Najtrápnejšie príbehy, aké sa kedy stali na prvom rande

Takto to dopadne keď zaúraduje stres a zlý výber partnera

Prvé rande vedia byť veru pekne stresujúce. Niekedy sa naše obavy ukážu ako úplne neopodstatnené, no stretávame sa aj s prípadmi, kedy tieto stretnutia dopadnú fakt divne, až trápne. Snažíš sa ich čím skôr hodiť za hlavu a zabudnúť, no s odstupom času si na niektoré z nich spomenieš a úprimne – dobre sa na svojej minulosti pobavíš. Tieto historky vedia byť totižto veľmi vtipným osviežením dňa 😁.

#1

Krátko po rozvode sa moja priateľka snažila nájsť nového muža, aby si dokázala, že je stále príťažlivá. Jedného dňa si tak dohodla stretko s chlapom. Bola zima. Spravili si dlhú prechádzku. Potom povedal, že je hladný. Pomyslela si, že idú do reštaurácie. Nasledovala ďalšia dlhá prechádzka, pričom sa priblížili ku jednej bytovke, kde pri jednom z vchodov chlapík povedal: „Počkaj tu na mňa, ok? Zbehnem domov, dám si niečo pod zub a potom sa hneď vrátim“.

#2

Hneď na začiatku rande ma môj nápadník zobral na zmrzlinu. Vybrala som si čokoládovú. O niekoľko hodín po krásnej prechádzke ma vzal domov, no to som ešte netušila, že zostanem v totálnych rozpakoch. Nevedomky sa ma totiž spýtal na nápadné črty mojej tváre. Vôbec som nechápala, čo tým myslí. Objasnil mi to tým, že nemá problém, ak by som mala ešte viac rodných znamienok a že aj napriek tomu ma považuje za atraktívnu. Vraj, ak by som to ja sama cítila inak, vždy je tu možnosť na ich odstránenie. Jediné na čo som sa zmohla bolo rozpačité rozlúčenie. Po príchode do svojho bytu som si však v zrkadle všimla, že som po celý ten čas mala na tvári zaschnutú obrovskú hnedú škvrnu z čokoládovej zmrzliny.

#3

Na prvé rande som sa ju rozhodol vziať do karaoke baru. Vybrala si pieseň od Whitney Houston „I Will Always Love You“ a zaspievala ju naozaj nádherne. Všetko by bolo fajn, keby predtým, než začala spievať nevykríkla do celej miestnosti, že túto pieseň venuje svojmu ex.

#4

Svojmu nápadníkovi som navrhla, že by sme mohli zájsť do umeleckého kina a pozrieť si tam nejaký film. Najbližšie premietanie malo názov Shortbus. Neboli k tomu však napísané žiadne bližšie informácie alebo online recenzie. Kúpili sme si lístky a usadili sme sa na naše miesta. Ukázalo sa, že môj nápadník neovláda angličtinu ako svoj materinský jazyk a tak bude musieť čítať titulky – ku tomu bol však aj krátkozraký. Potom ako som sa mu ospravedlnila ma upokojil, že tu vôbec nebude problém, ak bude film stáť za to. Film začal a prvý záber bol dosť neidentifikovateľný. Kamera sa však pomaly posúvala dozadu a začínalo byť zrejmé, že ide o určitú časť anatómie mužského tela. Krátko nato vyšiel muž z vane a začal masturbovať. Ukázalo sa, že film bol o nymfomanovi a bol plný mnohých šokujúcich scén. Červená ako blázon som navrhla, aby sme odišli. Obidvaja sme boli nekonečne zahanbení. Mala som pocit, že to musí byť jeden z najhorších momentov môjho života. Ukázalo sa však, že to ešte nebol koniec mojich ťažkostí. Po filme sme šli na metro, keď mi zrazu prišlo zle. Zdá sa, že som náhle dostala nejakú črevnú virózu a medzi lapaním po dychu zo mňa vyletelo: „Budeme priatelia aj keď sa teraz vyvraciam?“ Priviedol ma ku metru, zelenú a spotenú. A samozrejme…už nikdy sme nešli na druhé rande. Keď si na to však teraz spätne spomeniem, dobre sa na tom zabávam 😁.

#5

Desať minút pred začiatkom nášho rande ma obsr*l holub. Ten deň som sa naučila, že vtáčie hovno smrdí fakt odporne. Rozhodla som sa, že chlapcovi, s ktorým sa stretnem nepoviem, čo sa mi stalo, no po celý čas bol okolo mňa cítiť príšerný zápach. Toto fakt nebol dobrý prvý dojem.

#6

Jedno dievča som raz zobral do Starbucksu, pretože som bol taký nervózny, že som zabudol, ako sa volá.

#7

Moje rande bolo také príšerné, až som sa rozhodla podplatiť čašníka desiatimi eurami, len preto, aby na mňa „nešťastnou náhodou“ vylial drink a mohla som tak ísť domov.

#8

Na prvé stretnutie som pozval jednu kočku do kina. Bol november. Obliekla si kabát a okolo krku mala uviazaný žiarivý šál. Bola fakt nádherná a krásne sa usmievala. Po desiatich minútach filmu som si však uvedomil, že ide o strašný prepadák. Začal som sa na svojom mieste nervózne vrtieť a premýšľal som nad tým, ako zachrániť situáciu. Začal som vtipkovať o dejovej línii filmu. Zasmiala sa, no naďalej naň uprene hľadela – mal som pocit, že ju vôbec nezaujíma, čo si tam vedľa nej kvákam. Celý večer som sa takto snažil prevtipkovať, no bez úspechu. Neskôr sa mi priznala, že niekoľko dní pred našim rande si poškodila krk a tak musela nosiť krčnú ortézu. Jednoducho nemohla otočiť hlavu! Naše stretnutie však nechcela zrušiť a tak si ortézu zakryla šatkou.

Zdroj: brightside.me
Titulná fotka: pixabay.compixabay.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
19
Uups
Haha Haha
118
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najzábavnejšie názvy slovenských miest a obcí

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME