Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Návrat do Wakandy bude epický. Marvelovka Čierny panter: Navždy Wakanda sľubuje skvelú zábavu

Snímka dorazí do kín už v novembri.


Už o mesiac dorazí aj do našich kín netrpezlivo očakávaná marvelovka Čierny panter: Navždy Wakanda. Sequel Čierneho pantera z roku 2018 opäť režíruje overený Ryan Coogler. Tvorcovia sa, žiaľ, museli vyrovnať s tragickým úmrtím Chadwicka Bosemana, ktorý stvárnil hlavného hrdinu T’Challu. Boseman v roku 2020 prehral boj s rakovinou a tvorcovia tak museli zmeniť scenár.

Príbeh sa tak bude točiť okolo niekoľkých vládcoch Wakandy, menovite kráľovnej Ramondy (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Bakuho (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) a Dory Milaje (Ivy Haralson), ktorí musia spojiť sily a zachrániť svoj národ.

Po smrti T’Challu je totiž Wakanda ohrozená a zálusk na ňu si robí hneď niekoľko mocných záporákov. Hlavní hrdinovia sa musia spojiť aj s Nakiou (Lupita Nyong’o) a Everettom Rossom (Martin Freeman) a vybojovať pre Wakandu slobodu.

Čaká nás ďalší hit?

Okrem spomenutých hercov sa vo filme objavia aj Tenoch Huerta, Michaela Coel, Florence Kasumba, Dominique Thorne, Curtis Bannister, Daniel Kaluuya, Isaach De Bankolé či Mabel Cadena. Nový trailer láka na poriadne epickú komiksovku, v ktorej očividne opäť nebude núdza o prvotriedny audiovizuál, akčné scény a sympatické postavy.

Prvá sólovka Čierneho pantera sa stala masívnym komerčným aj kritickým hitom a zatiaľ nevidíme náznak toho, že by mali tvorcovia tentokrát zakopnúť. Tešíme sa! Do slovenských kín Čierny panter: Navždy Wakanda zamieri už 10. novembra.

Walt Disney Studios Motion Pictures / CinemArt SK

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť