Utorok 5.7.2022
sk
Sviatok svätého Cyrila a Metoda | Cyril, Metod
cz
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | Cyril, Metoděj

Jaro Slávik je známy hlavne z televíznych obrazoviek, kde pôsobí ako porotca talentovej šou Česko Slovensko má talent. Všetci o ňom veľmi dobre vedia, že neznáša kúzelníkov, no kútiky úst sa mu dvíhajú hneď, ako sa na pódiu objavujú krásne ženy.

To, čo o ňom mnohí ľudia doteraz nevedeli, je, že má akúsi záľubu vo vajíčkach. Vyzerá to, že ho vajíčka zaujímajú natoľko, že asi zmení svoju kariéru. Všetko naznačuje v podivnom videu, ktoré natočil youtuber, ktorý s Jarom strávil jeden celý deň, aby o ňom natočil dokument.

Ak náhodou nevieš, kto je Jaro Slávik

Wikipédia ti o ňom prezradí, že je to hudobný producent, scénarista a dokonca aj bývalý pornoherec. Na internete nájdeš mnoho vtipov, ktoré sú spojené práve s touto jeho stránkou. Jaro je však so svojou minulosťou vyrovnaný a sám si z toho robí srandu. Už niekoľko rokov je známy ako porotca talentových súťaží, ktoré máš možnosť vidieť v televízii pod názvom Česko Slovensko má talent.

DivinePicturesTV

Rozhodol sa ukončiť svoje pôsobenie v talentových šou?

Na Youtube sa objavilo video, ktoré má byť akýmsi zdokumentovaním dňa Jara Slávika. Určite musí vyzerať deň takéhoto človeka veľmi zaujímavo, keďže sa zapája do mnohých rôznych projektov. To si teda povie pravdepodobne väčšina z nás. Jeho deň však nie je ani zďaleka to najzaujímavejšie, čo vo videu uvidíte. To, aký bol v zásade nudný, prekvapilo aj samotného autora videa.

Rieši rok starú kauzu s najlajkovanejším príspevkom na Instagrame

Jaro asi nedokázal prekusnúť, že obyčajné vajce, ktoré sa minulý rok stalo najlajkovanejšou fotkou na Instagrame, je populárnejšie ako on, keďže sa nad tým vo videu rozhorčuje. Škoda, že sa nad tým rozhorčuje rok po tom, ako táto kauza existovala, keďže momentálne dôvod jeho rozhorčenia neexistuje. Keďže neexistujú ani lajky, resp. počet srdiečok pod príspevkami na instagrame už verejnosť nevidí.

Youtuber spomína vo videu poriadny bizár, tým má byť to, že Diana Mórová hovorí o tom, ako Jaro neustále hľadá vajíčka na chlebíčkoch. Keď to nie je vajíčko na Instagrame, ktorému sa Jaro venuje, tak zas hovorí o nejakých iných vajciach. Chvalabohu, že to neprešlo k iným vajíčkam, ako boli tie slepačie, prípadne kinder vajcia. S Jarovou minulosťou nikdy nevieš…

Po tom, ako vidíme záber, na ktorom si Jaro kupuje knižku o chove sliepok, youtuber konštatuje, že Jaro zjavne končí so svojou kariérou. Ktovie, možno sa ide venovať chovu sliepok. Zdá sa však, že je o tom plne presvedčený, vzhľadom na to, že aj svoje video nazval Jaro Slávik skončil.

Či je bizarnejší koniec videa alebo samotný obsah, už musíš zistiť ty sám. Bezpochyby však môže Jaro očakávať nové meme s jeho tvárou.


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť