Najznámejší gopnik Life of Boris si splnil sen – navštívil slovenské rodisko Tatranského čaju

Podarilo sa Borisovi nájsť teleportačný džús?

Vodka, hardbass, tepláky adidas a ikonický podrep. To a mnohé ďalšie detaily charakterizujú skutočného gopnika – postavu pouličného grázlika zo slovanských krajín, ktorá sa v poslednej dobe stala vďaka internetu celosvetovo známou.

Len o málo ľuďoch sa dá povedať, že majú na popularizácii pravého slovanského štýlu zásluhy ako obľúbený youtuber Boris. Tento maskovaný gopnik na svojom kanáli prezentuje videá zo všetkých oblastí slovanského života – hrá hry, recenzuje autá, varí, a všeobecne objasňuje radosti a starosti obyčajných Slovanov.

https://www.reddit.com/r/SlavicPeopleSquatting/duplicates/5bug5r/life_of_boris_squatting_on_his_blyatmobile/

Borisovi robí spoločnosť kocúrik Arťom a jeho obľúbenými hrami sú GTA, Stalker a Zaklínač. Slovanský hrdina má, samozrejme, blízko k vodke a všetkým ďalším silným nápojom. Boris tiež objavuje rôzne krajiny a svojou návštevou poctil aj Slovensko.

V minulosti navštívil Poprad

A nevynechal ani Bratislavu

Gopnik na cestách našou pôvabnou krajinou natrafil na mnohé veci, ktoré pohladili jeho slovanskú dušu. Zo všetkých krás Slovenska mu najviac učarovala jedna vec – Tatranský čaj, ktorý nazýva „teleportačným džúsom“. Prečo takýto názov? Odpoveď je jednoduchá – po jeho konzumácii sa vždy tajomne prebudí na úplne inom mieste.

Boris sa opäť vrátil na Slovensko, aby zavítal do raja pre všetkých Slovanov – likérky. Nebola to žiadna druhá liga, naopak, jeden z najlepších podnikov, ktorým je likérka Karloff. Priamo pod tatranskými končiarmi tam prichádza na svet originálny Tatranský čaj, vodka Czechoslovakia a ďalšie tekuté maškrty.

Aké tajomstvá sa podarilo Borisovi odhaliť? Koľkokrát sa teleportoval? To všetko sa dozviete vo videu, ktoré je odporúčané sledovať v podrepe a v spoločnosti fľašky Tatratea.

Zdroj: youtube.com
Titulná fotka: Life of Boris / youtube.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
12
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 vecí, ktoré sa dejú úplne každému a nepochybne aj tebe

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME