Ľudia sa delia o najbizarnejšie veci, ktoré kedy robili so svojimi polovičkami

Keby teba a tvoju polovičku niekto špehoval, keď ste spolu sami, určite by vás poslal na psychiatriu

Zdroj: Paramount Pictures / moviestillsdb.com

Aké bizarnosti robia ľudia za zatvorenými dverami, keď sú so svojou láskou sami? To zistíš práve teraz v nasledujúcich humorných a šialených príhodách, o ktoré sa ľudia podelili na reddite. Ak máš nejakú aj ty sám, neváhaj sa o ňu s nami podeliť do komentára. 

1. Z času na čas dám ruky pred seba tak, aby dlane smerovali k sebe, no nedotýkali sa. Potom ku mne príde moja priateľka, prisunie tvár blízko k tej mojej, na perách cítim jej dych a naozaj nás delí len pár milimetrov. A potom jej zašepkám: „Orybičkuj ma!“ Vtedy vsunie svoju ruku medzi tie moje a začne ňou trepotať ako ryba na suchu. Neviem, ako to začalo. A rozhodne neviem, kedy to skončí.

2. Nechala ma nahého sedieť na posteli a naťahovať si gule smerom hore, zatiaľčo na ne svietila baterkou. Chcela vidieť, čo je vnútri. Niekedy je príliš zvedavá, ale aj tak ju ľúbim.

3. Vždy keď sa s frajerkou držíme za ruky a potom sa pustíme, má potrebu mi ešte naposledy potriasť rukou a povedať pri tom niečo ako: „Toto bola skvelá investícia. Som rada, že si práve ty môj biznis partner.“

Vždy to hovorí s kamennou tvárou a stopercentnou vážnosťou, akoby naozaj práve uzavrela obchod storočia. Raz sme boli spolu v sprche a mne sa postavil. A ona chytila moje vztýčené prirodzenie a urobila presne to isté.

4. Po večeroch, keď nejde nič normálne v telke, dabujeme našich psov s rôznymi prízvukmi. Moja žena dabuje nášho psa, akoby bol Francúz, ja zase našu sučku so silným španielskym akcentom. Skúste to, je to fakt sranda.

Black Bicycle Entertainment / moviestillsdb.com

5. Kráčali sme peši päť kilometrov do Ikey, len aby sme mohli povedať, že sme navštívili Ikeu vo Švédsku. Už spolu nie sme z dôvodov, ktoré by som nerád špecifikoval, ale aj tak to stále patrí k jedným z mojich najobľúbenejších spomienok.

6. Bola som chorá, tak zle som sa naozaj ešte nikdy necítila a celú túto príšernú situáciu umocnil fakt, že som dostala svoje dni. Išla som na záchod a bojovala s výmenou vložky, no vtom som asi zaspala alebo odpadla, alebo čo. Prebrala som sa na posteli, v čistých nohavičkách a s vymenenou vložkou. Je to najlepší chlap na svete.

7. Štuchám rozkrokom do boku mojej partnerky a vydávam pri tom hlučné „bzzzz“, akoby som bol komár a snažil sa ju „pichnúť“.

8. S mojím mužom niekedy súťažíme, kto vydrží tomu druhému vrieskať do otvorených úst dlhšie. Jednoducho jeden otvorí ústa, druhý sa na ne prisaje a začne kričať. Pri tom celom na seba zízame s vyvalenými očami a snažíme sa nerozrehotať. Je to zábava, ale prisahám, že keby nás pri tom niekto videl, tak nás bez milosti zavrie do blázinca.

Paramount Pictures / moviestillsdb.com

9. Obaja sme rovnako nadšení, keď máme ísť nakupovať mačacie svetríky. Áno, naša mačka nosí svetre. A áno, naša mačka nás za to nenávidí. Pointa je, že si myslím, že som ho zlomila. Náš syn dokonca začal oslovovať mačku „braček“. Preboha, čo som to spravila…

10. Kĺžeme sa o seba mokrými namydlenými zadkami, keď sa spolu sprchujeme. Vyskúšajte to. Je to k*rva parádne.

11. Stále som ju štuchal do zadku a ona mala práve dosť veľké nervy na niečo, čo sa stalo v práci. Keďže som neprestával, začala sa mi vyhrážať, že si mi sadne na tvár a celú mi ju oprdí. Povedal som jej, že na to nemá gule a začal som sa smiať. A hádajte čo? Mala na to gule.

12. Z nevysvetliteľného dôvodu sme chceli zistiť, koho ústa sú väčšie. Moja žena si teda nabrala do úst toľko koly, koľko zvládla, a potom ju vypľula do mojich úst. Moje boli väčšie. Radosť z víťazstva ma prešla v momente, keď sme sa od seba odtiahli a zistili, že na nás pozerá kompletné celý podnik.

Universal Pictures / moviestillsdb.com

13. Držal ma za ruku, aby som si mohla čupnúť a vycikať sa.

14. Sledoval som, či prichádzajú nejaké auta, zatiaľčo ona sr*la ako lion na krajnici uprostred ničoty. To ozvučenie muselo byť počuť do všetkých okolitých dedín. Nevadí, aspoň sme sa obaja poučili: Nikdy neodchádzajte z domu pár hodín po tom, čo ste užili lieky na zápchu.

15. Môj frajer ma raz nechal zaňho mieriť, kým cikal. Vošla som do kúpeľne (chcela som si zobrať kefu na vlasy) a len tak zo srandy som prehodila: „Môžem ti s niečím pomôcť?“ On len zamrmlal akési „hmm“, ale pre mňa to nebolo nie.

Ja som totiž presne ten človek, čo rád skúša, ako ďaleko do oblasti absolútnych kuriozít ma nechá zájsť. A tak som mu chytila jeho pýchu a snažila sa mieriť. Je to ťažšie, ako sa zdá.

16. Boli sme v parku s partiou a popíjali sme trochu viac, akoby sa patrilo. Začalo mi treba cikať, tak som išla za neďaleké kríky, čupla si… a vagínou pristála rovno v žihľave.

Všetko tam dole som mala v jednom ohni. Spustili sa mi slzy, načo pribehol môj priateľ a opýtal sa, čo sa stalo. V skratke – ešte ďalších desať minút so mnou ostal v kríkoch a tľapkal mi po zadku. Je to divné, ale fakt to pomáhalo.

Columbia Pictures / moviestillsdb.com

17. Napísali sme naše mená na obývačkovú stenu. S fixkami v pupku.

18. Raz sme prišli z baru ožratí kompletne namol a obom nám bolo strašne treba na záchod. Tak si sadla, začala cikať, ale zároveň roztiahla nohy natoľko, aby som mohol cikať aj ja. V tom momente som vedel, že ona je tá pravá.

19. Každú noc už asi osem rokov vypnem nočné svetielko, moja žena zatiaľ urobí nejakú šialenú grimasu a ja ho potom opäť zapnem. Osem rokov. Každý deň. A ona vie stále prísť s novým debilným ksichtom.

20. Išli sme ulicou. Popŕchalo a všade boli dážďovky. Moja (vtedy ešte len) frajerka mi povedala: „Keď ma naozaj miluješ tak veľmi, ako hovoríš, tak jednu z nich zješ.“ Začala sa smiať. Ja nie. Zobral som jednu z tých malých potvoriek a hodil si ju do krku.

Šokovane vytreštila oči a začala sa mi ospravedlňovať, že ona to myslela zo srandy a nečakala, že to naozaj urobím. Mne to bolo jedno, urobil by som pre ňu všetko. Dnes sme spolu 18 rokov a ešte rozhodne nekončíme.

21. Bývame spolu štyri roky a každý deň po tom, čo sa dotúlime a ideme spať, sa každý otočíme na svoju stranu postele. A tak – keď sme k sebe chrbtom – nacapíme na seba svoje zadky a začneme vydávať zvuky ako pri bozkávaní. Čo vám poviem, naše zadky si jednoducho dávajú pusinku na dobrú noc.

Touchstone Pictures / moviestillsdb.com

Zdroj: reddit.com


Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
21
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
39
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
191
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Tieto knižné novinky by si si v decembri nemal nechať ujsť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME