Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Návrat do sveta Šialeného Maxa bude stáť za to! Sci-fi Furiosa v prvej ukážke láka na epickú akčnú jazdu

Prvý trailer nás rozhodne navnadil!


Budúci rok sa vrátime do sveta Šialeného Maxa. Akčňák Mad Max: Zbesilá cesta z roku 2015 sa stal obrovským hitom a pozbieral aj 10 nominácií na Oscara, z ktorých premenil šesť sošiek.

Režisér George Miller pritom už dlhšie avizoval sólovku Furiosy, ktorú si v Zbesilej ceste zahrala Charlize Theron. Výsledkom je chystaný film Furiosa: A Mad Max Saga, v ktorej si známu hrdinku zahrala Anya Taylor-Joy.

Svet sa rozpadá a Furiosa je unesená z Green Place. Dostane sa do motorkárskeho gangu, ktorému velí Dementus (Chris Hemsworth), pričom sa schyľuje k veľkej bitke medzi ním a jeho odvekým rivalom Immortanom Joeom. Furiosa bude musieť prekonať nejedno smrteľné nebezpečenstvo a pokúsiť sa nájsť cestu domov.

YouTube video

Vo filme si zahrali aj Tom Burke, Nathan Jones, Angus Sampson, Alyla Browne, Quaden Bayles, Daniel Webber a Lachy Hulme. Mad Max: Zbesilá cesta ponúkol strhujúce akčné remeslo, aké od vtedy 70-ročného režiséra asi len málokto čakal.

A zdá sa, že ani za osem rokov Miller nestratil nič zo svojej dravosti. V prvej ukážke totiž servíruje parádnu akciu, úchvatný vizuál post-apokalyptickej Zeme a výbornú Anyu Taylor-Joy v hlavnej úlohe.

Film vyzerá naozaj parádne a ukážka do nás pumpuje adrenalín plnými hrsťami. Natešenosť je o to väčšia, že tie najepickejšie závery si Miller očividne necháva do kina. Ale už samotné náznaky pôsobia naozaj veľkolepo. Snáď sa teda Furiosa podarí a dostaneme podobne kvalitný zážitok, akým bola Zbesilá cesta. Premiéry sa dočkáme 23. mája 2024.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.