Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa

Na EMEFKA sme ti pred pár dňami priniesli správu o tom, že kultový sitcom Priatelia sa vráti v špeciálnej epizóde. Teraz máme k dispozícii aj regulárny trailer, ktorý láka na naozaj vydarenú zábavu. Pokiaľ si sa však tešil, že sa predsa len dočkáme pokračovania príbehu Rossa, Chandlera, Joeyho, Phoebe, Monicy a Rachel, tak asi budeš sklamaný.

No na druhej strane, už dlhšie sa vedelo, že špeciálna epizóda bude hlavne nezáväzným a uvoľneným pokecom hlavných predstaviteľov. Nebude chýbať kompletná hlavná šestka David Schwimmer, Matthew Perry, Matt LeBlanc, Lisa Kudrow, Courteney Cox a Jennifer Aniston. Objavia sa ale aj starí známi Tom Selleck (Richard) či Maggie Wheeler (Janice).

https://www.youtube.com/watch?v=HRXVQ77ehRQ&t=53s

Starí známi aj mnoho hviezd

Tých ale doplní aj mnoho prominentných hostí, ako napríklad James Corden, Justin Bieber, Lady Gaga, Kit Harington, Cindy Crawford, David Beckham či Cara Delevingne. Herci si zaspomínajú na svoje postavy, známe epizódy a dokonca si niektoré scény znovu zahrajú pred divákmi.

Už z traileru je jasné, že fanúšikovia tohto kultového seriálu si rozhodne prídu na svoje a nostalgia sa na nás bude valiť z každého záberu. Tá bude mocne pôsobiť aj na samotných hercov, ktorí sa neraz neubránia slzám. Pri nakrúcaní sa nešlo podľa žiadneho dopredu pripraveného scenára, na pľaci teda očividne vládla pohodová atmosféra.

Bude určite príjemné vrátiť sa týmto spôsobom medzi obľúbených hercov a pripomenúť si s nimi zlomové okamihy seriálu, ktorý sa stal neoddeliteľnou súčasťou populárnej kultúry. Špeciálnu epizódu si budú môcť diváci pozrieť na HBO Max 27. mája 2021.

HBO Max

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť