Ako najrýchlejšie odplašíš dievča? Typy mužov, na ktoré ženy veľmi „neberú“

Sú veci, ktoré na nežnejšie pohlavie skutočne nezaberajú, skôr naopak…

Zdroj: © Profimedia

Mnohí muži si myslia, že niektoré ženy sú priveľmi náročné a komplikované, preto ich nárokom nikdy nevyhovejú, aj keď sa budú urputne snažiť. Áno, je to pravda, sú i také.

No rovnako existujú aj chlapi, ktorí napriek neodškriepiteľnej fyzickej atraktivite a inteligencii od seba odplašia nádejné frajerky, ako keby sa oháňali kutáčom. Možno na ten kutáč by ich zbalili skôr než na vyplakávanie, zúfanie alebo mačovské reči.

Kategorizovali sme typy mužov, ktorým sa jednoducho nedarí, a kým od základu nezmenia svoje baliace techniky, pravdepodobne, sa im ani nikdy dariť nebude…

Sebaľútostný nešťastník

Naozaj nie je nič horšie ako uplakaný chlap, ktorý sa primárne užiera sám sebou, ustavične reční iba o svojich problémoch a nevidí vôbec nič okrem svojej maličkosti. Chalanisko sám o sebe nemusí byť zlý, no nešťastie a sebaľútosť nikdy nebudú fungovať ako lákadlo na ženy. Nikdy.

Ženy neznášajú „uplakaný“ typ mužov, resp. majú chuť ich tak maximálne pohladkať po hlave, navariť im krupicu a dať ich spať. Do vedľajšej izby.

man, covering, eyes, guy, people, dark, shadow, hands, sad, crying
https://www.pxfuel.com/en/free-photo-oojjt

Zúfalo zúfalý

Áno, úprimnosť sa cení, ale keď chalan všade navôkol rozpráva, ako už nejaký ten piatok neúspešne hľadá nežnejšiu polovičku a stále sa mu nedarí, môže si byť istý, že po vyslovení týchto slov sa mu dariť ani nezačne. Žena chce byť jediná voľba, nie jediná možnosť. Preto niet divu, že o takýchto chlapov ženy nemajú záujem.

Sukničkár „nešikovník“

Čo oko nevidí, to srdce nebolí. Práve preto sa chlapom, ktorí to rozbiehajú naraz na viacerých frontoch, celkom darí. Tento typ neverníka skrátka vie, čo robiť, aby jeho presný počet „šmyknutých“ slečien zostal pod rúškom tajomstva. Avšak je tu aj druhý typ playboyov, ktorí naopak nevedia, ako na to.

Bez kúska hanby sa otáčajú za každou dievčinou, dokonca aj keď sú na rande s inou. Ich úspešnosť u nežného pohlavia je aj z tohto dôvodu výrazne nižšia. Nuž, i na podvádzanie je potrebná dávka talentu… Alebo skôr cvik robí majstra? Jedno z toho platí určite.

byť spolu, datľa, dospelý
https://www.pexels.com/sk-sk/fotka/bokeh-brada-byt-spolu-datla-842546/

Sexistický úchyl

Po rande s týmto týpkom máš pocit, že si za hodinu absolvovala klystír, röntgen a kolonoskopiu v jednom. Jedno objatie, ktorému sa žiadna nevyhne, a fešák už stihne preskúmať jej pozadie, nepatrne sa dotknúť pŕs, veď čoby nie…

A samozrejme, už pri prvom rande má sexuálne narážky alebo návrhy. Slizkí muži paria medzi tie najodpudivejšie typy zo všetkých, pretože ženy nemajú rady, keď sa k nim muž správa ako ku kilu bravčovej panenky.

Nevychovaný sedlák

Jasné, nikto nevyžaduje od muža, aby ovládal všetky „starosvetské“ džentlmenské spôsoby. Lenže keď je ako neohrabané teliatko a robí žene v spoločnosti hanbu, niet divu, že sa radšej poobzerá po niekom s lepšou výchovou.

Niektorí muži nechápu, že ak sa rútia do dverí prví, skáču žene nonstop do reči a šprtajú sa v nose, znižujú svoju atraktivitu. Ženy milujú charizmatických džentlmenov, ktorí majú detinské správanie a pubertu dávno za sebou.

Shutterstock

Unudený nešťastník

Nič sa mu nechce a má absolútnu nechuť k životu. Na druhej strane sa preveľmi čuduje, ako je možné, že ho žiadna nechce. Väčšina žien totiž miluje akciu a ak nie, tak aspoň chlapov, z ktorých ide energia. Alebo minimálne nejaká emócia.

Čiže keď sa na prvom rande chlap tvári umučene a vyžaruje „vibe“ asi ako vyskratovaná žiarovka, nech sa nediví, že s ním daná slečna nechce zdieľať jeho utrpenie. Aj hodina mu stačí na to, aby ženu úplne znechutil.

Humusák

Nikoho neláka chlap, ktorý má okolo seba chliev a odpudzuje verejnosť telesnými pachmi. Osobná hygiena a upravený zovňajšok je základ pre získanie si nežnejšieho pohlavia. A nie, ani liter parfému neprekryje telesné pachy…

Na to, že má doma smetisko, možno žena nepríde na prvom rande, ale pri prvej návšteve za účelom „pozerania filmu“ určite. Smrad a humus navôkol ju môžu znepokojiť natoľko, že už si nič iné nebude chcieť pozrieť. Ani inokedy…

Shutterstock

Arogantný mačo

Jasné, sú ženy, ktoré takému týpkovi neodolajú, hlavne, ak je to feši s vypracovaným telom a oplýva sladkými rečičkami. Avšak väčšina z radu inteligentných báb nemá rada typy chlapov, ktorí všetko videli a patrí im v ich obmedzenom videní celý svet…

A žena má byť iba ozdobou na jeho dokonalom výzore predátora. Tento typ chlapa si je vedomý svojej atraktivity a príťažlivosti, ale až tak veľmi, že to vytvára opačný efekt. 

Dotieravý sliedič

Okamžite zaregistruje, že si bola presne pred piatimi minútami online, no napriek tomu si neodpísala, a preto sa teraz okamžite zrúti celý svet. Ženy nenávidia vtieravých chlapov, pre ktorých dvojtýždňová známosť znamená, že sa im musia hlásiť pri každom kroku.

Okrem sliedenia na internete je tiež neprípustné, aby sa chlap počas prvej konverzácie pýtal na presný počet partnerov, resp. milencov a kládol podobné nevhodné otázky.

Shutterstock
Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
49
Fuuj
Fňuk Fňuk
6
Fňuk
Jeej Jeej
11
Jeej
Uups Uups
7
Uups
Haha Haha
61
Haha
Woow Woow
44
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 vtipných prísloví z iných jazykov a kultúr


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME