Nápis na tričku vytvoril dievčatku na škôlkarskom fotení nepeknú nadávku

Fotka v rodinnom albume im bude túto príhodu pripomínať už navždy.

Zdroj: paigepuhlease / tiktok.com

Zhoda náhod, ktorá matku malej dcérky (a internet) na jednej strane dobre pobavila, na druhej možno trošku rozladila. Ako píše aj portál Metro, hrdá matka Paige poslala svoju 2-ročnú dcérku do škôlky v tričku s nápisom „Sasshole“. Týmto anglickým slovíčkom sa označuje niekto, kto je drzý či papuľnatý. Paige si ale neuvedomila, že v ten deň sa jej dcérka v škôlke bude fotiť. Ak by to vedela, možno by jej podobne drzé tričko nedala.

Oveľa väčší problém ale nastal pri samotnom fotení. Jej dcérka sa totiž posadila štýlom, ktorý v nápise na tričku zakryl písmeno S. Ostalo tak jasne viditeľné slovo „As*hole“, čo je známa nadávka (v preklade to znamená: debil či kretén).

@paigepuhlease

Me and Emma joined the CF today. Smash random buttons so we can give you guys some merch! #sasshole #toddlersoftiktok #fyp

♬ original sound – NotYourMom

Keď napokon fotky dorazili, Paige výsledok naozaj pobavil, hoci ju možno trochu škrelo svedomie, že dcérku do toho trička obliekla. S celou príhodou sa pochválila aj na internete, konkrétne na video-sociálnej sieti TikTok. „Možno si aj vy myslíte, že ste zlé matky, ale aspoň ste neposlali svoju dcéru do školy v tomto tričku,“ sypala si popol na hlavu.

Ľudia na internete však ostali touto príhodou výborne pobavení. Rodičia Paige písali, že fotka vyšla úplne geniálne. „Už plánujem, že to takto naschvál urobím s mojím 9-ročným dieťaťom,“ napísal jej jeden rodič. „Aká zlá matka? Skôr matka roka!“ dodal ďalší. Paigine video už stihlo nazbierať viac ako 2-milióny pozretí.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
10
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Žena objednala kamarátke narodeninovú tortu. Cukrárka však urobila absurdnú chybu


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME