Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa

Ak ešte neprešiel deň, čo by si po zavedení Prieskumníka nechŕlil vulgarizmy na celú modro-bielu spoločnosť, si tu správne, kamarát. Ale ak ti nový Prieskumník vôbec nevadí a pod každý príspevok o tomto diablovom diele píšeš komentáre, aký si rád, že facebook konečne rozdelil priateľov od stránok, tak ani nepokračuj v čítaní. Očividne si neuvedomuješ, že v Prieskumníku máš 1/10 svojich stránok (aj to sme asi už prehnali), z ktorých ťa 3/4 veľmi nezaujímajú a niektoré zo svojich obľúbených stránok si už týždeň nevidel. O chronológii by sa dalo samozrejme len polemizovať.

A čo sa týka feedu s priateľmi…nevieme presne o čo facebooku išlo. Pokiaľ nemáš 10 000 priateľov, nájdeš tam nonstop tie isté trápnosti od tvojich známych a aj neznámych, ktorým tvoji priatelia niečo lajkli alebo okomentovali. No a ešte sme zabudli na to, že tam najnovšie nájdeš aj ultravtipné udalosti, na ktorých sa idú všetci popukať od smiechu. Jedno je však isté – ak teraz pridáš do svojho profilu svoju fotku a bude mať 10  lajkov, nie je problém v tom, že by ju nikto nevidel, len ju má proste každý v r*ti.

<Dosť bolo negativizmu a prejdime preto k pozitívnejším správam. Riešenie, ako sa vyhnúť Prieskumníku a mať vlastný, dokonalý zoznam svojich obľúbených stránok (a možno aj priateľov ale to naozaj len možno) spočíva v Zozname priateľov. Takto uvidíte všetky chronologicky zoradené príspevky od stránok a ľudí, ktorých ste si vybrali a navyše – bez sponzorovaných odkazov!

Ako na to sa už dozviete v nasledujúcom foto návode, po prípade na konci článku nájdete tiež video od nášho fanúšika Martina, ktorý nám ho poslal do komentára a ktoré tiež celý proces zrozumiteľne vysvetľuje.

1. Kliknite na „Zoznam Priateľov“

2. Stlačte „Vytvoriť zoznam“

3. Nazvite ho.

My sme ho nazvali „Obľúbené stránky“

4. A teraz POZOR!

Ako prvého musíte do zoznamu pridať aspoň jedného priateľa, inak by vám nebolo dovolené pridávať stránky (tohto človeka si neskôr môžete zo zoznamu vymazať). Po pridaní nezabudnite stlačiť „Dokončiť“.

5. Tentokrát sa na lište prepnite z „Priateľov“ na „Stránky“

Pridajte do svojho zoznamu všetky obľúbené stránky, ktorých obsah chcete vidieť. Dôležité samozrejme je, aby ste ich mali lajknuté.

HOTOVO! 🙂

Keď zoznam refreshnete, zobrazia sa vám príspevky od stránok a ľudí, ktorých ste si zvolili.

Celý postup nájdete aj v tomto videu:

<

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 2

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť