Najsmutnejšia nevesta na svete: Jej svokra prišla na svadbu v svadobných šatách

Čo viedlo matku jej nastávajúceho k takémuto činu?!

Zdroj: Allef Vinicius / Unsplash

Svadobný deň by mal byť pre nevestu (a ideálne aj pre ženícha), tým najkrajším dňom ich životov. No je skutočne ťažké docieliť, aby tomu tak bolo, keď sa tvoja svokra dovalí do kostola v svadobných šatách.

Presne to sa stalo žene menom Amy Pennza, ktorá sa na výzvu Jimmyho Fallona o svadobných trapasoch podelila na internete o ten svoj. Čo bolo pointou, ste sa už asi dovtípili: Jej svokra prišla na jej svadbu v bielych šatách. Ako sama Amy skonštatovala, tento fail bude skutočne ťažké prekonať.

Jej post okamžite roztrhal internety a ostatní užívatelia, prevažne ženy, chceli vedieť viac. Prečo to urobila? A čo sa dialo po tom? Zobrali sa vôbec? To boli otázky, ktoré krúžili internetovou sférou, no odpovede akosi neprichádzali. Zvedavým žienkam išlo bok vyvaliť… a potom sa Amy (aj s ospravedlnením, že má štyri deti a na Twitter niet času) ozvala opäť a prezradila svoj príbeh:

„Moja svokra je extrémne skromná, až natoľko, že to hraničí s lakomstvom. Nie je to len o tom, že má rada zľavy a akcie… ona by si reálne za cent nechala do kolena vŕtať. Musím však povedať, že jej to nemám za zlé, no na to, aby som jej správaniu porozumela, som najprv musela zistiť, z akých pomerov pochádza.

Jej rodina odjakživa trela biedu, vyrastala v chudobe, akú si nedokážem predstaviť. Ako dieťa sa vkrádala do kuchyne a jedla hlavičky zo zápaliek – čo je jasným znakom podvýživy. Keď počas detstva nemáte nič, zanechá to na vás stopy. Navždy. Bez ohľadu na to, koľko človek zarobí, koľko človek ušetrí, vždy tam niekde v pozadí ostane strach, že niekto len tak príde a všetko mu to zoberie.

Shardayyy Photography / Unsplash (https://unsplash.com/photos/fJzmPe-a0eU&)

Vďaka svojmu nešťastnému detstvu však dnes nie je krutá ani sebecká, len neskutočne lakomá. Jej stratégie s cieľom ušetriť sú legendárne – a často absolútne bizarné. Na rodinných stretnutiach sa o nich bavíme a je to výdatným zdrojom zábavy. Aby som vám priblížila, o čom je reč, uvediem zopár príkladov.

Svokra si napríklad odkladá olivy z miešaných drinkov a následne ich používa do šalátov. Keď začala byť populárna Sally Jesse Raphael a jej sa páčili tie ikonické červené okuliare, prefarbila na červeno svoje… lakom na nechty. Má ich dodnes. Tešila sa, až oslávi šesťdesiatku, lebo bude mať dôchodcovské zľavy. Vždy má v kabelke plastovú fľašu, a keď niečo v reštaurácii nedopije, preleje to do nej. Veď za to zaplatila, ako hovorí.

Keď niekto z nás dopije nápoj s ľadom, nedovolí čašníkovi, aby prázdny pohár odniesol preč. Musíme počkať, kým sa ľad roztopí, urobí viac vody, a potom vypiť aj tú. Po tomto všetkom vám musí byť jasné, že keď uvidela nádherné spoločenské šaty za skvelú cenu, nemohla ich tam nechať. Čert to ber, že sú biele, hádam si to nikto nevšimne. Teraz spätne sa za to však cíti príšerne.

Photos by Lanty / Unsplash (https://unsplash.com/photos/O38Id_cyV4M)

Takže áno, je lakomá. A áno, naozaj bolo ťažké, aby sa moja svadba zaobišla bez ujmy na zdraví a hádzania predmetov do fontány so šampanským. Lenže okrem toho je moja svokra skvelá osoba s veľkým a dobrým srdcom. Keď ma prijali do prvej práce, prešila mi všetky nohavice, pretože ja ani za ten svet neviem šiť. A ešte preto, že bola na mňa pyšná.

Nezmešká jediný koncert školskej kapely, športové podujatie, talentovú show, čokoľvek vás napadne. Pre svoje vnúčence (moje deti) by sa aj rozkrájala. Dáva im všetko, čo môže. Pretože viete… ona nemala nič. Takže áno, tie svadobné šaty, to bol poriadny šok. Ale vďaka nej mám o jednu vtipnú spomienku navyše. Som si istá, že nikto z mojich svadobných hostí na moju svadbu len tak ľahko nezabudne. A všetci vieme, že to sa stáva.“

Allef Vinicius / Unsplash (https://unsplash.com/photos/DmUbkltYsKI)

Zdroj: Amy Pennza / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Známe pesničky, ktoré mali pôvodne spievať iní speváci


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME