Piatok 7.10.2022
sk
Eliška
, Elisa
cz
Justýna
, Justina, Justin
Zdroj: ©Shutterstock

TOP 10 videí na Youtube s najväčším počtom zhliadnutí. Kto kraľuje rebríčku?

Prvé miesto by si zrejme neuhádol.

Hoci dnes pomyselnému svetu videí vládnu skôr Instagram a TikTok, ešte donedávna ním bol starý dobrý Youtube. Založili ho vo februári v roku 2005, čiže sa svojím vekom pomaly blíži k plnoletosti. Určite si nad ním aj ty presedel celé hodiny. Počúval si pesničky, zabával sa na bizarných videách a možno aj dostal pokarhanie, lebo si naň nahral niečo, čo sa riaditeľke nepáčilo.

Zaujímalo ťa, ktoré z tých všetkých videí je to najsledovanejšie? Nás áno, a preto sa poď s nami pozrieť na TOP 10 videí, ktoré majú najviac videní.

10. Máša a medveď: Recept na katastrofu (4,5 miliardy)

Všetkým musí byť jasné, že v rebríčku sa určite bude nachádzať minimálne jedno a možno aj viac videí, ktoré je určené deťom. Na desiatom mieste sa tak ocitla zábavná detská rozprávka o nezbednom dievčati Máši a medveďovi. Aj keď si dospelý, musel si vidieť aspoň jednu časť. Deti sa jej nevedia nabažiť, a preto má toľko videní, koľko má.

9. Learning Colors – Colorful Eggs on a Farm (4,6 miliardy)

Aj na nasledujúcom mieste sa nachádza ruské video a opäť určené pre najmenších. Má približne päť minút a učí deti farby. Samozrejme, po rusky. Vydal ho kanál s názvom Miroshka TV a je to ďalším detským fenoménom, o ktorom si v porovnaní s tým predošlým zrejme nepočul. Pozri si ho.

8. Mark Ronson – Uptown Funk ft. Bruno Mars (4,65 miliardy)

Prvá pesnička, ktorá sa dostala do „miliardárskej desiatky“, je spojenie hudobníka a producenta Marka Ronsona so svetovou hviezdou – Brunom Marsom. Ich spoločný hit Uptown Funk vyšiel v roku 2014 a bol predurčený na to stať sa legendárnym. Aj dnes ho môžeš pravidelne počuť v rádiách.

Odporúčame prečítať:

20 užitočných rád do života, ktoré ťa raz môžu zachrániť

7. Phonics Song with TWO Words (4,77 miliardy)

Aby sme boli presní, názov skladby pokračuje v znení A For Apple – ABC Alphabet Songs with Sounds for Children. Opäť niečo pre deti. Zábavné učenie sa abecedy pomocou pesničky. Opäť po anglicky, čiže nič pre našich najmenších. Teda, ak to tak rodičia náhodou nechcú.

6. Bath Song – CoComelon Nursery Rhymes & Kids Songs (5,54 miliardy)

Hold, budeme sa opakovať, ale na detské pesničky sa nechytajú ani niektorí svetoví speváci a speváčky. Konkrétne táto je o kúpaní. Aby sme prezradili menší spoiler, je to pred-predposlednou pesničkou svojho druhu, ktorá sa v tomto rebríčku objaví.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť