Najzvláštnejšie a najzaujímavejšie príchute vodiek z celého sveta, o ktorých si ani nesníval

V porovnaní s týmito, vodka s príchuťou melónu nie je vôbec taká divná, ako by si si možno myslel.

Alkoholický nápoj s označením vodka je charakteristický tým, že má najviac rôznych príchutí. Už len málokto siahne v regáloch po čistej vodke. Mnohí ľudia si obľúbili rôzne ovocné príchute ako mango, jahoda alebo kokos.

Existuje však viacero iných, nevšedných príchutí, o ktorých si pravdepodobne ani netušil. Niektoré z týchto vodiek by si sa asi neodvážil vyskúšať. Aj keď nie všetky musia chutiť naozaj príšerne. Možno by ťa ich chuť práve naopak, prekvapila.

Slaninová

Áno, vidíš dobre. Neexistujú len sladké a ovocné príchute vodiek. Ak si milovník mäska a slaniny, tak možno práve táto vodka by bola ako stvorená pre teba. Ktovie, s čím chutí najlepšie. Zapíja zajedá sa toastom?

@bakonvodka (https://www.instagram.com/p/Bo-AmODgYOa/)

Červená ryba

Niekto by si mohol pomyslieť, že príchuť ryby je už trošku cez čiaru, ale tu ide o gumené želé rybky. Táto vodka chutí presne tak sladko, akoby sa v nej vykúpali gumené medvedíky. Pravdepodobne to bude niečo veľmi chutné, oproti jej predchodcom.

totalwine.com (https://www.totalwine.com/spirits/vodka/flavored-vodka/candy-ice-cream/hard-luck-candy-red-fish-vodka/p/130837750?s=1102)

Čučoriedkové palacinky

Dostal si na ne chuť, len čo si zazrel jej názov? Príchuť tejto vodky bude pravdepodobne veľmi zaujímavá a nie až tak odpudzujúca. Už jej samotná aróma musí byť nezvyčajná.

thewhiskyexchange.com (https://www.thewhiskyexchange.com/p/24492/mama-walkers-blueberry-pancake-liqueur)

Doslova elektrizujúca príchuť

Vodka, ktorá ťa pošteklí na jazyku. Vždy si premýšľal, ako môže chutiť taký blesk alebo jazyk strčený do zásuvky? Nie? Ani my. Bez ujmy na zdraví to však môžeš vyskúšať s touto vodkou.

drinksupermarket.com (https://www.drinksupermarket.com/oddka-electricity-flavour-spirit-drink-50cl)

Maslový popcorn

V piatok pri popíjaní nikdy nie je zlý. Ale ako príchuť vodky? Musí to byť vskutku zaujímavé pošteklenie chuťových pohárikov.

@attemptedwriter (https://www.instagram.com/p/1gwAqqpK7i/)

Jablko v slanom karameli

Ak si ešte neskúšal slaný karamel, tak by si ho nemal odsudzovať. Táto kombinácia síce znie divne, ale je to veľmi dobrá pochúťka. Veríme preto, že aj táto vodka nemusí byť taká zlá, ako sa na prvý pohľad zdá. Existuje dokonca aj príchuť pukance – slaný karamel.

theawesomer.com (https://theawesomer.com/uv-salty-caramel-apple-vodka/294736/#)

S príchuťou škorpióna

Na svete existujú už rôzne príchute vodiek. Napríklad aj takáto so škorpiónom, ktorého nájdeš ukrytého priamo vo fľaši. Toho môžeš po vypití alkoholu pokojne zjesť, ako sa to u nás robí s ovocnými destilátmi s ovocím na spodku fľaše. Čo sa týka vodiek ochutených živočíchmi, existuje ešte vodka s pavúkom a červíkmi.

Slzy morských panien

Okej, ako môže chutiť táto vodka netuší nikto, kto ju ešte neochutnal. Asi len nejakí odvážni námorníci. Vodka má svetlomodrú farbu a je trblietavá.

firebox.com (https://www.firebox.com/Mermaid-Tears-Vodka/p8015)

Bylinková vodka

Nemáme na mysli nejaké nelegálne bylinky, ale tie v prírode dostupné. Už aj na Slovensku máme nevšedné príchute vodiek. Sú nimi napríklad vodka s príchuťou horca alebo kombinácia bazy a mäty. Na ten horec by asi nemal každý odvahu, ale baza a mäta znie celkom lákavo. Nuž, nová línia najpredávanejšej slovenskej párty vodky týmito príchuťami zaručene otvorila dvere do celkom novej dimenzie. Výrobca dokonca sľubuje, že okrem prírodných bylinných aróm a vodky sa vo fľaši nachádza aj tatranská voda a nižší obsah cukru, ktorý ocení najmä nežné pohlavie.

@nicolausvodka (https://www.instagram.com/p/Bqm2OtEFqbN/)

Studená vanilková torta

Na chvíľu sa vrátime k tým príjemnejším príchutiam. Príchuť ľadová vanilková torta nemusí byť taká zlá, predsa existuje už aj vanilková vodka.

@mellyyk (https://www.instagram.com/p/1RcAvIjYdc/)

Habanero paprička

Jedna z tých pálivejších papričiek, na ktoré si trúfne fakt len milovník poriadne štipľavého jedla. Avšak, dať si jeden shot s takouto príchuťou, musí byť naozaj zaujímavé. Nevieš, či v ústach cítiš alkohol alebo štipľavú papričku. V Rusku pravdepodobne zapíjajú touto vodkou nejaký silnejší alkohol.

@aecandroid84 (https://www.instagram.com/p/-puf_gDOpo/)

Dvojité espresso

Pre kávičkárov to možno znie naozaj lákavo. Existuje veľké množstvo likérov, ktoré majú práve kávovú príchuť. Mnohí ľudia si túto vodku primiešavajú do kávy (?!) alebo si ňou polievajú zmrzlinu či iné pochúťky.

@noxnoctua (https://www.instagram.com/p/7QF9YLAdrq/)

Čerstvo pokosená tráva

Sú ľudia, ktorí milujú vôňu čerstvo pokosenej trávy. Potom je druhá skupina ľudí, ktorí okamžite reagujú kýchaním, lebo to podnietilo ich alergickú reakciu. Ale vodka s príchuťou pokosenej trávy? Toto musí chutiť naozaj veľmi zaujímavo. Bohvie, s čím sa to najlepšie pije.

@sophs1092 (https://www.instagram.com/p/qFNMjelScC/)

Titulná fotka: St. Nicolaus, Thailand Unique, Hard Luck Candy

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Takú gigantickú kravu ako je táto, si určite ešte nikdy v živote nevidel


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME