Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Mnohí muži si myslia, že niektoré ženy sú priveľmi náročné a komplikované, preto ich nárokom nikdy nevyhovejú, aj keď sa budú urputne snažiť. Áno, je to pravda, sú i také.

No rovnako existujú aj chlapi, ktorí napriek neodškriepiteľnej fyzickej atraktivite a inteligencii od seba odplašia nádejné frajerky, ako keby sa oháňali kutáčom. Možno na ten kutáč by ich zbalili skôr než na vyplakávanie, zúfanie alebo mačovské reči.

Kategorizovali sme typy mužov, ktorým sa jednoducho nedarí, a kým od základu nezmenia svoje baliace techniky, pravdepodobne, sa im ani nikdy dariť nebude…

Sebaľútostný nešťastník

Naozaj nie je nič horšie ako uplakaný chlap, ktorý sa primárne užiera sám sebou, ustavične reční iba o svojich problémoch a nevidí vôbec nič okrem svojej maličkosti. Chalanisko sám o sebe nemusí byť zlý, no nešťastie a sebaľútosť nikdy nebudú fungovať ako lákadlo na ženy. Nikdy.

Ženy neznášajú „uplakaný“ typ mužov, resp. majú chuť ich tak maximálne pohladkať po hlave, navariť im krupicu a dať ich spať. Do vedľajšej izby.

man, covering, eyes, guy, people, dark, shadow, hands, sad, crying
https://www.pxfuel.com/en/free-photo-oojjt

Zúfalo zúfalý

Áno, úprimnosť sa cení, ale keď chalan všade navôkol rozpráva, ako už nejaký ten piatok neúspešne hľadá nežnejšiu polovičku a stále sa mu nedarí, môže si byť istý, že po vyslovení týchto slov sa mu dariť ani nezačne. Žena chce byť jediná voľba, nie jediná možnosť. Preto niet divu, že o takýchto chlapov ženy nemajú záujem.

Sukničkár „nešikovník“

Čo oko nevidí, to srdce nebolí. Práve preto sa chlapom, ktorí to rozbiehajú naraz na viacerých frontoch, celkom darí. Tento typ neverníka skrátka vie, čo robiť, aby jeho presný počet „šmyknutých“ slečien zostal pod rúškom tajomstva. Avšak je tu aj druhý typ playboyov, ktorí naopak nevedia, ako na to.

Bez kúska hanby sa otáčajú za každou dievčinou, dokonca aj keď sú na rande s inou. Ich úspešnosť u nežného pohlavia je aj z tohto dôvodu výrazne nižšia. Nuž, i na podvádzanie je potrebná dávka talentu… Alebo skôr cvik robí majstra? Jedno z toho platí určite.

byť spolu, datľa, dospelý
https://www.pexels.com/sk-sk/fotka/bokeh-brada-byt-spolu-datla-842546/

Sexistický úchyl

Po rande s týmto týpkom máš pocit, že si za hodinu absolvovala klystír, röntgen a kolonoskopiu v jednom. Jedno objatie, ktorému sa žiadna nevyhne, a fešák už stihne preskúmať jej pozadie, nepatrne sa dotknúť pŕs, veď čoby nie…

A samozrejme, už pri prvom rande má sexuálne narážky alebo návrhy. Slizkí muži paria medzi tie najodpudivejšie typy zo všetkých, pretože ženy nemajú rady, keď sa k nim muž správa ako ku kilu bravčovej panenky.

Nevychovaný sedlák

Jasné, nikto nevyžaduje od muža, aby ovládal všetky „starosvetské“ džentlmenské spôsoby. Lenže keď je ako neohrabané teliatko a robí žene v spoločnosti hanbu, niet divu, že sa radšej poobzerá po niekom s lepšou výchovou.

Niektorí muži nechápu, že ak sa rútia do dverí prví, skáču žene nonstop do reči a šprtajú sa v nose, znižujú svoju atraktivitu. Ženy milujú charizmatických džentlmenov, ktorí majú detinské správanie a pubertu dávno za sebou.

Shutterstock

Unudený nešťastník

Nič sa mu nechce a má absolútnu nechuť k životu. Na druhej strane sa preveľmi čuduje, ako je možné, že ho žiadna nechce. Väčšina žien totiž miluje akciu a ak nie, tak aspoň chlapov, z ktorých ide energia. Alebo minimálne nejaká emócia.

Čiže keď sa na prvom rande chlap tvári umučene a vyžaruje „vibe“ asi ako vyskratovaná žiarovka, nech sa nediví, že s ním daná slečna nechce zdieľať jeho utrpenie. Aj hodina mu stačí na to, aby ženu úplne znechutil.

Humusák

Nikoho neláka chlap, ktorý má okolo seba chliev a odpudzuje verejnosť telesnými pachmi. Osobná hygiena a upravený zovňajšok je základ pre získanie si nežnejšieho pohlavia. A nie, ani liter parfému neprekryje telesné pachy…

Na to, že má doma smetisko, možno žena nepríde na prvom rande, ale pri prvej návšteve za účelom „pozerania filmu“ určite. Smrad a humus navôkol ju môžu znepokojiť natoľko, že už si nič iné nebude chcieť pozrieť. Ani inokedy…

Shutterstock

Arogantný mačo

Jasné, sú ženy, ktoré takému týpkovi neodolajú, hlavne, ak je to feši s vypracovaným telom a oplýva sladkými rečičkami. Avšak väčšina z radu inteligentných báb nemá rada typy chlapov, ktorí všetko videli a patrí im v ich obmedzenom videní celý svet…

A žena má byť iba ozdobou na jeho dokonalom výzore predátora. Tento typ chlapa si je vedomý svojej atraktivity a príťažlivosti, ale až tak veľmi, že to vytvára opačný efekt. 

Dotieravý sliedič

Okamžite zaregistruje, že si bola presne pred piatimi minútami online, no napriek tomu si neodpísala, a preto sa teraz okamžite zrúti celý svet. Ženy nenávidia vtieravých chlapov, pre ktorých dvojtýždňová známosť znamená, že sa im musia hlásiť pri každom kroku.

Okrem sliedenia na internete je tiež neprípustné, aby sa chlap počas prvej konverzácie pýtal na presný počet partnerov, resp. milencov a kládol podobné nevhodné otázky.

Shutterstock

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť