Xherdan, mačka, ktorej by sa zľakol aj najväčší milovník mačiek

Nechcel by si ju stretnúť v noci…

Zdroj: Instagram @xherdanthenakedcat

Ľudia sa často delia na tých, ktorí majú a ktorí nemajú radi mačky. Avšak aj tí, ktorí ich zrovna neobľubujú, sa na nich dokážu zasmiať a povedať na ne, že sú zlaté. Napríklad, keď ich vidia na fotkách.

Existuje však mačka, na ktorú povie pravdepodobne aj ten najväčší milovník mačiek, že vyzerá desivo. Spoznajte sa s Xherdan, zrejme najškaredšou mačkou, akú ste kedy videli.

Naozaj, nie každá mačka je roztomilá

Nahé mačky rasy Sphynx zvyčajne pôsobia dosť odpudivo, no nájde sa mnoho takých, ktoré by ste si ihneď zamilovali ako hocijaké iné mačky. Kocúr Xherdan je však výnimkou. Je totiž vysoká pravdepodobnosť, že sa pri pohľade na jeho fotografie zľakneš.

Táto mačka totiž vyzerá ako nejaká stará zvráskavená pani v dôchodkovom veku. A výraz v tvári má presne taký, aký by tá pani mala v momente, keď by si ju predbehol u lekára.

Xherdan má aj napriek tomu, že je označovaný ako najškaredšia mačka sveta, na svojom instagramovom profile viac než 25 tisíc sledovateľov. Ťažko posúdiť, či ľudí láka práve tá “škaredosť“ tejto mačky, alebo práve naopak, sa im páči.

Na jeho instagrame môžeme nájsť dokonca aj kresby od fanúšikov, takže nemožno pochybovať, že sa nájdu ľudia, ktorí sú jeho nezvyčajným výzorom fascinovaní.

My sa nevieme stále rozhodnúť, či nám pripomína naše ruky, keď konečne vyjdeme po hodine z vane, alebo tie staré pani dôchodkyne, ktoré ťa zásadne predbiehajú u lekára v čakárni. Pozri si fotky tejto pozoruhodnej mačky a posúď sám, či sa pridáš k jej sledovateľom.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
15
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Odstrašujúce príklady príšerných tetovaní, ktoré museli vzniknúť omylom

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME