Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

V mnohých krajinách na celom svete je potrebné dodržiavanie karantény, čo ovplyvnilo aj školskú dochádzku. Vyučovanie preto prebieha prostredníctvom online hodín, kde sa mnohokrát udejú rôzne zábavné či zvláštne veci. Niektorí vynaliezaví študenti si robili zo svojich profesorov žarty, iní svojimi vrtochmi zabávali zvyšok triedy.

Niekto by si možno pomyslel, že aj na tomto zázname vyučovacej hodiny šlo o žartík. Ukázalo sa však, že trieda bola svedkom veľmi nepríjemnej situácie, o ktorej informovali viaceré médiá.

Online vyučovanie, aké by nikto z nich nečakal

Online hodiny sa stali súčasťou vyučovania na mnohých školách naprieč svetom. Museli si naň zvyknúť žiaci aj učitelia. Internetom kolovalo mnoho videí, kde študenti trollovali svojich učiteľov všemožnými spôsobmi. Podobne to vyzeralo aj počas vyučovacej hodiny jednej z tried v Ekvádore.

Spočiatku to vyzeralo ako každá bežná vyučovacia hodina, ktorá prebieha online. Na videu, ktoré niekto zverejnil na Reddite, však vidíme, že to rozhodne nie je bežná hodina. Vidíme, ako sa študentka v krúžku otočí opačným smerom od kamery, lebo sa u nich doma niečo deje.

Následne na zázname vidíme vojsť do izby maskovaného zlodeja, ktorý neskôr sklopí kameru notebooku, takže už nič nevidieť. Medzitým si to všimnú ostatní žiaci, ktorí na situáciu upozornia svojho profesora, a viacerí z nich sa rozhodnú zavolať políciu.

Student gets robbed in the middle of her online class in Ecuador from PublicFreakout

Ako to nakoniec dopadlo?

Vzhľadom na to, že sme už nevideli, čo sa dialo ďalej, ostáva len dúfať, že všetci tento incident prežili v zdraví. Video si získalo poriadne veľa pozornosti. Nakoniec sa však ukázalo, že zlodeja, ktorý bol súčasťou väčšej partie, polícia polapila. Informácie sa objavili aj na Twitteri Ekvádorskej polície, a tiež v nasledujúcom tweete. Zlodej jej mal odcudziť počítač, ktorý bol študentke neskôr vrátený.

 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť