Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Najprv ju nazval tučnou sviňou, teraz toto. Filip Sulík opäť ostro kritizuje komičku Simonu

"Ani náhodou sa mi nepáči postava, akú ma ona," povedal.


Filip Sulík patrí k tým kontroverznejším postavám slovenského šoubiznisu. 28-ročný syn predsedu politickej strany SaS Richarda Sulíka je známy svojou prílišnou priamočiarosťou a štipľavými vyjadreniami na konto prakticky každého, kto mu skríži cestu. Nie je to tak dávno, čo sa obeťou jeho ostrých urážok stala komička Simona Salátová.

Ešte v máji tohto roku ju označil za „tučnú sviňu“ a nemiestne sa obul aj do jej syna Damiána. Tá sa neskôr v rozhovore pre Aktuality.sk vyjadrila, že hoci sama nie je úplne stotožnená so svojou postavou, Sulík mladší na takéto vyjadrenia nemá právo. „Súkromne to už trvá aj pol roka, že ma má na storkách a hovorí o tom, aká som hrozne tučná. Mňa to až tak netankuje,“ povedala.

Jej váha mu neprekáža

Napriek tomu, že Fiki prevažne rýpal do jej postavy, sa teraz v relácii NAOSTRO od Plus 7 Dní dušoval, že tento konflikt nemá s komičkiným telom prakticky nič spoločné. „Veľa žien má kilogramy navyše a nemám žiadnu potrebu ich komentovať. Vyjadroval som sa k nej preto, lebo je komička, no podľa mňa je to pokrytecký človek,“ povedal.

„To, že má kilogramy navyše, bol pre mňa iba prostriedok môjho útoku, a nie dôvod. Ani náhodou sa mi nepáči postava, akú ma ona. Mne nevadia oblejšie krivky, no musia dávať zmysel. Keď má baba krivky na správnych miestach, tak je to veľmi pekné. Ja si nemyslím, že niekomu sa páči taký typ, ako je Simona Salátová,“ dodal, čím práve dvakrát nepotvrdil svoje predchádzajúce tvrdenie.

Na záver podotkol, že sa mu páči kopec žien a nie je vyslovene zaťažený na fyzickú krásu. „Som skôr vyberavý na povahu tej ženy. Mne veľmi záleží na tom, aby mi žena sedela po mentálnej stránke. Samozrejme moja partnerka by nemala byť chorobne obézna,“ vysvetlil svoj postoj.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.