Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 23.2.2024
sk
Roman, Romana
cz
Svatopluk

V mnohých krajinách na celom svete je potrebné dodržiavanie karantény, čo ovplyvnilo aj školskú dochádzku. Vyučovanie preto prebieha prostredníctvom online hodín, kde sa mnohokrát udejú rôzne zábavné či zvláštne veci. Niektorí vynaliezaví študenti si robili zo svojich profesorov žarty, iní svojimi vrtochmi zabávali zvyšok triedy.

Niekto by si možno pomyslel, že aj na tomto zázname vyučovacej hodiny šlo o žartík. Ukázalo sa však, že trieda bola svedkom veľmi nepríjemnej situácie, o ktorej informovali viaceré médiá.

Online vyučovanie, aké by nikto z nich nečakal

Online hodiny sa stali súčasťou vyučovania na mnohých školách naprieč svetom. Museli si naň zvyknúť žiaci aj učitelia. Internetom kolovalo mnoho videí, kde študenti trollovali svojich učiteľov všemožnými spôsobmi. Podobne to vyzeralo aj počas vyučovacej hodiny jednej z tried v Ekvádore.

Spočiatku to vyzeralo ako každá bežná vyučovacia hodina, ktorá prebieha online. Na videu, ktoré niekto zverejnil na Reddite, však vidíme, že to rozhodne nie je bežná hodina. Vidíme, ako sa študentka v krúžku otočí opačným smerom od kamery, lebo sa u nich doma niečo deje.

Následne na zázname vidíme vojsť do izby maskovaného zlodeja, ktorý neskôr sklopí kameru notebooku, takže už nič nevidieť. Medzitým si to všimnú ostatní žiaci, ktorí na situáciu upozornia svojho profesora, a viacerí z nich sa rozhodnú zavolať políciu.

Student gets robbed in the middle of her online class in Ecuador from PublicFreakout

Ako to nakoniec dopadlo?

Vzhľadom na to, že sme už nevideli, čo sa dialo ďalej, ostáva len dúfať, že všetci tento incident prežili v zdraví. Video si získalo poriadne veľa pozornosti. Nakoniec sa však ukázalo, že zlodeja, ktorý bol súčasťou väčšej partie, polícia polapila. Informácie sa objavili aj na Twitteri Ekvádorskej polície, a tiež v nasledujúcom tweete. Zlodej jej mal odcudziť počítač, ktorý bol študentke neskôr vrátený.

 


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.