Štvrtok 11.8.2022
sk
Zuzana
cz
Zuzana
, Susana

Najprv prišla o vlasy kvôli lepidlu, teraz kvôli farbe. „Gorilla Glue Girl“ opäť boduje

Tessica Brown má na svedomí ďalšiu vlasovú katastrofu.


Tessica Brown má za sebou dramatický príbeh ako vystrihnutý z amerického filmu. Virálnou hviezdou internetu sa stala, keď sa na TikToku ľuďom pochválila, že si lepidlom zalepila hlavu. Následne svoju popularitu dokázala šikovne využiť a založiť si vlastnú značku vlasových produktov. Šťastný koniec? Veru nie! Teraz sa príbeh Tessicy opäť dramatizuje.

Zrodenie Gorilla Glue Girl

Prezývka Gorilla Glue Girl sa na Tessicu nalepila po tom, ako vo februári 2021 predstúpila pred internet s tým, že má vlasy prilepené k hlave a túto pevnú vrstvu silného lepidla nedokáže už mesiac odstrániť. Treba povedať, že Tess zrejme nie je jednou z tých najbystrejších – lepidlo si na hlavu sama naniesla ako alternatívu k vlasovému tužidlu, ktoré sa jej minulo. Toto spravil človek zodpovedný za zdravie a šťastie svojich piatich detí!

@im_d_ollady

Stiff where????? Ma hair 🤬🤬

♬ original sound – Tessica Brown

Silné lepidlo Gorilla Glue sa používa na rôzne práce v domácnosti a je určené pre materiály ako látka, papier, plast či drevo. Navyše je vodoodolné, o čom sa sama Tessica presvedčila po tom, ako si v snahe zbaviť sa lepidla umyla hlavu 15-krát bez toho, aby došlo k čo i len najmenšej zmene.

Šou sa nekončí

Príbeh „Lepidlového dievčaťa“ sa dočkal nového dejstva. Po viacerých dňoch boja, ktorý sledoval internet, a mnohých bolestivých zákrokoch, z ktorých jej pomohol až zásah chirurga, sa Tessica zbavila lepidlovej „škrupiny“ na hlave a bola opäť slobodná. Získanú popularitu využila na predaj merchu a vlastných vlasových produktov. Dnes má však Gorilla Glue Girl nový problém!

V príspevku, ktorý Tessica pridala na TikTok, hovorí, že tentoraz jej problémy spôsobila farba na vlasy. Po veľkom boji z februára sa síce jej vlasy podarilo zachrániť, nedá sa však povedať, že by boli dvakrát zdravé. Tess si všimla, že sa jej na hlave tvoria šediny, ktoré sa pokúšala prekryť farbou. Čo sa však stalo?

Po aplikácii farby vraj Gorilla Glue Girl pocítila silné pálenie, čiže si hlavu okamžite zmyla vodou. Pri tom si však všimla, že jej v rukách zostali celé chumáče jej vzácnych vlasov, ktoré jej vypadli. Tessica tento stav pripisuje reakcii farby s prípravkom, ktorý jej doktor predpísal na ošetrovanie vlasov. Najlepšie by asi urobila, ak by všetku vlasovú starostlivosť zverila do rúk odborníkov.

Treba dodať, že internetová verejnosť zostáva v tomto bode dosť skeptická. Ozvali sa mnohé hlasy, ktoré tvrdia, že ide o nezmysel, a to, že by takáto chemická reakcia mohla prebehnúť, považujú za hlúposť. Tessicu teda obviňujú z toho, že sa so svojou identitou Gorilla Glue Girl príliš zžila a takýmto klamným divadielkom sa na seba opäť snaží upozorniť.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť