Najväčší fanúšik Britney Spears? Muž do reklamných produktov investoval už viac ako 100-tisíc

So svojou netradičnou záľubou neplánuje tak skoro prestať.

Zdroj: Profimedia, Shutterstock

Každý z nás mal v mladosti obľúbeného speváka, za ktorého by bezmála život položil. Ty určite tiež. Mal si jeho ksicht na tričku, pesničku na zvonení, izbu oblepenú desiatkami plagátov a bol si presvedčený, že ak jedného dňa nebudete zdieľať to isté priezvisko, celá tvoja existencia bude úplne zbytočná. No čím si bol starší, tým menej ťa to bralo a dnes je z celej tejto životnej etapy už len úsmevná spomienka. 

Pre tohto chlapíka však nie. Medzi priazňou a fanatizmom je len veľmi tenká hranica a dá sa objektívne skonštatovať, že 25-ročný mladík z Pensylvánie ju prekročil už dávno. Zachary Gordon-Abraham totiž nie je len takým bežným fanúšikom Britney Spears. Pretože bežní fanúšikovia vo väčšine prípadov neinvestujú desiatky tisíc eur do produktov s jej podobizňou. Zachary áno.

Chlapík míňa na reklamné predmety desiatky tisíc eur

Hoci sa Britney Spears navždy zapísala do histórie popovej hudby, roky najväčšej slávy má už dávno za sebou a dnes sa väčšmi ako jej hudba skloňujú škandály a jej svojprávnosť. Aj napriek tomu jej mladý muž ostáva verný. Rôzne produkty s tvárou Britney začal zbierať už v deväťdesiatych rokov a dnes ich má stovky. 

Do tejto netradičnej záľuby počas rokov už investoval viac ako 100-tisíc eur. Albumy, plagáty, bábiky, posteľná bielizeň či kartičky s podpismi… ak existuje nejaký reklamný predmet súvisiaci s touto popovou ikonou, určite ho má doma. Ku koníčku ho údajne priviedla mama. „Vždy mi kupovala rôzne reklamné predmety a hovorila, nech si ich nechám, lebo jedného dňa môžu mať veľkú hodnotu,“ hovorí Zachary.

So svojou platonickou láskou sa mu podarilo v roku stretnúť dokonca osobne a o pár rokov neskôr sa z neho vďaka nej stal virál. Počas jedného z koncertov Piece Of Me 2018 totiž z hľadiska zakričal: „Kto to je?“ Britney na javisku jeho otázku počula a promptne odpovedala: „It’s Britney b*tch!“

Zdroj: Profimedia

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
17 rozdielov medzi dospievaním v roku 2000 a v dnešnej dobe


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME