Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

Ako sa hovorí – opatrnosti nikdy nie je dosť. Najmä keď ide o pozeranie filmov pre dospelých, lebo hoci žijeme v dvadsiatom prvom storočí, táto sféra je ešte stále akýmsi tabu. Treba preto vykonať bezpečnostné opatrenia a zahladiť za sebou akékoľvek stopy.

Okno inkognito je nevyhnutnosťou, no ešte dôležitejšie je ho po onom akte aj zavrieť. Na to však akosi pozabudol učiteľ z Číny, ktorý mal po ukončení samouspokojujúcej seansy už hlavu niekde celkom inde.

Nebolo by to až také zlé, keby si svoju chvíľkovú „spoločnosť“ neotvoril na počítači, na ktorom chcel neskôr čosi premietať svojim študentom. Na svoju neopatrnosť kruto doplatil a teraz video vydeseného pedagóga koluje celým internetom.

https://giphy.com/gifs/Vg0JstydL8HCg

Profesor napojil svoj notebook na triedny projektor a reproduktory a odišiel z triedy. Očividne by mu ani vo sne nenapadlo, že by študentom namiesto edukačných materiálov mohol začať stroj prehrávať niečo celkom iné. Potom, čo sa z triedy začal ozývať hurónsky rehot však pochopil, že niečo nie je v poriadku. Čo najrýchlejšie sa dostavil naspäť do učebne, no neskoro – galiba už bola na svete.

Samozrejme, učiteľ sa snažil video s obsahom pre dospelých čo najrýchlejšie vypnúť, no ako to už v týchto prípadoch býva, technika ho mala ťažko na háku. Predtým, ako sa mu ju podarilo umlčať, si teda ešte stihol vychutnať niekoľko sekúnd výdatnej hanby.

Notebook sa napokon rozhodol zobrať učiteľa na milosť, no už to bolo prd platné. Celá trieda už predsa videla, na aké účely sa daný notebook využíva počas prestávok.

https://www.youtube.com/watch?v=bbzgy6LNl0I

Zdroj: 9gag.com
Titulná fotka: youtube.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť