Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.4.2024
sk
Marek
, Marko, Markus
cz
Marek

Východná Ázia si dlhodobo udržiava povesť miesta, kde sa dá speňažiť doslova všetko. Zvláštne podnikateľské výstrelky najviac šokujú azda v oblasti tak intímnej, ako sú láska a sex. Po všemožných erotických pomôckach, divných eskortných službách a bábikách na sex je to opäť niečo nové: „priateľky na prenájom“. S takýmto nápadom prišlo nákupné centrum Vitality City v meste Heyuan na juhu Číny.

Na prenájom je ponúkaných 15 mladých krásnych žien. Stoja na označených podstavcoch podobne, ako psíky na výstave. Turisti z juhu USA si môžu so slzou v oku zaspomínať na dražby otrokov, ktoré sa u nich kedysi konali.

https://www.youtube.com/watch?v=60RYvcmEptI

Štandardná doba prenájmu je 20 minút. Po ich uplynutí sa slečna so svojim zákazníkom buď rozlúči a vráti sa na pódium, alebo chlapík zaplatí za dodatočný čas, v ktorom mu dievča bude robiť spoločnosť. Jedna dvadsaťminútovka stojí 1 čínsky juan, čo je v prepočte asi 13 euro centov.

AsiaWire

Jedno veľmi podstatné pravidlo delí tieto dievčiny od najstaršieho remesla – žiaden dotyk! Keď chalan nemá dovolené dievča ani objať a ani sa s ňou držať za ruky, tak o sexe môže len snívať (je viac než isté, že aj bude). Slečna je ochotná zákazníkovi podržať tašku, zhovárať sa s ním, alebo sa nechať pozvať na obed.

AsiaWire

Aj napriek prísnym obmedzeniam je o službu nesmierne vysoký záujem. Slovami majiteľov obchoďáku ňou „obrátili celé mesto hore nohami“. Čínske tradície, preferujúce mužského potomka, a miestny politický systém vytvorili podmienky, v ktorých nie je núdza o beznádejných trágedov, neschopných bežným spôsobom získať akýkoľvek kontakt so ženou. Čo je pre najľudnatejšiu krajinu sveta dosť smutná vizitka.

Zdroj: mirror.co.uk
Titulná fotka: AsiaWire


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.