Najšialenejšie darčeky, ktoré tvoja polovička rozhodne netúži dostať na Valentína

Chceli by sme vidieť tých ľudí, čo si toto podarujú a myslia to vážne.

Valentín je tu a ľudia, nielen páriky, sa delia na dva tábory: na tých, ktorí tento sviatok oslavujú a na tých, ktorí ho striktne odmietajú. Ak by sa však ľudia len netvárili, že im je Valentín ukradnutý, obchody by neboli zaplavené srdiečkami a mnohými až absurdnými vecami.

Čokolády, kvetiny, plýšaci a sexy spodná bielizeň sú najčastejšími darčekmi, ktoré si ľudia dávajú na Valentína. Samozrejme, nechýba ani nejaká tá výmena telesných tekutín. Keďže je Valentín čoraz populárnejší, vznikajú rôzne nové nápady na darčeky nielen pre ženy a mužov, ale aj spoločné, pre páry.

Väčšina z nich je dobrých akurát tak na fotku na Instagram, ku ktorej si pár dá #couplegoals a tam jeho využitie končí. Poď sa s nami pozrieť na darčeky, ktoré by si rozhodne nemal/a kupovať svojej polovičke, lebo možno začne premýšľať nad rozchodom.

Pomôcky na dentálnu hygienu

Áno, pár kefiek, ktoré majú každá jednu polku srdiečka na štetinkách sú super, ale niekto by to mohol zobrať zle. V prípade, že ste spolu len krátko, ten druhý by si mohol pomyslieť, že mu chceš niečo naznačiť. Ešte „lepšie“ ako kefky sú napríklad tieto škrabky na jazyk.

amazon

Dvojitá spodná bielizeň

Osobný priestor? Načo! Keď ju miluješ, nie je čo riešiť. Valentín je ideálny deň na to, aby ste ho spolu strávili v takýchto dvojitých slipkoch. Neodolateľné.

amazon (https://www.amazon.com/Valentines-Underwear-Panties-Bachelorette-NYKKOLA/dp/B00JZ5F03I/ref=pd_day0_c_121_1/146-0178587-8104132?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B00JZ5F03I&pd_rd_r=13a9172e-2f6d-11e9-af4d-7fcf5515c0e8&pd_rd_w=yLWUO&pd_rd_wg=gglve&pf_rd_p=fda7cfe5-3364-4578-ae5e-ac4ab3645932&pf_rd_r=28YHCESPHTBP1S392VKB&refRID=28YHCESPHTBP1S392VKB&th=1)

Toaletný papier so zamilovanými odkazmi

Nie je nič krajšie, ako keď si môžeš vytrieť vašou láskou zadok. Aspoň vieš, že ten druhý myslí na tvoje potreby.

amazon (https://www.amazon.com/dp/B00ITCS2FG/?tag=dodoburd-20)

Núdzový zvonček

Načo chodiť okolo horúcej kaše. S týmto zvončekom sa vyhneš akýmkoľvek rozhovorom typu: „myslela som si, že dnes si dáme taký večer osamote“ alebo „zlatko, nechcela by si ma trochu potešiť?“ Namiesto takýchto hlášok si budete zvoniť na zvonček s rôznym nápisom a vytvoríte si tak Pavlov reflex.

amazon (https://www.amazon.com/Binmer-TM-Valentine-Accessory-Christmas/dp/B07MZV52LT/ref=sr_1_9_sspa?keywords=emergency+valentine+bell&qid=1550049005&s=gateway&sr=8-9-spons&psc=1)

Spoločné hrnčeky, tričká a iné sprostosti

Ooo, bože, aké cute, máte spoločné tričká! Koľko originality. Nezabudnite na tie s nápisom: „Mr. right a Mrs. always right“. Je pekné mať spoločné tričká, dajme tomu, ale nie také, ktoré má ďalšia polka vesmíru.

amazon (https://www.amazon.com/dp/B00IXXWX6A/?tag=dodoburd-20)

Ešte lepšie tričko…

…ako to s nápisom je takéto, naozaj originálne, ktoré dá všetkým potenciálnym záujemkyniam najavo, koho ten chlapec je.

impervious17 (https://www.reddit.com/r/pics/comments/466g1z/when_your_girlfriend_gets_you_a_valentines_day/

Mydielko na jeho náčinie

Ideálny darček hneď po kefkách. Ak chce večer vzrúšo, musí prísť čistučký a voňavý, predsa. Naznačiť lepšie, že mu smrdí vercajg sa už ani nedá.

amazon (https://www.amazon.com/BigMouth-Inc-Generic-Kleener-Circular/dp/B000SPHPWI/ref=sr_1_1?keywords=Weener+Kleener+Soap&qid=1550050789&s=gateway&sr=8-1)

Pridaj k tomu svetrík na jeho mužstvo

Ak by sa náhodou potreboval prechádzať nahý, no chcel by mať svoje prirodzenie v teplúčku, tak mu môžeš dať tento ňuňu svetrík. Úžasné.

amazon (https://www.amazon.com/BigMouth-Inc-Novelty-Underwear-Sweater/dp/B00E868ZWW/ref=sr_1_4?keywords=Weener+Kleener+Soap&qid=1550050789&s=gateway&sr=8-4)

Dvojitý sveter alebo mikina

Po tých gaťko-slipkoch sú tu ešte svetre. Na tie sa jednoducho nesmie zabudnúť.

etsy (https://www.etsy.com/listing/572777768/king-queen-valentines-double-jumper-love)
boohoo (https://ie.boohoo.com/anna-bae-and-boo-valentines-twin-jumper/DZZ57691.html)

Plyšák reprodukčných orgánov

Mackovia a iné zvieratká sú už dávno pasé. Čo takto niekomu podarovať plyšovú prostatu, mliečnu žľazu, semenník alebo vaječník? Musíme uznať, že sú dosť zlaté.

uncommongoods (https://www.uncommongoods.com/product/reproductive-plush-organs?clickid=19qVRwTllTGwxW8QjPQa7w5QUkgXq52FlVue0c0&irgwc=1&utm_source=Skimbit%20Ltd.&utm_medium=affiliates&utm_campaign=8444&utm_term=Online%20Tracking%20Link&trafficSource=Impact&sharedid=subaffiliate)

Titulná fotka: ebay

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
16
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zvieratká, ktorých vtipné účesy zlepšia náladu každému, kto sa dnes cíti zle

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME