Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Najznámejší TikToker Khaby Lame si za jeden príspevok pýta riadny balík. Títo zarábajú ešte viac

Humor, satira, tanec alebo spev - všetko má úspech.


Ak vieš zarábať hlavou, nemusíš brať do rúk lopatu a makať na stavbe. Takých ľudí treba tiež, nemusíš však medzi nich patriť aj ty. Jednou z možností sú sociálne siete. Vytvoríš zaujímavý obsah, začne ťa sledovať veľa ľudí a potom si za reklamy a spolupráce môžeš pýtať nemalé, celkom mastné sumičky.

Svoje vie o tom povedať aj senegalsko-taliansky TikToker Khabane „Khaby“ Lame. Má len 22 rokov a vďaka svojim vtipným videám zarobil milióny. Vďaka satire si robí „dobrý deň“ z hlúposti ľudí a spolu s ním aj jeho fanúšikovia, ktorých má na TikToku už skoro 150 miliónov. Nikto ich nemá viac, čo ho radí na pomyslený piedestál.

Určite ťa zaujíma, koľko peňazí si tento mladík pýta za spoluprácu. Sadni si a zhlboka sa nadýchni. Suma je šesťciferná, postavil by si za ňu dom a kúpil nové auto. Ako uvádza LadBible, ide o krásnych 650-tisíc libier, čo je v prepočte približne 740 490 €. Zároveň treba podotknúť, že predtým pracoval v továrni a prvé video natočil v roku 2020. Stačili mu teda iba dva roky, aby sa z neho stal úplný fenomén.

Rebríček najziskovejších

Hoci má Khaby najviac sledovateľov a je súčasnou jednotkou, nepatrí medzi najvyššiu elitu. Stále sa nájdu iní, ktorí zarábajú viac. Forbes nedávno zverejnil rebríček siedmich najlepšie zarábajúcich TikTokerov. Najúspešnejšie účty väčšinou patria mladým ženám, muži majú iba sólové zastúpenie. Poďme sa na nich spoločne pozrieť.

7. miesto – Avani Gregg

Má len devätnásť rokov a na internete ukazuje, ako sa nalíčiť. V našom rebríčku je preto „najbohatšou vizážistkou.“ Najskôr sa jej podarilo presadiť sa na sociálnych sieťach, neskôr si zahrala v seriáli Chicken Girls. V roku 2019 získala ocenenie Shorty Award v kategórii TikToker roka. Zarobila: 4,75 milióna dolárov.

@avani

bruh the mirror and the light is connected to the lipstick 🙏🏽🙏🏽 also GOODNIGHT IM TIRED

♬ i wanna kiss you – evie

6. miesto – Kris Collins

Kris Collins je bývalá kaderníčka, ktorá začala natáčať krátke a vtipné videá. Vystupujú v nich viaceré postavy, všetky však stvárňuje ona. Niektoré sú inšpirované členmi jej rodiny. Populárna je aj na YouTube, a videá sa často zdieľajú tiež na Facebooku. Zarobila: 4,75 milióna dolárov.

@kallmekris

3 Month VS 3 Year Relationship🫡

♬ original sound – Kris HC

5. miesto – Josh Richards

Je jediným mužom, ktorý sa dostal na zoznam najlepšie zarábajúcich TikTokerov. Preslávil sa vďaka videám, na ktorých tancuje, ale predovšetkým robí lip-syncing. To znamená, že otvára ústa do pusteného zvuku a tvári sa, že to hovorí on. Keď mal 18 rokov, založil spoločnosť na výrobu vlastných energetických nápojov. Okrem toho sa motá vo viacerých biznisoch a evidentne sa mu darí. Zarobil: 5 miliónov dolárov.

@joshrichards

New dance trend alert make sure to give me credit tho

♬ Will Smith X Chris ROCKED – davidstrib
5 vecí, pri ktorých sa väčšina z nás cíti trápne

Odporúčame prečítať:

5 vecí, pri ktorých sa väčšina z nás cíti trápne, hoci na to nemáme vôbec žiadny dôvod

4. miesto – Bella Poarch

Bella Poarch sa z nuly dostala až na štvrté miesto. Podľa Forbes slúžila niekoľko rokov v námorníctve Spojených štátov amerických. Na TikTok sa dostala v roku 2020 a robí presne to isté ako jej kolega na piatom mieste – lip-syncing. Podarilo sa jej nadviazať spoluprácu s Googlom, Pradou a Tinderom a tiež začala nahrávať vlastnú hudbu. Zarobila: 5 miliónov dolárov.

@bellapoarch

Will this be a good karaoke song?🎤✨

♬ Living Hell by Bella Poarch – bella poarch

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť