Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 23.2.2024
sk
Roman, Romana
cz
Svatopluk

Návrat do Wakandy bude epický. Marvelovka Čierny panter: Navždy Wakanda sľubuje skvelú zábavu

Snímka dorazí do kín už v novembri.


Už o mesiac dorazí aj do našich kín netrpezlivo očakávaná marvelovka Čierny panter: Navždy Wakanda. Sequel Čierneho pantera z roku 2018 opäť režíruje overený Ryan Coogler. Tvorcovia sa, žiaľ, museli vyrovnať s tragickým úmrtím Chadwicka Bosemana, ktorý stvárnil hlavného hrdinu T’Challu. Boseman v roku 2020 prehral boj s rakovinou a tvorcovia tak museli zmeniť scenár.

YouTube video

Príbeh sa tak bude točiť okolo niekoľkých vládcoch Wakandy, menovite kráľovnej Ramondy (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Bakuho (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) a Dory Milaje (Ivy Haralson), ktorí musia spojiť sily a zachrániť svoj národ.

Po smrti T’Challu je totiž Wakanda ohrozená a zálusk na ňu si robí hneď niekoľko mocných záporákov. Hlavní hrdinovia sa musia spojiť aj s Nakiou (Lupita Nyong’o) a Everettom Rossom (Martin Freeman) a vybojovať pre Wakandu slobodu.

Čaká nás ďalší hit?

Okrem spomenutých hercov sa vo filme objavia aj Tenoch Huerta, Michaela Coel, Florence Kasumba, Dominique Thorne, Curtis Bannister, Daniel Kaluuya, Isaach De Bankolé či Mabel Cadena. Nový trailer láka na poriadne epickú komiksovku, v ktorej očividne opäť nebude núdza o prvotriedny audiovizuál, akčné scény a sympatické postavy.

Prvá sólovka Čierneho pantera sa stala masívnym komerčným aj kritickým hitom a zatiaľ nevidíme náznak toho, že by mali tvorcovia tentokrát zakopnúť. Tešíme sa! Do slovenských kín Čierny panter: Navždy Wakanda zamieri už 10. novembra.

Walt Disney Studios Motion Pictures / CinemArt SK

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.