Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 8.2.2023
sk
Zoja
cz
Milada

Klamať sa nemá, to všetci vieme. Ale niekedy si to život vyžaduje. My ženy, sme milujúce stvorenia, ktoré nechcú sklamať svojich partnerov. Preto je občas potrebné na udržanie zdravého vzťahu, aby sme trošku zaklamali. Ale len tak zdravo, aby sme nezranili vaše mužské ego. Lebo nie je väčší hriech a katastrofa, ako zranený muž.

„Nevadí mi, že nemáš tehličky na bruchu.“

Samozrejme, sme s vami, pretože vás ľúbime. Vašu povahu a aj telo. Ale nech sa prizná tá žena, ktorá by si nechcela ošahať vymakané svalnaté telo?

https://pixabay.com/en/people-man-sexy-muscle-fitness-2572265/

„Nie, to nie je nové. To už mám dlho.“

Určite. To teda určite. Ženy sú nákupné maniačky a reálne vám priznajú asi len 1/3 ich nových úlovkov. Klamú, lebo nechcú prezradiť koľko na oblečenie, doplnky, kozmetiku vlastne míňajú. Vy by ste z tej sumy určite dokázali vyžiť minimálne dva mesiace.

„Nie, neviem ako sa má môj ex.“

Stalkujeme. Veľa, pravidelne, s kamoškami, bez nich, pri víne, doma, keď sme samy. Následne printscreenujeme a všetko rozoberáme. Raz za čas nás pochytí melanchólia, alebo len obyčajná zvedavosť a chceme vedieť, čo robí náš ex. Ako vyzerá jeho nová buchta a tak podobne. Netreba byť ale žiarlivý, ak sme s vami, tak vás nadovšetko ľúbime. Toto je iba jednoducho naša ženská povaha, že chceme mať prehľad.

https://media.giphy.com/media/FPDIvonHBH6iQ/giphy.gif

Počet sexuálnych partnerov.

Ajajaj, otázka, ktorej sa každá žena trošku desí. Väčšina žien mala svoje bujaré obdobie minimálne raz za život. Párty, tinder dates, kamarátov kamarát a tak podobne. Nie je na tom samozrejme nič zlé, keď je človek single, nech si užíva ako vie a chce. Blbé je, že my, ženy, nevieme úplne odhadnúť, čo je to správne číslo. Povedať pravdu a byť za štetku? Povedať polovicu a dúfať, že i tak to nie je veľa? Alebo ostať pri klasike, ideálne číslo okolo 5 a tým nič neskaziť?

„Zlatko, dnes nie, bolí ma hlava.“

Určite ste tí najlepší borci v posteli, ale niekedy jednoducho nemáme náladu na to vaše rýchlo a zbesilo. Vtedy bohužiaľ prichádza veta s bolením hlavy. Čuduj sa svete, niekedy ale neklameme a hlava nás naozaj bolí. Blbé je, že vy to ťažko odhadnete, kedy je to pravda a kedy iba ženská lenivosť.

https://pixabay.com/en/sad-woman-upset-female-people-2385795/

„Čo siii? Nič som jej o našom sexe nehovorila.“

Minimálne jedna kamarátka vie o všetkom, čo sa v posteli udialo (ale väčšinou to vedia všetky BFF). Aspoň po prvom sexe. Chceme sa predsa pochváliť, aké rodeo to bolo. Alebo ak sa western nekonal, tak sa aspoň s kamarátkami zasmejeme, čo nevyšlo. Netreba si to brať osobne. My sme duše klebetné a sex je hneď v top 5 ženských konverzačných tém.

Orgazmus.

Nie vždy ho každá žena má do 5 minút. Niekedy ani do 25 minút a niekedy vôbec. Takže buď môžeme ležať a priznať pravdu, že jednoducho dnes to nepôjde alebo zahrať menšie porno divadielko a potešiť partnera. Ono to, že sme nemali orgazmus nemusí znamenať, že sme si to neužili. Len niekedy, keď priznáme pravdu a vidíme vaše sklamanie a smutné oči, tak nám to jednoducho láme srdce.

https://media.giphy.com/media/3oKIPuvsOQqWUNa0QE/source.gif

„Hej, milý kamarát.“          

Kamaráti. Veľmi citlivá téma na obidvoch stranách. Stane sa, že si dokonale sadneme s vašimi kamarátmi (alebo aspoň s polovicou z nich), ale vždy sa nájde jeden debil, ktorý nás neskutočne vytáča už len tým, že dýcha. Ale nikdy vám to nepriznáme, pretože predsa je to váš kamarát a vy ho máte (z nejakého nevysvetliteľného dôvodu) radi.

„Nie, ja svadbu nechcem.“

Už od prvého momentu, kedy ženy majú pocit, že stretli toho pravého, majú na Pintereste zložku „svadba“ a hádžu tam inšpiratívne obrázky. Takže po treťom rande už väčšinou ženy vedia, aké chcú mať svadobné šaty, aká kapela bude na svadbe a aké jedlo sa bude podávať.

https://pixabay.com/en/marriage-bride-couple-flame-love-2942154/

Nepozerám sa po krásnych mužoch.

Jasné, určite. Sme slepé alebo prečo by sme sa nemali pozrieť? Kamarátke potom po telefóne jasne opíšeme celú situáciu, aký bol týpek nádherný, až sme sa celé orosili. Ale pred priateľom nič nepriznáme a tvárime sa, že sme si ho ani len nevšimli.

Ja som to nevyhodila.

Občas máme náladu nazývanú upratovacie šialenstvo. Vtedy vyhadzujeme veci bez zľutovania. Takže potom sa ľahko stane, že to tričko, ktoré na vás tak neznášame, skončí v koši.

Klamstvá, ktoré ženy nehovoria z lásky. Klamú, lebo sa vás chcú zbaviť:

https://media.giphy.com/media/l3UcvawxYUTWRpeMw/giphy.gif

Nemám čas.

Keby chcela ísť s vami na rande, ten čas si určite nájde. A ak má čas ísť na nechty, do fitka, na kávu s kamarátkami, tak jednoducho si daj odpal a neotravuj. V tomto prípade to už nemá zmysel.

Už niečo mám.

„Prepáč, v utorok mám jógu. V stredu idem von s kamarátkou. Vo štvrtok…hm…to asi určite tiež niečo mám.“ Hlavne už neotravuj!

Momentálne chcem byť sama.

Okej, niekedy fakt chceme byť single. Užívať si život. Ale ak by sme stretli toho pravého, tak to všetko ide bokom a letíme do vzťahu hlava-nehlava. Takže, asi len nie si ten pravý.

Nezaslúžim si ťa.

Si pre mňa príliš dobrý. Auuuch, uznávame, toto bolí. Pretože nie je väčší od*eb, ako počuť túto vetu a uvedomiť si, že si asi úplny chudák.

Titulná fotka: pixabay.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Sandy

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť