Najprv to vyzeralo ako žart. Študentku počas online hodiny prepadol zlodej

O tomto nikto zo študentov ani nesníval.

Zdroj: Reddit u/diego_sr

V mnohých krajinách na celom svete je potrebné dodržiavanie karantény, čo ovplyvnilo aj školskú dochádzku. Vyučovanie preto prebieha prostredníctvom online hodín, kde sa mnohokrát udejú rôzne zábavné či zvláštne veci. Niektorí vynaliezaví študenti si robili zo svojich profesorov žarty, iní svojimi vrtochmi zabávali zvyšok triedy.

Niekto by si možno pomyslel, že aj na tomto zázname vyučovacej hodiny šlo o žartík. Ukázalo sa však, že trieda bola svedkom veľmi nepríjemnej situácie, o ktorej informovali viaceré médiá.

Online vyučovanie, aké by nikto z nich nečakal

Online hodiny sa stali súčasťou vyučovania na mnohých školách naprieč svetom. Museli si naň zvyknúť žiaci aj učitelia. Internetom kolovalo mnoho videí, kde študenti trollovali svojich učiteľov všemožnými spôsobmi. Podobne to vyzeralo aj počas vyučovacej hodiny jednej z tried v Ekvádore.

Spočiatku to vyzeralo ako každá bežná vyučovacia hodina, ktorá prebieha online. Na videu, ktoré niekto zverejnil na Reddite, však vidíme, že to rozhodne nie je bežná hodina. Vidíme, ako sa študentka v krúžku otočí opačným smerom od kamery, lebo sa u nich doma niečo deje.

Následne na zázname vidíme vojsť do izby maskovaného zlodeja, ktorý neskôr sklopí kameru notebooku, takže už nič nevidieť. Medzitým si to všimnú ostatní žiaci, ktorí na situáciu upozornia svojho profesora, a viacerí z nich sa rozhodnú zavolať políciu.

Student gets robbed in the middle of her online class in Ecuador from PublicFreakout

Ako to nakoniec dopadlo?

Vzhľadom na to, že sme už nevideli, čo sa dialo ďalej, ostáva len dúfať, že všetci tento incident prežili v zdraví. Video si získalo poriadne veľa pozornosti. Nakoniec sa však ukázalo, že zlodeja, ktorý bol súčasťou väčšej partie, polícia polapila. Informácie sa objavili aj na Twitteri Ekvádorskej polície, a tiež v nasledujúcom tweete. Zlodej jej mal odcudziť počítač, ktorý bol študentke neskôr vrátený.

 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otestuj sa: Vyznáš sa v skratkách slovenských ŠPZ-tiek?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME