokoľvek, čo je vypchaté. Tento pár tvorí pod menom mothmeister a ich desivý účet má 162-tisíc followerov. Predstavivosť majú teda parádnu, rovnako aj nočné mory. Svoju prácu obhajujú tým, že hoci je divná a strašidelná, je to nádherný umelecký počin, ktorý vznikol ako reakcia na dnešnú pokrivenú spoločnosť a jej štandardy v kráse a ponímaní toho, čo je a čo nie je normálne.

mothmeisterinstagram.com (https://www.instagram.com/mothmeister/)

breadfaceblog

204-tisíc ľudí sa pozerá na ženu, ktorá si tvár vyváľa v chlebe. Až by jeden povedal, že nechce viac žiť na tejto planéte. Táto žena však nepohrdne ani koláčikmi, vianočkou alebo iným príjemne mäkkým výrobkom. Skúsila to aj s prepečenými toastami, žiaľ neúspešne.

breadfaceblog/instagram.com (https://www.instagram.com/breadfaceblog/)

vampannie

Keď ti rodičia povedali, že môžeš byť čímkoľvek, zrejme tým nemysleli to, že sa raz máš stať upírom. Ann sa však tak rozhodla a svojim 22-tisíc followerom pridáva vskutku pôsobivé fotografie. Či aj v skutočnosti pije priateľovi krv a čo na to jej babička, sa nám zistiť nepodarilo, no isté je, že seriál Upírske denníky poznačil nie jednu teenagerskú dušu.

vampannie/instagram.com (https://www.instagram.com/vampannie/)

scarygiggles

Ďalšia kočka, ktorá sa vraj narodila ako klaun má o čosi slušnejší počet followerov a to takmer 58- tisíc. Nájdeme ju aj na youtube, no tento strašidelný vzhľad sa trošku míňa účinku, keďže ju môžeme vidieť v klasických situáciach, napríklad pri cvičení, pri praní, či pri jazde na koni alebo na prechádzke. Na instagrame sa po filme ,,It“ s klaunami roztrhlo vrece a tak dnes môžete nájsť neskutočné množstvo ľudí, ktorí sa snažia o čo najdesivejšie a najbrutálnejšie stvárnenie.

scarygiggles/instagram.com (https://www.instagram.com/scarygiggles/)

kylehuculakmkpfx

Kyle Huculak je profesionálny maskér, ktorý sa venuje hlavne tvorbe strašidelných kostýmov a rekvizít. Mimozemšťania, zombíci, či odtrhnuté časti tela nie sú skutočné, no aj tak pri sledovaní jeho účtu behá mráz po chrbte.

kylehuculakmkpfx/instagram.com (https://www.instagram.com/kylehuculakmkpfx/)

medical_way

Ako asi vyzerá potrat? A čo tak prestrelené pľúca? Ďalší účet, ktorý ukazuje verejnosti, čo všetko máme vo svojom vnútri takmer 18-tisícom ľudí. Aj keď ho primárne sledujú hlavne študenti medicíny, ktorí sú už na čo-to zvyknutí, no účet čoraz viac láka aj laickú verejnosť.

medical_way/instagram.com (https://www.instagram.com/medical_way/)

Titulná fotka: shavaunna/instagram.com/mothmeister/instagram.com 


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.