Navždy stratené! 10 vecí, ktoré nevieme nikdy nájsť

Nech ste kdekoľvek, dúfame, že vám tam je lepšie

Okrem klasiky ako sú peniaze, kľúče, telefóny a náušnice strácame aj iné veci. A väčšinou ich hľadáme, keď ich najviac potrebujeme a nájdeme ich až vtedy, keď nám ich vôbec ale vôbec netreba. Zákony schválnosti už snáď poznáme všetci. Nevedno kam odchádzajú všetky tieto veci, no neostáva nám nič iné, len dúfať, že im nový život priniesol viac šťastia.

R.I.P. Sponky, gumičky

Azda najväčšia záhada ženského sveta. Je úplne jedno, koľko si ich mesačne kúpiš. Po pár dňoch ti ostane presne jedna sponka alebo jedna gumička. A tú si strážiš ako oko v hlave a používaš až do úplného zodratia. Všetko to začína už od škôlky, kedy všetky tvoje sponky a gumičky začínajú kolovať po celom svete, pretože dievčatká nechodia nikdy domov s rovnakými sponkami s akými odišli. Proste nie.

R.I.P. Škrabka

Nakúpil si si všelijaké možné druhy, kým si našiel presne tú, ktorá ti vyhovuje. A hľa, je fuč. Preto si treba kupovať škrabku s farebnou rukoväťou, aby najbližšie neodcestovala so šupkami od zemiakov do smetného koša.

pixabay.com (https://pixabay.com/en/peeler-gurkenschaeler-potato-peeler-554070/)

R.I.P. Ponožky

Spárovať dve rovnaké ponožky je pre niektorých ľudí životná výzva a tak v moci, ktorá ti je zverená, vyhlásiš za pár ponožku červenú s ponožkou modrou. Samozrejme, ak si si istý, že tá druhá ponožka vôbec existuje. Často sa ponožky rozhodujú samé za seba a práčka je jediná cesta ako utiecť pred tvojimi smradľavými nohami.

R.I.P. Zapaľovač

Buď ich máš 20 alebo ani jeden. Väčšinou ti ho niekto ukradne a tebe ostávajú len oči pre plač, že táto spoločensky tolerovaná krádež nie je zatiaľ nijako potrestaná. Keď si nezapáliš do troch minút, určite umrieš a tak si schopný prehľadať všetky vrecká s obrovskou triaškou (ženy svoje čierne diery – kabelky) a zaprisaháš sa, že nabudúce si dáš už lepší pozor.

R.I.P. Pero

Neexistuje človek, ktorý by si aspoň raz nepožičal pero. Aj tento objekt sa pravidelne kradne a nikto to nerieši. Teda, pokiaľ nie si prezident a nie si na návšteve v Chile. Ešteže existujú premotivovaní študenti, ktorí so sebou aj niečo nosia a obrovská vďaka až za to jedno pero na každom úrade.

R.I.P. Nabíjačka, káble, slúchadlá

Ak by sa rozhodla nejaká chyžná otvoriť malé elektro, určite by si slušne privyrobila. Nabíjačky, rôzne káble a slúchadlá sú najčastejšie zabúdané a stratené veci. Neexistuje ešte firma, ktorá by vyrábala farebné káble? Ak nie, mala by! Potom by nebolo napríklad toľko smutných tvárí v rannom autobuse, čo nevedeli nájsť alebo skrátka nerozmotali včas svoje slúchadlá.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/hip-hop-trap-whats-up-Os3Vrp8i0SMYE)

R.I.P. diaľkový ovládač

Stále menej a menej pozeráme telku. Radšej si všetko pozrieme na nete bez zbytočných reklám, či negatívnych správ. Žeby to už ovládače dávno tušili a snažili sa nám naznačiť, že zapínať tú debnu je úplne zbytočné? A ešte lepšia vec je, keď sa ovládač rozbije a tak po polhodinke hľadania, nasleduje polhodinka hľadania aspoň jednej baterky.

R.I.P. Vrchnáky z dóz

Tak ako ponožky v práčke, vrchnáky z dóz miznú v mašinke, umývačke riadu. Ak aj tento útek zlyhá a ty si všetko odložíš, zázračne nenájdeš vhodný vrchnák ani keby si odprisahal, že včera tam ešte bol. Babke by určite puklo srdce a tak radšej donesieš len deväť dóz namiesto desiatich. Tento príbeh je smutný, napísal sám život…

Bonus: R.I.P. sebaúcta, rozum a súdnosť

Poznáme to asi všetci. Keď stratíme tieto veci je už bohužiaľ neskoro. Niekedy narobíme také hlúposti a to len preto, že sa riadime emóciami, alkoholom alebo inou látkou. Ale, lepšie je ľutovať, čo sme spravili ako si na smrteľnej posteli niečo vyčítať. Neplatí to pre ženy, ktoré za nový iPhone strácajú súdnosť a roztiahnu nohy. To už je iný level. To nie je krátkodobý skrat, ale doživotná strata s následkom života s pokrivenými hodnotami.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/beyonce-2F6UzoI0Zhq5q)

Bonus: R.I.P. Láska

Áno je to tak. Vôbec o teba nemá záujem, no ty si z nej hotový a tak píšeš, voláš a ťaháš ju von. Zatiaľ čo jej sa páči tvoj kamarát a tebe pípajú správy od inej, na ktorú by si ani nepomyslel. A takto žijeme, dokolečka dokola v kolobehu života, kde si ľudia nevedia vytvoriť vzťahy a ak už aj áno, sú tak prehnité, že podvádzať a riešiť iných je úplne bežná vec. Vyhovárame sa na to, že sme nároční, že chceme niečo špeciálne, ale aj keby sme to mali priamo pred nosom, nevideli by sme to. Česť výnimkám.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/youngertv-tv-land-tvland-xUn3CqFZJo6qQRozkc)

Titulná fotka: pixabay.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
41
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
119
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ženské problémy s vlasmi, ktoré muži asi nikdy nepochopia

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME