Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 24.3.2023
sk
Gabriel
cz
Gabriel

Najočakávanejší pár slovenskej Let’s Dance sa rozpadol. Čo je za tým?

Tohtoročný Let's Dance sa nesie v znamení problémov.


Tohtoročný ôsmy ročník Let’s Dance sa začal len nedávno, no sprevádzaný je jedným problémom za druhým. Minulú časť skomplikovalo Cimarrove zranenie, tentokrát so zdravotným problémom prišla jeho tanečná partnerka Vanda Poláková.

Mario Cimarro sa už s Vandou Polákovou na parkete neobjaví

Vanda krátko pred konaním štvrtého kola oznámila, že sa nakazila koronavírusom a nechce ohroziť kolegov, preto sa už súťaže nezúčastní. „S poľutovaním musím oznámiť, že som sa nakazila koronavírusom a v záujme ochrany ostatných kolegov, spolusúťažiacich a hladkého priebehu šou, sa, bohužiaľ, nebudem môcť zúčastniť na ďalších kolách,“ uviedla Vanda pre TV Markíza.

Markíza už hercovi zo Skrytej vášne našla náhradu. Po jeho boku sa v nových častiach objaví Vanesa Indrová, ktorú môžeme poznať ako minuloročnú tanečnú partnerku Fera Jokea.

Ohrozený je aj ďalší pár

V druhom kole tanečnej šou tancovalo namiesto jedenásť párov iba desať. Chýbajúci pár tvorila Mária Čírová a Joris Yacoub. Bolo to kvôli zraneniu Márie, ktorá si pri tréningu natrhla medzirebrový sval. Zranenie síce nevyradilo speváčku zo šou definitívne, no doba uzdravenia je pri takýchto zraneniach rôzna. Mária teda čaká na verdikt do poslednej chvíle.

TV Markíza však umožňuje v šou vynechanie iba jedného kola. Ak sa teda nezúčastní prenosu túto nedeľu, zo súťaže bude vyradená a jej partnerovi bude potrebné nájsť novú celebritnú tanečníčku.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje