Piatok 7.10.2022
sk
Eliška
, Elisa
cz
Justýna
, Justina, Justin
V spolupráci s Itafilm

Návšteva rodiny sa zmení na krvavý boj. Horor Pozvánka do pekla láka na temnú atmosféru aj napätie

Film vstupuje do kín už dnes.


Začínajúcu jeseň sa oplatí spríjemniť si nejakým zaujímavým hororom. Od dnešného dňa si na jeden taký budeš môcť zájsť aj na Slovensku. Pozvánku do pekla natočila Jessica M. Thompson a podľa ukážok sa zdá, že by sme sa v kinách mohli dočkať pomerne výživnej žánrovky.

Návšteva krásneho sídla sa zmení na boj o život

Hlavnou hrdinkou príbehu je mladá Evie (Nathalie Emmauel), ktorá ostala po smrti matky úplne sama. Potom sa ale dozvie, že má strateného bratranca Olivera (Hugh Skinner), o ktorého existencii ani len netušila.

Ten na nič nečaká a pozve ju na svoje honosné sídlo na anglickom vidieku, kde sa práve koná svadba. Evie by svojho príbuzného chcela lepšie spoznať, tak ponuku prijme. Lenže to ešte netuší, že sa práve ocitla v smrteľnom nebezpečenstve. Oliver a jeho pomocníci s ňou totiž majú poriadne temné a krvavé plány…

Okrem spomenutých hercov uvidíme aj Alanu Boden, Thomasa Dohertyho, Seana Pertweea, Stephanie Corneliussen či Jeremyho Wheelera.

Atmosféra aj napätie

Snímka pracuje s osvedčenou (ale stále funkčnou) schémou, ktorú sme mohli vidieť napríklad v hororovej komédii Nevesta na zabitie. Aj v tomto prípade bude hlavná hrdinka odhaľovať nepekné tajomstvá prastarého rodu, pričom jej pôjde o život.

Ukážky pôsobia pomerne temne a atmosféricky, Nathalie Emmanuel už navyše viackrát ukázala, že je výbornou herečkou. Zdá sa, že nebude mať najmenší problém utiahnuť na svojich pleciach celovečerák. Pri troche šťastia nás teda v kinách čaká svižný horor, pri ktorom nebude o napätie núdza.

Na Pozvánku do pekla si môžeš zájsť od 8. septembra.

Itafilm

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť