Naštvaná žena venovala susedom, ktorí jej zjedli donášku, ironický odkaz

Sympatie ľudí na internete si ním však nezískala.

Zdroj: Shutterstock

Predstav si, že otvoríš vchodové dvere a čaká tam na teba jedlo. Celkom fajn v prípade, že si si nejaké objednal, ale ešte stonásobne viac fajn, ak nie. Čo urobíš? Spochybníš silu osudu? Poprieš fakt, že ťa má tam hore niekto naozaj rád, že si všemocné sily predsa len uvedomujú, aký nah*vno rok pre nás pripravili a snažia sa to aspoň čiastočne odškodniť teplou večerou? Asi ťažko.

Zoberieš ho, poďakuješ, zješ. Bodka. Možno to nie je úplne kóšer, ani politicky korektné, ale v tej chvíli ti je pravdepodobne tri-päť, či ti za to jedného dňa zabuchne svätý Peter dvere do neba rovno pred nosom. Máš na prahu jedlo zadara, tak neotáľaš. Podobné myšlienkové pochody mali aj susedia neznámej ženy, z ktorej sa vďaka namosúrenému odkazu stal internetový virál. 

Zo zatúlaného jedla sa stal susedský škandál

Žena si na večeru objednala cestoviny. Aplikácia jej poslala notifikáciu, že by sa objednané jedlo malo nachádzať u nej pred dverami, keď ich však otvorila, čakalo ju sklamanie. Žiadne jedlo tam nebolo. Kontaktovala teda donášku a tá jej ochotne zaslala fotografiu doručeného jedla, aby bolo jasné, že si ho kuriér neprivlastnil.

My neighbors who took a delivery that didn’t belong to them. from trashy

Vtedy už žena vedela, koľká bije. Dvere na fotografii totiž nepatrili jej, ale susedom, no skôr ako ho odtiaľ stihla zobrať, jedlo zmizlo. Nahnevaná a hladná sa rozhodla, že to takto nenechá a napísala drahým susedom nepríjemný odkaz: „Ahoj, sused! Videla som, že si dostal moje jedlo. Snáď ti ešte stále leží v žalúdku, ja som sa na tie cestoviny totiž celkom tešila.“ 

Ľudia na internete dali za pravdu susedom

„Pracovník donášky sa pomýlil, ale nebol problém vyjsť von a zistiť, že jedlo je u vás. Mimochodom, viem, že ho máte vy, lebo Door Dash poskytuje fotografie donášky,“ zavŕšila svoj emocionálny výlev a pridala aj fotografiu inkriminovaného jedla, ktorého sa, nanešťastie, nikdy nedočkala. Po tom, čo fotka odkazu obletela internety, sa však žena veľkých sympatií nedočkala. 

Shutterstock

Väčšina ľudí sa totiž postavila na stranu susedov. „Úprimne, čo mali akože robiť? Chodiť od dverí k dverám, klopať a pýtať sa ľudí, či si náhodou neobjednali jedlo?“ spýtal sa jeden z komentujúcich. „Okrem toho, ako má človek vedieť, že to jedlo je naozaj jeho a tiež sa nechce len zadarmo najesť?!“

Ďalší zase podotkli, že sme uprostred globálnej pandémie a každý z nás by sa mal vyhýbať kontaktu s cudzími ľuďmi tak veľmi, ako to je len možné. „Ten odkaz je úbohý,“ vyjadril sa zase ktosi iný, narážajúc na to, že pasívna agresia nie je skoro nikdy správnym riešením. To by racionálny dospelý človek asi vedieť mal, nie?

Loading

Ako by si zareagoval ty, keby si našiel pred svojimi dverami jedlo?

Ďakujeme za hlasovanie
V tejto ankete ste už hlasovali!
Vyberte si možnosť:

Zdroj: BasicBaby / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
6
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
9
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
29
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Momenty, v ktorých robíš zo seba debila, no nie si v tom sám


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME