Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Najstaršia živá Barbie. 52-ročná Britka podstúpila desiatky zákrokov, aby vyzerala ako bábika

Na svoje skrášlenia utratila tisíce.


Napriek pokročilému veku sa nevzdáva svojho sna a za pomoci estetickej medicíny sa túži premeniť na živú bábiku Barbie. 52-ročná Londýnčanka Rachel Evans absolvovala za posledných trinásť rokov 150 kozmetických zákrokov, pričom ju tento novoobjavený koníček stál nemalé peniaze. Na operácie utratila 32-tisíc libier (cca 38-tisíc eur).

Nedá sa povedať, že by ju to k ružovej farbe tiahlo odmalička. V detstve sa obliekala skôr športovo a tento štýl ju sprevádzal nielen pubertou, ale aj hojnou časťou dospelosti. Po tridsiatke sa jej svet však začal rúcať. Otehotnela s dvojičkami, no jedno z detí sa narodilo mŕtve. Prišla o priateľa, mama jej zomrela na rakovinu, sestra spáchala samovraždu a Rachel nevedela, ako ďalej.

Jej „skutočné poslanie“

Po tragických udalostiach začala zápasiť nielen s depresiou, ale aj poruchou príjmu potravy. Zlom prišiel v tridsaťpäťke. „Vo veku 35 rokov som konečne odhalila svoju skutočnú identitu – Barbie,“ hovorí Rachel. „Nechala som si narásť dlhé vlasy a zrekonštruovala prakticky každý centimeter svojej tváre,“ vraví. Okrem zväčšenia pŕs má za sebou aj úpravu lícnych kostí, plastickú operáciu nosa, niekoľko výplní a pravidelne chodí na botox.

Pri jej zovňajšku to však ani zďaleka nekončí. „Moju posadnutosť bábikou Barbie možno vidieť aj u mňa doma,“ tvrdí a skutočne teda neklame. Jej dom je totiž kompletne ružový. „Som Barbie,“ vyhlasuje päťdesiatnička otvorene. „To, čo bolo kedysi len mojím alter egom, sa stalo mojím skutočným ja. Po tých príšerných rokoch, počas ktorých som sa obliekala ako muž, sa konečne cítim autenticky,“ dodáva na záver.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.