Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk
V spolupráci s Bontonfilm

Najslávnejšia kólia sa vracia! Lassie: Nové dobrodružstvo sľubuje príjemný rodinný film

Film dorazí do kín už vo štvrtok.


Kóliu Lassie asi nemusíme príliš predstavovať. V dejinách popkultúry len sotva nájdeme slávnejšieho psíka. Filmov s Lassie sme už dostali viac než dosť a už tento týždeň si v kinách budeme môcť vychutnať ďalší.

Rodinnú dráma Lassie: Nové dobrodružstvo režíroval Hanno Olderdissen a zdá sa, že ponúkne príjemný dobrodružný zážitok nielen majiteľom štvornohých chlpáčov.

Najslávnejšia kólia opäť na plátnach kín

Je leto a Lassie sa so svojím kamarátom Floriánom (Nico Marischka) púšťa do nebezpečnej úlohy. V meste sa totiž záhadne strácajú psy a za obeť tajomnému únoscovi padne aj teriérka Jack Russella Pippa. Florián a Lassie sú teda rozhodnutí svoju kamarátku vypátrať. Sprevádzať ich budú aj ich noví priatelia Kleo a Henri.

Vo filme si zahrali aj Katharina Schüttler, Justus von Dohnányi, Annette Frier, Anna Lucia Gualano, Dennis Mojen, Pelle Staacken a Maike Jüttendonk.

Snímka je sequelom snímky Lassie sa vracia z roku 2020, ktorú tiež režíroval Hanno Olderdissen. Podľa všetkého aj tento film bude fajn nenáročným rodinným kúskom, pri ktorom si oddýchnu všetky vekové katergórie. Lassie: Nové dobrodružstvo do našich kín zamieri už 20. júna.

filmy, Lassie: Nové dobrodružstvo, kino program, slovenské kino, kino premiéra, filmová novinka, dobrodružný film, rodinný film
Bontonfilm SK

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.