Najobľúbenejší Pokémon sa stáva detektívom. Komédia Detektív Pikachu je oddnes v kinách

Fanúšikov fenoménu Pokémon v kinách CINEMAX čaká zábavne vyzerajúca komédia.

Zdroj: Warner Bros. / moviestillsdb.com

Značku Pokémon vám iste nemusíme príliš predstavovať. Určite sa medzi vami nájde viacero tých, ktorí si nevedeli svoje detstvo predstaviť bez animovaného seriálu, hier na Game Boy, prípadne nedávnej zábavnej hry Pokémon GO! Pokémoni sú už skrátka pevnou súčasťou popkultúry s veľkým zástupom fanúšikov.

Pikachu ako prvotriedny detektív

Pokémon: Detektív Pikachu je vôbec prvým hraným filmom o týchto svojských príšerkách a vychádza z rovnomennej videohry. Zavedie nás do sveta, kde Pokémoni a ľudia žijú bok po boku vo vzájomnej harmónii.

Ako už hovorí názov, v hlavnej úlohe sa predstaví vôbec najslávnejší Pokémon Pikachu. Ten v tejto snímke navyše vystupuje v úlohe špičkového detektíva. Celý príbeh však odštartuje zmiznutie iného detektíva, a síce uznávaného Harryho Goodmana.

Jeho syn Tim sa rozhodne zistiť, čo sa s jeho otcom stalo, a v tom mu pomôže práve Pikachu. Na obrovské prekvapenie oboch, Tim Pikachuovi rozumie (na rozdiel od ostatných ľudí), a tak vznikne nečakaná spolupráca. Pôvodný cieľ odhaliť, čo sa stalo s Timovým otcom, sa však ukáže byť tvrdým orieškom.

Obzvlášť po tom, čo Tim a Pikachu odhalia, že jeho zmiznutie je len jednou skladačkou v zlovestnom pláne, ktorý má ohroziť svet Pokémonov.

O réžiu snímky sa postaral Rob Letterman a Pikachua s gustom nadaboval skvelý Ryan Reynolds (Deadpool). Okrem neho sa na plátne predstavia Justice Smith, Kathryn Newton, Rita Ora, Ken Watanabe či Bill Nighy.

Pokiaľ dávate prednosť slovenskému dabingu, tak vedzte, že postavy nahovorí celá plejáda skvelý domácich hercov (Jakub Króner, František Kovár, Dušan Cinkota či SEPAR). Podľa trailerov sa navyše zdá, že film bude veľká zábava. Tú si evidentne najviac užijú fanúšikovia celého pokémonského fenoménu.

Ryan Reynolds si reklamnú kampaň navyše poriadne užíval a na videách žartoval, že z roly Pikachua nevypadol celý rok a predviedol tak ukážkový method acting. Dokonca podľa vlastných slov chcel zhodiť určitý počet kíl, aby vážil presne toľko, koľko obľúbený Pokémon, avšak lekári mu v tom zabránili. Herec skrátka nezostal svojej povesti nič dlžný a svojich fanúšikov poriadne pobavil.

Do slovenských kín sa Pokémon: Detektív Pikachu dostane už dnes, 9. mája 2019. Pokiaľ teda Pokémonov milujete, určite vyrazte do kina. Zdá sa totiž, že nás čaká skvelá rodinná zábava.

Cinemax
Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
S touto pomôckou do kuchyne budeš robiť rezne ako superhrdina

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME