Najnepríjemnejšie pocity, ktoré všetci veľmi dobre poznáme

Situácie, oproti ktorým je lobotómia prechádzka ružovou záhradou

Nepohodlie, diskomfort, nazvi si to ako chceš, ale zažívame to všetci. A dokonca nielen pri jednej emócii. Diskomfort môže nastať z hocičoho, keďže je individuálny pre každého z nás. Avšak, existujú isté situácie, pri ktorých sa nikto nemôže cítiť pohodlne, nie to ešte dobre alebo spokojne…

#1 Ten pocit, keď ťa bolí žalúdok

…a ty absolútne netušíš prečo (nieže by tu nebola nejaká mizivá šanca, že si sa opäť prežral ako taká mangalica). A to nie je ani ten najhorší problém. Najhorší problém je, že netušíš, ako si s tým poradiť. Keďže žalúdok, prirodzene, nerozpráva, nevie ti povedať, čo chce, aby dal pokoj. A tak skúšaš… Vypiješ pol litra studeného mlieka, dáš si 3 tabletky homeopatík proti nevoľnosti, inhibítor protónovej pumpy (doteraz nevieš, čo to vlastne je, ale aj tak si to dáš, lebo ti to lekárnička dala v zľave) a zaleješ to bylinkovým čajom, ktorý upokojuje žalúdok. Výsledok? Po tomto všetkom ti bude jedine ešte horšie a budeš sa nenávidieť za to, že si toľko skúšal.

tenor.co (https://tenor.com/search/ache-gifs)

#2 Ten pocit, keď si poobede zdriemneš

…a večer sa zobudíš s tým, že máš pocit, že si prespal tri storočia. Aký je deň? Aký je čas? Aký je vlastne rok? Je ráno? Je večer? Poobedné siesty sú skvelé, ale bez budíka nastaveného na adekvátny čas sa veľmi rýchlo môžu zmeniť na sériu zmätených záchvatov. Ja sa osobne vždy cítim ako Drakula, ktorý sa po dvoch tisícročiach prebral vo svojej rakve a netuší, aký je deň.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/outlander-season-2-02×01-l3V0eFiBvryie8RUY)

#3 Ten pocit, keď potrebuješ ísť na veľkú

…ale si mimo domu. Som takmer presvedčená, že nič horšie neexistuje. Čo mám teraz asi robiť? Presne toto sú tie momenty v živote, kedy sa obraciam na Boha a vieru, napriek tomu, že som ateista, pretože netuším, ako to mám v sebe udržať ešte ďalších 6 hodín. Jednoducho neviem. Ak niekto máte nejaký life hack, ktorý naozaj funguje, dajte mi vedieť.

tenor.co (https://tenor.com/search/dog-poop-gifs)

#4 Ten pocit, keď počuješ v rádiu pesničku

…a potom si ju chceš nájsť na internete a zistíš, že nevieš speváka, názov, melódiu, a dokonca si si domyslel aj na p**u text. Co teď? Ja sa v tom prípade jednoducho vzdám, pretože mám slabú pamäť na to, aby som si spomenula a tiež slabé nervy na to, aby som ju hľadala. Tak sa proste spolieham na náhodu života, že ma k mojej milovanej pesničke znova privedie.

pixabay.com (https://pixabay.com/sk/boles%C5%A5-hlavy-%C5%BEena-smutn%C3%BD-krik-2058476/)

#5 Ten pocit, keď si sám doma a v izbe vedľa niečo spadne

…alebo počuješ kroky reálneho Diabla škrabajúceho sa z posledného poschodia pekla až k tebe do jedálne. V takej situácii snáď nenarobíš moc. Tak si zhrabneš do ruky babkin starý ruženec, ktorý ručne vyrezával ešte Svätopluk a modlíš sa k najvyšším silám vesmíru, k Poseidonovi a k mimozemšťanom z Melmaku, aby ťa nechali na tejto planéte pobudnúť ešte nejaký ten rok (pretože počet úmrtí na zabitie samotným Diablom každý rok stúpa, takže to sú oprávnené obavy, všakže). Nakoniec prídeš na to, že si v izbe zabudol zavrieť okno a bol tam iba prievan. Oprávnené obavy dospelého človeka.

giphy,com (https://giphy.com/gifs/ridiculous-8Oj2GGizue6T6)

#6 Ten pocit, keď vidíš osobu, ktorá sa ti páči

…a ty akurát vyzeráš ako ten posledný kus odpadku zo smetného koša. A teraz nemyslím „posledný“ ako naposledy odhodený, myslím „posledný“ ako ten úplne na spodu, ktorý už stratil svoj tvar, vôňu, chuť, textúru a aj farbu. Vieš, ten použitý servítok, ktorý si pred dvoma týždňami odhodil a teraz je nasiaknutý mäsom, mliekom, vajíčkami, zhnitou zeleninou a ďalšími dvojtýždňovými dobrotami. Ale keď sa niekedy posnažíš vyzerať ako človek a promenáduješ sa po meste ako supermodelka, tak po tebe ani pes neštekne a nestretneš nikoho. Život, no je toto fér?

giphy.com (https://giphy.com/gifs/red-RozUIRPWtq87K)

#7 Ten pocit, keď ideš po niečo do izby

…a akonáhle do nej vstúpiš zabudneš, čo si chcel. Akoby si vstúpil do inej dimenzie. A tak iba zostaneš stáť vo dverách a snažíš sa vo svojich pozostatkoch mozgovej kôry vypátrať, čo si to odtiaľto vlastne potreboval. Najväčšia sranda príde, keď si spomenieš, čo ti chýbalo na mieste, kde to potrebuješ mať so sebou. No a ty samozrejme nemáš.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/question-class-stare-WjFM0ReBd4cYU)

#8 Ten pocit, keď ležíš v pohodlnej polohe

…a začne sa ti vybíjať mobil. Drahý Bože, čo som ti kedy urobila, že ma takto trestáš? A najlepšie je, ak to domoví architekti vymysleli tak, že ani jedna zásuvka nie je blízko pri tvojej posteli. Prečo, ujovia architekti, prečo?! Prečo navrhujete domy pre aktívnych ľudí a nie pre lenivé trosky ako som ja? Je nás na svete mnoho, môžem vás ubezpečiť, že by to malo obrovský úspech.

imgur.com (https://imgur.com/gallery/l3m370R)

#9 Ten pocit, keď si celý deň na mobile

…a v momente, keď ho odložíš, ti príde dvanásť správ, tri maily, osem upozornení z Facebooku a dva hovory na Skype. Vysvetlí mi niekto, o aký druh „náhody“ sa jedná, pretože ak sa to deje trikrát do týždňa, tak slovo „náhoda“ v tomto prípade absolútne stráca svoj význam. Presne toto sú tie momenty, kedy verím, že žijeme v paralelných vesmíroch, pristátie na Mesiaci bol fake a Kennedyho uniesli mimozemšťania.

reactiongifs.com (http://www.reactiongifs.com/newsroom-throwing-blackberry/)

#10 Ten pocit, keď si zabudneš dať záložku do knihy

…a potom ju otvoríš a si proste v p**i. Odkiaľ mám teraz vedieť, v ktorej časti deja som ju unudená odložila naspäť na poličku zasadať prachom? Neberiem ginko bilobu a v niektorých životných momentoch si poriadne nepamätám ani svoje meno, a ty odo mňa chceš, aby som si pamätala, či som prestala čítať pred alebo za tým, keď Anastasia dostala šiestu ranu bičom?

giphy.com (https://giphy.com/gifs/dead-rising-3-ClxTWoBfwBbvq)

Titulné fotky: Flickr.compinterest.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najbizarnejšie česko-slovenské udalosti, aké boli vytvorené na Facebooku


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME