Návrat do detských čias sa blíži. Toto sú prvé upútavky na nový Toy Story a film Pokémon

Prvé oficiálne ukážky z dlhoočakávaných filmov boli odhalené.

Rozprávky neodmysliteľne patrili k detstvu každého z nás. Asi by sme klamali, keby sme tvrdili, že po prekročení osemnásteho roku života sme na animované postavičky úplne zanevreli. Stále sa nájde veľa nových rozprávok, ktoré sa tvorcovia snažia prispôsobiť aj dospelému publiku. Predsa len, niektoré vtipy a dvojzmysly malý divák nemá šancu pochopiť.

Najnovšie sa budeme môcť vrátiť v čase vďaka štvrtému pokračovaniu rozprávky Toy Story a filmovému spracovaniu obľúbenej japonskej rozprávky Pokémon s názvom Pokémon: Detektív Pikachu.

Toy Story 4

História rozprávky Toy Story: Boj hračiek sa začala písať ešte v roku 1995 (!). Možno ste to doteraz netušili, no práve táto rozprávka bola prvým filmom, ktorý bol kompletne animovaný počítačom. Aj vďaka tomu si vyslúžila tri nominácie na Oscara a dve nominácie na Zlatý glóbus.

Jej štvrté pokračovanie bude mať po deväťročnej pauze v slovenských kinách premiéru 8.8.2019. Okrem starých známych, sa budeme môcť tešiť na novú postavu s menom Forky. Na to, či bude táto postava priateľom alebo nepriateľom, si budeme musieť počkať. Dovtedy nám bude musieť stačiť ukážka z tohto dlhoočakávaného pokračovania.

Pokémon: Detektív Pikachu

Snáď neexistuje dieťa 90. rokov, ktoré by medzi rozprávky svojho detstva nezaradilo „Pokémona“. Všetci si dobre pamätáme, ako na tejto legendárnej rozprávke ryžovali aj slovenské obchody, keď si si aj pri starkej v Hornej Dolnej, v obchodíku 1 x 1 meter, mohol kúpiť kartičky do svojho Pokémon albumu. Ak si v balíčku našiel jednu z tých najvzácnejších so strieborným alebo zlatým rámom, cítil si sa ako milionár.

https://giphy.com/gifs/money-spongebob-shittyreactiongifs-C5cDXxEgBGNjy

Po veľkom boome ohľadom hry Pokémon GO, sa s oživením tejto rozprávkovej legendy rozhodli aj filmové spoločnosti. Rozprávku, ktorú sme doteraz poznali len v jej kreslenej podobe sa rozhodli pretvoriť do „skutočného“ filmu.

Dej sa bude odohrávať vo fantasy svete, v ktorom ožijú všetky Pokémon postavičky. Ako sa s týmto veľkým sústom popasovali filmové spoločnosti sa dozvieme už o polroka. Do slovenských kín by sa mal totižto dostať 10.5.2019. Mimochodom, v pôvodnom znení prepožičia Pikachuovi svoj hlas filmový Deadpool, Ryan Reynolds.

Loading

Na ktorú filmovú novinku sa tešíš viac?

Ďakujeme za hlasovanie
V tejto ankete ste už hlasovali!
Vyberte si možnosť:

Titulná fotka: Warner Bros., Walt Disney Pictures

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najšialenejšie veci, aké sa kedy ľudia odvážili urobiť


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME