Najuspokojivejšie pocity na svete, ktoré sú lepšie ako orgazmus

Napríklad keď sa ti konečne podarí zo zubu vyšpárať ten kus nepodareného mäsa…

Vedeli ste, že existuje nespočetné množstvo pocitov, ktoré sú miliónkrát lepšie ako orgazmus? Alebo sa mu prinajmenšom môžu rovnať? Tak to by ste mali. Je ich minimálne dvadsaťjeden, a ktoré sú to, zistíš v tomto článku.

1. Keď polievaš svoje rastlinky na parapete a ďakuješ bohu za to, že ešte neskapali. Potom si imaginárne potľapkáš po pleci, pochváliš sa za to, aký zodpovedný a starostlivý tvor to z teba vyrástol a ideš preč.

2. Keď sa prechádzaš po tráve bosá. Tak trochu to šteklí, tak trochu je to príjemné a tak veľmi je to super. Ale len do momentu, kým nestúpiš na sršňa – potom to už také super nie je.

3. Keď cvičíš na parádnu pesničku, ktorá ťa na tri minúty čistého času premení na olympionika. Teraz nepremýšľaš nad tým, že máš pľúca na hranici s explóziou a každý sval v tvojom tele je na pokraji fyzického zrútenia. Teraz ideš ako nezastaviteľná mašina, dobre premazaný stroj… A zajtra skapeš na svalovicu. Ale to bude až zajtra…

Peña

4. Keď sa po rannom kombe káva-ciga konečne dovalíš na záchod, uvelebíš svoje ctené pozadie na onen trón a vypustíš tú ťarchu dole potrubím. Pretože ako sa hovorí – kto tvrdí, že orgazmus je najlepší pocit na svete, sa očividne ešte nikdy dobre nevysr*l.

5. Keď trafíš paličkou do ucha pomyselný bod G a zrazu sa čistenie sluchových orgánov stane záležitosťou náhleho vzruchu. Nebudeme si klamať, tá vec je ako miniatúrny vibrátor pre tvoje uši. A ty voči tomu nemáš žiadne výhrady.

6. Keď zbadáš na ulici úžasného psa a jeho majiteľ sa nezačne chovať ako idiot v momente, kedy zachytí tvoj úsmev. Lebo psičkári sú rôzni – niektorí to považujú za kompliment, iní začnú ťahať chlpáča na opačný koniec ulice, akoby si ho chcela ukradnúť a predať do školskej jedálne ako výberovú hovädzinu.

Loryn Brantz

7. Keď si ľahneš do čerstvo vypraných perín a zrazu sa cítiš panensky čisto. Tie reklamy na aviváže naozaj neklamú. Aj ty vidíš všade poletujúce páperie, lupienky kvetov a rozprávajúceho plyšového medvedíka hneď, ako sa do nich usalašíš. A to si na sto percent triezva.

8. Keď sa kúpeš v jazere a tvoje telo si konečne zvykne na teplotu vody. Konečne sú v symbióze a ty už viac nemáš pocit, že ti do brucha udiera tisíc drobných ihličiek, ani že ti každú chvíľu odmrznú nohy.

9. Keď zablúdiš na internet banking a zistíš, že ťa na účte čaká viac peňazí, ako si čakal. Už to konečne začínaš zvládať – celú tú vec s dospelosťou a hospodárením. Časy dvojtýždňových očíst na vode a sáčkových polievkach sú preč. Len teraz, prosím ťa, nezačni nakupovať na nete.

Adam Tots

10. Keď úplne stratíš pojem o čase tým najlepším možným spôsobom. Či už rozhovorom s niekým, koho si dlho nevidel, alebo v náručí milovanej osoby, či jednoducho len pri pozeraní k*rva dobrého seriálu. Všetko sa počíta.

11. Keď televíznu súťaž vyhrá tvoj favorit. Vtedy idú všetky konšpiračné teórie bokom a je ti úplne jedno, kto koho podplatil a kto toto celé nafingoval – hlavne, že to tvoj obľúbenec dotiahol do úspešného konca.

12. Keď sa ti podarí urobiť si zdravé jedlo. Napríklad šalát. Razom je z teba vesmírny nutričný guru, ktorému v žilách koluje špenát, a cítiš, ako sa živiny vstrebávajú do každučkej bunky tvojho tela. Doslovne. Teraz si už fakt budeš musieť založiť nový instagram a do popisu zadať magické slovíčko „lifestyle“.

M. Patrinos

13. Keď si po prvý raz zahráš tú dlhoočakávanú hru. Tú, ktorá ti zmení život. Tú, ktorá ťa stála dvojmesačné vreckové, prísľub samých jednotiek na koncoročnom vysvedčení a pravú obličku. Tú, po ktorej už nikdy nebude nič také, ako predtým…

14. Keď sa počas horúceho dňa tvoj jazyk po prvýkrát dotkne vychladenej kofoly. To je čapované nebíčko v papuľke a tri tony prázdnych kalórií, ktoré sú ti v tom momente úplne ukradnuté.

15. Keď sa môžeš neškodne doťahovať so svojou najlepšou kamarátkou. Keď jej môžeš povedať, že ráno vyzerá ako vygrcaný mop po mozgovej príhode a ona po tebe za to šmarí vankúš. Lebo vieš, že aj napriek všetkým urážkam, ktorými sa s láskou častujete, sa máte nekonečne rady.

Charlotte Gomez

16. Keď sa ti konečne po dvadsiatich minútach poskakovania na jednej nohe podarí z ucha vytriasť tú kvapôčku vody. Tú kvapôčku vody, ktorá mala nekonečne veľa možností, kde pristáť a vybrala si práve tvoj zvukovod. Paráda.

17. Keď sa ti konečne dostatočne nabije mobil, takže sa môžeš prevaliť na opačný bok. Nabíjacie káble sú strašne obmedzujúce, však?

18. Keď si zaboríš nos do huňatého kožúška svojho domáceho miláčika. A ten krpec aj napriek všetkým internetovým mýtom o zápachu, vonia ako raj. Len to neskúšaj s nakrémovaným ksichtom – na vlastnej koži som zistila, že to nedopadá dobre.

Hannah Hilliam

19. Keď sú tvoje kĺby konečne pripravené a po netrpezlivom čakaní konečne prichádza to vytúžené… PUK. Tvoje prsty sú zrazu ako nové, vyprané v perwolle, však?

20. Keď sa ti konečne podarí zo zubu vyloviť ten tvrdohlavý kúsok mäsa. Všetci vieme, že polovica tvojej porcie neskončila v žalúdku, ale v medzizubných priestoroch. A to dokáže poriadne nasr*ť.

21. A na záver – keď sa ti na preplnenom parkovisku podarí nájsť dve voľné miesta oproti sebe. Takže môžeš cez to jedno prejsť na to druhé a nemusíš zbytočne šaškovať s otáčaním auta. Po takomto uvítaní je každý deň hneď trikrát lepší.

https://www.youtube.com/watch?v=8esyZQBQCW8

Titulná fotka: Adam Tots

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slovenská kapela si vo svojom klipe uťahuje z českých turistov v Tatrách

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME