Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Tak sa po nejakom čase opäť vraciame do magického sveta čarodejníkov. Tretí film série Fantastické zvery s podtitulom Tajomstvá Dumbledora opäť zrežíroval David Yates podľa scenára J. K. Rowling (ktorej tentokrát pomáhal aj dvorný scenárista série Harry Potter Steve Kloves). Dostaneme očakávanú fantasy pecku?

Boj proti temnému čarodejníkovi začína!

Príbeh sa odohráva niekoľko rokov po udalostiach dvojky. Moc temného čarodejníka Gellerta Grindelwalda (Mads Mikkelsen) rastie a on sám sa chystá na rozhodujúci útok. Ak by zvíťazil, podrobil by si celý čarodejnícky svet.

Continental Film

Albus Dumbledore (Jude Law) tomu chce za každú cenu zabrániť, ale sám to nedokáže. Dá teda dohromady tím čarodejníkov (a jedného mukla) pod vedením magizoológa Newta Scamandera (Eddie Redmayne) a vyšle ich na nebezpečnú misiu. Ich cieľom bude zmariť Grindelwaldove plány. Môže sa im to ale podariť?

Trailery lákajú na magické fantasy dobrodružstvo

Okrem spomenutých hercov vo filme uvidíme aj Ezru Millera, Alison Sudol, Dana Foglera, Jessicu Williams, Katherine Waterston, Calluma Turnera, Fionu Glascott či Williama Nadylama. Po škandále Johnnyho Deppa, ktorý prehral súd s bulvárom The Sun, ktorý ho označil za násilníka, bola jeho úloha preobsadená Madsom Mikkelsenom.

Hoci nás to trochu mrzí, keďže Depp bol ako Grindelwald viac než dobrý, zdá sa, že Mikkelsen bude viac než dôstojnou náhradou. Z trailerov sa zdá, že nás opäť čaká slušná dávka mágie a fantasy dobrodružstva. Návrat do sveta Harryho Pottera vždy stojí za to a Fantastické zvery dokázali rozohrať svoj príbeh pomerne zaujímavo.

Yates má s týmto svetom bohaté skúsenosti (okrem predchádzajúcich dvoch dielov Fantastických zverov režíroval aj štyri filmy potterovskej série) a po audiovizuálnej stránke pôjde opäť evidentne o poctivú prácu. A zrejme sa v novom filme pozrieme aj do Rokfortu. Sme zvedaví, ako to celé dopadne. Dozvieme sa to už 14. apríla 2022.

Continental Film

Tento obsah vznikol v spolupráci s Continental Film


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.