Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Každý z nás mal v mladosti obľúbeného speváka, za ktorého by bezmála život položil. Ty určite tiež. Mal si jeho ksicht na tričku, pesničku na zvonení, izbu oblepenú desiatkami plagátov a bol si presvedčený, že ak jedného dňa nebudete zdieľať to isté priezvisko, celá tvoja existencia bude úplne zbytočná. No čím si bol starší, tým menej ťa to bralo a dnes je z celej tejto životnej etapy už len úsmevná spomienka. 

Pre tohto chlapíka však nie. Medzi priazňou a fanatizmom je len veľmi tenká hranica a dá sa objektívne skonštatovať, že 25-ročný mladík z Pensylvánie ju prekročil už dávno. Zachary Gordon-Abraham totiž nie je len takým bežným fanúšikom Britney Spears. Pretože bežní fanúšikovia vo väčšine prípadov neinvestujú desiatky tisíc eur do produktov s jej podobizňou. Zachary áno.

Chlapík míňa na reklamné predmety desiatky tisíc eur

Hoci sa Britney Spears navždy zapísala do histórie popovej hudby, roky najväčšej slávy má už dávno za sebou a dnes sa väčšmi ako jej hudba skloňujú škandály a jej svojprávnosť. Aj napriek tomu jej mladý muž ostáva verný. Rôzne produkty s tvárou Britney začal zbierať už v deväťdesiatych rokov a dnes ich má stovky. 

Do tejto netradičnej záľuby počas rokov už investoval viac ako 100-tisíc eur. Albumy, plagáty, bábiky, posteľná bielizeň či kartičky s podpismi… ak existuje nejaký reklamný predmet súvisiaci s touto popovou ikonou, určite ho má doma. Ku koníčku ho údajne priviedla mama. „Vždy mi kupovala rôzne reklamné predmety a hovorila, nech si ich nechám, lebo jedného dňa môžu mať veľkú hodnotu,“ hovorí Zachary.

So svojou platonickou láskou sa mu podarilo v roku stretnúť dokonca osobne a o pár rokov neskôr sa z neho vďaka nej stal virál. Počas jedného z koncertov Piece Of Me 2018 totiž z hľadiska zakričal: „Kto to je?“ Britney na javisku jeho otázku počula a promptne odpovedala: „It’s Britney b*tch!“

Zdroj: Profimedia


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.