Namiesto prezentácie trapas: Učiteľ prehral triede plnej žiakov zábery so šteklivým obsahom

Po akcii treba okno v internetovom prehliadači vždy zavrieť, inak na to môžeš kruto doplatiť

Ako sa hovorí – opatrnosti nikdy nie je dosť. Najmä keď ide o pozeranie filmov pre dospelých, lebo hoci žijeme v dvadsiatom prvom storočí, táto sféra je ešte stále akýmsi tabu. Treba preto vykonať bezpečnostné opatrenia a zahladiť za sebou akékoľvek stopy.

Okno inkognito je nevyhnutnosťou, no ešte dôležitejšie je ho po onom akte aj zavrieť. Na to však akosi pozabudol učiteľ z Číny, ktorý mal po ukončení samouspokojujúcej seansy už hlavu niekde celkom inde.

Nebolo by to až také zlé, keby si svoju chvíľkovú „spoločnosť“ neotvoril na počítači, na ktorom chcel neskôr čosi premietať svojim študentom. Na svoju neopatrnosť kruto doplatil a teraz video vydeseného pedagóga koluje celým internetom.

https://giphy.com/gifs/Vg0JstydL8HCg

Profesor napojil svoj notebook na triedny projektor a reproduktory a odišiel z triedy. Očividne by mu ani vo sne nenapadlo, že by študentom namiesto edukačných materiálov mohol začať stroj prehrávať niečo celkom iné. Potom, čo sa z triedy začal ozývať hurónsky rehot však pochopil, že niečo nie je v poriadku. Čo najrýchlejšie sa dostavil naspäť do učebne, no neskoro – galiba už bola na svete.

Samozrejme, učiteľ sa snažil video s obsahom pre dospelých čo najrýchlejšie vypnúť, no ako to už v týchto prípadoch býva, technika ho mala ťažko na háku. Predtým, ako sa mu ju podarilo umlčať, si teda ešte stihol vychutnať niekoľko sekúnd výdatnej hanby.

Notebook sa napokon rozhodol zobrať učiteľa na milosť, no už to bolo prd platné. Celá trieda už predsa videla, na aké účely sa daný notebook využíva počas prestávok.

Zdroj: 9gag.com
Titulná fotka: youtube.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
9
Uups
Haha Haha
13
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Momenty vystrihnuté z tvojho života, ak tvoja polovička neznesiteľne chrápe

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME